Ravil Netfullin jest piłkarzem występującym obecnie w Fakel. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ravil Netfullin
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ravil Netfullin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ravil Netfullin wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 6,7%. Ravil Netfullin oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ravil Netfullin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ravil Netfullin rozegrał w barwach Fakel w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 920 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ravil Netfullin
Pierwszy transfer Ravil Netfullin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z FC Moscow (-2010) do CSKA Moscow Reserves za 7,5 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Ravil Netfullin było przejście z Khimki do Torpedo Moskva w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Ravil Netfullin?
Ravil Netfullin ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Rosji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z CSKA Moscow — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Ravil Netfullin?
Ravil Netfullin najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ravil Netfullin?
Wycena 33-letniego Ravil Netfullin według stanu na maj 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ravil Netfullin?
Ravil Netfullin urodził się 3 marca 1993 w Moskva w Rosji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Ravil Netfullin – statystyki
Szczegółowe statystyki Ravil Netfullin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fakel. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ravil Netfullin vs. inni
Jakie statystyki ma Ravil Netfullin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ravil Netfullin wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 6,7%. Ravil Netfullin oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ravil Netfullin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ravil Netfullin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
1:0 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
0:1 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
0:5 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 9. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
0:0 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
2:1 | 77' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ravil Netfullin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ravil Netfullin rozegrał w barwach Fakel w Pucharze Rosji 5 meczów, w Priemjer-Lidze 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 920 minut. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Ravil Netfullin – transfery
W trakcie kariery Ravil Netfullin zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 23 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fakel 2025 – obecnie
-
Torpedo Moskva 2024 – 2025
-
Khimki 2023 – 2024

-
Torpedo Moskva 2020 – 2023
-
Khimki 2018 – 2020

-
FC Avangard Kursk 2017 – 2018

-
Shinnik Yaroslavl 2016 – 2017
-
Solyaris Moskau (-2017) 2014 – 2016

-
CSKA Moscow Reserves 2014 – 2014

-
Fakel 2013 – 2014
-
CSKA Moscow Reserves 2010 – 2013

-
FC Moscow (-2010) 2009 – 2010

-
FC Moscow U19 (-2010) do 2009

Historia transferów Ravil Netfullin
Pierwszy transfer Ravil Netfullin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z FC Moscow (-2010) do CSKA Moscow Reserves za 7,5 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Ravil Netfullin było przejście z Khimki do Torpedo Moskva w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 15 tysięcy euro.
Ravil Netfullin – forma
W ostatnich 5 meczach Ravil Netfullin zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ravil Netfullin 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W ostatnich 10 meczach Ravil Netfullin 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (0.45).
W jakiej formie jest Ravil Netfullin?
Ravil Netfullin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.00). Jego dyspozycja rośnie.
Ravil Netfullin – zarobki
Ravil Netfullin gra w Fakel na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 212 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ravil Netfullin w Fakel (2022/23)
| Rocznie | 212 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 582 € |
Ravil Netfullin – trofea
W trakcie kariery Ravil Netfullin zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ravil Netfullin?
Ravil Netfullin zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w CSKA Moscow — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rosji — 2 razy.
Ravil Netfullin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ravil Netfullin wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ravil Netfullin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ravil Netfullin?
Wycena Ravil Netfullin wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Ravil Netfullin wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.