Pablo Insua jest piłkarzem występującym obecnie w Ratchaburi. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Pablo Insua
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pablo Insua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Insua wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37. Pablo Insua oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pablo Insua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Insua rozegrał w barwach Ratchaburi w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 134 minuty. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pablo Insua
Pierwszy transfer Pablo Insua w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Deportivo oLa Coruny do Schalke 04 za 3,5 miliona euro.
Czy Pablo Insua ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pablo Insua nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Insua to uraz łydki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 144 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Pablo Insua?
Pablo Insua ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Pablo Insua?
Pablo Insua najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Insua?
Wycena 33-letniego Pablo Insua według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pablo Insua?
Pablo Insua urodził się 9 września 1993 w Arzúa w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Pablo Insua – statystyki
Szczegółowe statystyki Pablo Insua w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ratchaburi. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pablo Insua vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pablo Insua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pablo Insua wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.37. Pablo Insua oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Pablo Insua – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pablo Insua w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
13 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
1:0 | 44' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
2:0 | 78' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
01 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 38. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 5.4 | |||
|
26 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 37. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | 7.1 | |||
|
18 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 36. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 35. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 34. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 32. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 6.9 | |||
|
21 Mar
Koniec
|
La Liga 2, 31. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Pablo Insua w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pablo Insua rozegrał w barwach Ratchaburi w AFC Champions League Elite 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 134 minuty. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Pablo Insua – transfery
W trakcie kariery Pablo Insua zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ratchaburi 2026 – obecnie
-
Free Player 2026 – 2026

-
Real Saragossa 2025 – 2026
-
Granada 2024 – 2025
-
Sporting Gijon 2022 – 2024
-
Huesca 2020 – 2022
-
Schalke 04 2020 – 2020
-
Huesca 2019 – 2020
-
Schalke 04 2019 – 2019
-
Huesca 2018 – 2019
-
Schalke 04 2017 – 2018
-
Deportivo La Coruna 2017 – 2017
-
Leganes 2015 – 2017
-
Deportivo La Coruna 2012 – 2015
-
Deportivo Fabril 2010 – 2012

-
Deportivo de La Coruña U19 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pablo Insua
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.09.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2025/26 | 24.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 03.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.07.2020 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 20.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 20.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 19.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
3,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 14.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pablo Insua
Pierwszy transfer Pablo Insua w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Deportivo oLa Coruny do Schalke 04 za 3,5 miliona euro.
Pablo Insua – forma
W ostatnich 5 meczach Pablo Insua zanotował bilans 0 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pablo Insua i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
Koniec
|
Ratchaburi
0
Kashiwa Reysol
0
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Kyoto Sanga
1
Ratchaburi
0
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Granada
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Cordoba CF
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Almeria
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Cadiz
0
Real Saragossa
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Andorra
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
51'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Real Saragossa
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
1
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Cadiz
2
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Dogryw.
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
3
Leganes
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Eibar
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Granada
3
Real Saragossa
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Mutilvera
1
Real Saragossa
3
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cultural Leonesa
5
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Almeria
4
Real Saragossa
2
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cordoba CF
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Mirandes
0
Real Saragossa
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
0
Albacete
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Real Valladolid
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
CD Castellón
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Granada
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Granada
3
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Granada
0
Eibar
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Granada
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Granada
1
Elche
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Cartagena
2
Granada
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Granada
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Granada
3
Almeria
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Tenerife
2
Granada
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
5
Granada
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Granada
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Granada
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Granada
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Granada
4
Cartagena
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
2
Granada
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Granada
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Granada
0
Cadiz
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Granada
3
Eldense
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Granada
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Granada
1
Levante
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Granada
1
Cordoba CF
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Granada
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Granada
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Granada
1
Huesca
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Granada
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Granada
1
Albacete
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Espanyol
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Eldense
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Villarreal B
3
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Mar
Koniec
|
Amorebieta
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eldense
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
FC Andorra
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Numancia
0
Sporting Gijon
3
Puchar Hiszpanii
|
67'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Las Palmas
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Villarreal B
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Ibiza
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
4
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Huesca
0
Girona
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
CD Cayon
0
Huesca
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Huesca
0
Getafe
2
La Liga
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Huesca
0
La Liga
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huesca
0
Osasuna
0
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Huesca
3
Celta Vigo
4
La Liga
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Eibar
1
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Huesca
3
Granada
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sevilla
1
Huesca
0
La Liga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Huesca
0
Real Betis
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Granada
3
Huesca
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Huesca
0
Sevilla
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
4
Huesca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Huesca
2
Real Valladolid
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Elche
0
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Huesca
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Huesca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Girona
0
Huesca
2
La Liga
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Real Valladolid
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
0
Huesca
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Huesca
0
Atletico Madryt
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Huesca
0
Real Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Athletic Bilbao
4
Huesca
0
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Huesca
1
La Liga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
Schalke 04
1
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Leganes
4
Real Betis
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Real Sociedad
1
Leganes
1
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Sevilla
1
Leganes
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Barcelona
2
Leganes
1
La Liga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Real Betis
2
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Osasuna
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Real Madryt
3
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Malaga
4
Leganes
0
La Liga
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Barcelona
5
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Atletico Madryt
0
La Liga
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
0
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Numancia
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Leganes
4
Real Valladolid
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Elche
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Albacete
0
Leganes
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Leganes
2
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
2
Leganes
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
![]()
UE Llagostera
0
Leganes
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Numancia
1
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Elche
0
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Albacete
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Leganes
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 |
W ostatnich 5 meczach Pablo Insua 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.41, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.38).
