Ruben Farfan jest piłkarzem występującym obecnie w Magallanes. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ruben Farfan
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ruben Farfan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ruben Farfan wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Ruben Farfan oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ruben Farfan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ruben Farfan rozegrał w barwach Magallanes w Primera B (Chile) 27 meczów, w Copa Chile 3 mecze, a w barwach Palestino w Copa Chile 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 687 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ruben Farfan
Pierwszy transfer Ruben Farfan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Union La Calera do Universidad de Chile za 370 tysięcy euro.
Czy Ruben Farfan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ruben Farfan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Farfan to zerwanie łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 143 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ruben Farfan?
Ruben Farfan ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Ruben Farfan?
Ruben Farfan najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Farfan?
Wycena 35-letniego Ruben Farfan według stanu na czerwiec 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 950 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ruben Farfan?
Ruben Farfan urodził się 25 września 1991 w Valparaíso w Chile. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Ruben Farfan – statystyki
Szczegółowe statystyki Ruben Farfan w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Magallanes. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ruben Farfan vs. inni
Jakie statystyki ma Ruben Farfan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ruben Farfan wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Ruben Farfan oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ruben Farfan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ruben Farfan w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Lip
Koniec
|
Copa Chile, 6. runda
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Lip
Koniec
|
Copa Chile, 5. runda
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Cze
Koniec
|
Copa Chile, 4. runda
|
2:1 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Cze
Koniec
|
Copa Chile, 3. runda
|
4:1 | 27' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Lut
Koniec
|
Primera B (Chile), 1. kolejka
|
1:2 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Gru
Koniec
|
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
1:2 | 4' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
2:2 | 35' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ruben Farfan w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ruben Farfan rozegrał w barwach Magallanes w Primera B (Chile) 27 meczów, w Copa Chile 3 mecze, a w barwach Palestino w Copa Chile 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 687 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Ruben Farfan – transfery
W trakcie kariery Ruben Farfan zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 370 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Magallanes 2026 – obecnie
-
Deportes Iquique 2023 – 2026
-
Coquimbo Unido 2021 – 2023
-
Union Espanola 2021 – 2021
-
Coquimbo Unido 2018 – 2021
-
Deportes Temuco 2017 – 2018
-
Universidad de Chile 2017 – 2017
-
Santiago Wanderers 2016 – 2017
-
Universidad de Chile 2016 – 2016
-
Palestino 2016 – 2016
-
Universidad de Chile 2015 – 2016
-
Antofagasta 2014 – 2015
-
Universidad de Chile 2013 – 2014
-
Union La Calera 2012 – 2013
-
Deportes Santa Cruz 2012 – 2012
-
Union La Calera 2011 – 2012
-
Unión La Calera U21 do 2011

Historia transferów Ruben Farfan
Pierwszy transfer Ruben Farfan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Union La Calera do Universidad de Chile za 370 tysięcy euro.
Ruben Farfan – forma
W ostatnich 5 meczach Ruben Farfan zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ruben Farfan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30.
W ostatnich 10 meczach Ruben Farfan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.34.
W jakiej formie jest Ruben Farfan?
Ruben Farfan jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30. Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ruben Farfan – kontuzje
W trakcie kariery Ruben Farfan zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 41 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ruben Farfan
-
Zerwanie łąkotki
01.03.25 – 21.07.25 (143 dni)
Deportes Iquique opuszczone: 24 mecze
-
Zerwanie łąkotki
10.10.15 – 03.02.16 (117 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 15 meczów
-
Uraz
20.10.13 – 07.11.13 (19 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
Czy Ruben Farfan ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ruben Farfan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ruben Farfan to zerwanie łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 143 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ruben Farfan – trofea
W trakcie kariery Ruben Farfan zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ruben Farfan?
Ruben Farfan zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Universidad de Chile — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Chile — 1 raz.
Ruben Farfan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ruben Farfan wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ruben Farfan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ruben Farfan?
Wycena Ruben Farfan wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Ruben Farfan wyceniano na 950 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.