Roberto Rosales jest piłkarzem występującym obecnie w Puerto Cabello. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Roberto Rosales
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
00:30
|
Deportivo Tachira
3
Puerto Cabello
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Istotny | |||
| Wenezuelska Primera Division | |||||||
|
27 Paź
22:30
|
Puerto Cabello
0
Caracas FC
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Istotny | |||
| Wenezuelska Primera Division | |||||||
|
24 Paź
23:30
|
Monagas SC
1
Puerto Cabello
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Wenezuelska Primera Division | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Roberto Rosales w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Roberto Rosales wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 2.88, a skuteczność strzałów to 0,0%. Roberto Rosales oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Roberto Rosales w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Roberto Rosales rozegrał w barwach Puerto Cabello w CONMEBOL Copa Sudamericana 5 meczów, w Wenezuelska Primera Division 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 339 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Roberto Rosales
Pierwszy transfer Roberto Rosales w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z KAA Gent do Twente za 2 miliony euro.
Czy Roberto Rosales ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Roberto Rosales nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roberto Rosales to uraz z 2009 roku, który wykluczył go z gry na 106 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Roberto Rosales?
Roberto Rosales ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Twente — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2012 roku.
Na jakiej pozycji gra Roberto Rosales?
Roberto Rosales najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Rosales?
Wycena 37-letniego Roberto Rosales według stanu na maj 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Roberto Rosales?
Roberto Rosales urodził się 20 listopada 1988 w Caracas w Wenezueli. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Roberto Rosales - statystyki
Szczegółowe statystyki Roberto Rosales w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Puerto Cabello oraz reprezentacja Wenezueli. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Roberto Rosales
Roberto Rosales vs. inni
Atak
Obrona
Podania Roberto Rosales
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Roberto Rosales w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Roberto Rosales wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 2.88, a skuteczność strzałów to 0,0%. Roberto Rosales oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Roberto Rosales - transfery
W trakcie kariery Roberto Rosales zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Puerto Cabello 2025 – obecnie
-
Deportivo Tachira 2024 – 2025

-
Sport Recife 2023 – 2024
-
AEK Larnaca 2021 – 2023
-
Leganes 2019 – 2021
-
Malaga 2019 – 2019
-
Espanyol 2018 – 2019
-
Malaga 2014 – 2018
-
Twente 2010 – 2014
-
KAA Gent 2007 – 2010
-
Caracas FC 2005 – 2007
-
Caracas FC B do 2005

Historia transferów Roberto Rosales
Pierwszy transfer Roberto Rosales w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z KAA Gent do Twente za 2 miliony euro.
Roberto Rosales - forma
W ostatnich 5 meczach Roberto Rosales zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,97. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Roberto Rosales 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.52, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.97 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Roberto Rosales 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Roberto Rosales?
Roberto Rosales jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.97 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.88). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Roberto Rosales w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Roberto Rosales rozegrał w barwach Puerto Cabello w CONMEBOL Copa Sudamericana 5 meczów, w Wenezuelska Primera Division 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 339 minut. Średnio dawało to 37 minut gry na spotkanie.
Roberto Rosales - zarobki
Roberto Rosales gra w Puerto Cabello na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 794 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Roberto Rosales w Puerto Cabello (2020/21)
| Rocznie | 794 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 66 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Roberto Rosales - kontuzje
W trakcie kariery Roberto Rosales zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 38 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Roberto Rosales
-
Uraz mięśnia
13.04.19 – 01.05.19 (19 dni)
Espanyol opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
22.04.17 – 04.06.17 (44 dni)
Malaga opuszczone: 6 meczów
- Stłuczenie 12.06.16 – 12.06.16 (1 dzień)
-
Uraz kostki
01.05.16 – 22.05.16 (22 dni)
Malaga opuszczone: 2 mecze
-
Uraz pachwiny
05.11.14 – 19.11.14 (15 dni)
Malaga opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pachwiny
30.03.14 – 23.04.14 (25 dni)
Twente opuszczone: 3 mecze
-
Uraz pachwiny
06.03.13 – 10.04.13 (36 dni)
Twente opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
29.04.09 – 12.08.09 (106 dni)
KAA Gent opuszczone: 15 meczów
Czy Roberto Rosales ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Roberto Rosales nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Roberto Rosales to uraz z 2009 roku, który wykluczył go z gry na 106 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Roberto Rosales - trofea
W trakcie kariery Roberto Rosales zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Roberto Rosales?
Roberto Rosales zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Twente — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Holandii — 1 raz.
Roberto Rosales - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Roberto Rosales wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Roberto Rosales na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Roberto Rosales?
Wycena Roberto Rosales wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Roberto Rosales wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.