Ren Shizhe

obrońca #26
Aktualny klub BIT
Wiek / data ur.25 lat (26.06.2001)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączył24.06.2025
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa0 €

Shizhe Ren jest piłkarzem występującym obecnie w BIT. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Ren Shizhe w Chińskiej League Two 2026
Mecze
13
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
729'
Średnia ocena
4.72
Kartki
1 / 0

Forma w ostatnich meczach Ren Shizhe

Ocena
01.08 Shanxi Chongde Ronghai BIT 0:0 0.0
29.07 BIT Nantong Haimen Codion 1:2 6.4
27.07 Qingdao Red Lions BIT 6:1 5.8
18.07 BIT Dalian Kewei 0:1 6.5
04.07 Shanghai Port II BIT 5:1 5.5
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

4,72
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer24.06.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

0 €
-25 tys. € (-100,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Nieznana
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Ren Shizhe w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Ren Shizhe wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.72. Ren Shizhe oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Ren Shizhe w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Ren Shizhe rozegrał w barwach BIT w Chińskiej League Two 13 meczów, w Pucharze Chin 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 816 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.

Na jakiej pozycji gra Ren Shizhe?

Ren Shizhe najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Ren Shizhe?

Wycena 25-letniego Ren Shizhe według stanu na marzec 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Ren Shizhe?

Ren Shizhe urodził się 26 czerwca 2001. Obecnie piłkarz ma 25 lat.