W ostatnich 10 meczach Pablo Insua 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.41, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.38).
W jakiej formie jest Pablo Insua?
Pablo Insua jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.37). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Pablo Insua – zarobki
Pablo Insua gra w Ratchaburi na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 620 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pablo Insua w Ratchaburi (2025/26)
| Rocznie | 620 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pablo Insua w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
620 tys. € |
| 2024/25 |
|
840 tys. € |
| 2023/24 |
|
510 tys. € |
| 2022/23 |
|
510 tys. € |
| 2021/22 |
|
340 tys. € |
| 2020/21 |
|
340 tys. € |
| 2019/20 |
|
900 tys. € |
| 2018/19 |
|
1,6 mln € |
| 2017/18 |
|
1,6 mln € |
| 2016/17 |
|
170 tys. € |
| 2014/15 |
|
140 tys. € |
Pablo Insua – kontuzje
W trakcie kariery Pablo Insua zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 53 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pablo Insua
-
Uraz łydki
15.05.26 – 07.10.26 (144 dni)
Real Saragossa opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
10.05.23 – 28.05.23 (19 dni)
Sporting Gijon opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
18.01.21 – 01.02.21 (15 dni)
Huesca opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
09.02.19 – 29.06.19 (141 dni)
Huesca opuszczone: 15 meczów
-
Braki w przygotowaniu
04.03.18 – 11.03.18 (8 dni)
Schalke 04 opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
24.01.18 – 28.02.18 (36 dni)
Schalke 04 opuszczone: 6 meczów
-
Problemy z sercem
27.09.17 – 24.01.18 (120 dni)
Schalke 04 opuszczone: 15 meczów
-
Stłuczenie
13.09.17 – 20.09.17 (8 dni)
Schalke 04 opuszczone: 2 mecze
-
Braki w przygotowaniu
02.07.17 – 20.08.17 (50 dni)
Schalke 04 opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
31.08.14 – 01.10.14 (32 dni)
Deportivo La Coruna opuszczone: 4 mecze
Czy Pablo Insua ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pablo Insua nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pablo Insua to uraz łydki z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 144 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pablo Insua – trofea
W trakcie kariery Pablo Insua zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Pablo Insua
Jakie trofea zdobył Pablo Insua?
Pablo Insua zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Huesce — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Pablo Insua – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pablo Insua wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pablo Insua na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pablo Insua
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 32 |
|
350 tys. € |
| 17.03.2026 | 32 |
|
400 tys. € |
| 29.12.2025 | 32 |
|
600 tys. € |
| 23.06.2025 | 31 |
|
600 tys. € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
800 tys. € |
| 13.10.2024 | 31 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2024 | 30 |
|
1 mln € |
| 19.12.2023 | 30 |
|
1 mln € |
| 13.06.2023 | 29 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2022 | 29 |
|
800 tys. € |
| 28.06.2022 | 28 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2021 | 28 |
|
600 tys. € |
| 12.10.2021 | 28 |
|
800 tys. € |
| 09.06.2021 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 04.01.2021 | 27 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 27 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
950 tys. € |
| 19.12.2019 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 10.06.2019 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 20.12.2018 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 30.10.2018 | 25 |
|
2 mln € |
| 04.06.2018 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 27.12.2017 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 04.06.2017 | 23 |
|
3 mln € |
| 23.01.2017 | 23 |
|
3 mln € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
2 mln € |
| 21.02.2016 | 22 |
|
2 mln € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
3 mln € |
| 22.01.2015 | 21 |
|
4 mln € |
| 19.07.2014 | 20 |
|
4 mln € |
| 05.02.2014 | 20 |
|
2 mln € |
| 07.10.2013 | 20 |
|
1 mln € |
| 13.06.2013 | 19 |
|
800 tys. € |
| 10.01.2013 | 19 |
|
800 tys. € |
| 24.12.2012 | 19 |
|
400 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pablo Insua?
Wycena Pablo Insua wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Pablo Insua wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 350 tys. €.