Salvatore Pezzella jest piłkarzem występującym obecnie w Casertana. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Salvatore Pezzella
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Salvatore Pezzella w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Salvatore Pezzella wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 14,3%. Salvatore Pezzella oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Salvatore Pezzella w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Salvatore Pezzella rozegrał w barwach Casertany w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 508 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Czy Salvatore Pezzella ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Salvatore Pezzella nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salvatore Pezzella to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 75 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Salvatore Pezzella?
Salvatore Pezzella najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Salvatore Pezzella?
Wycena 26-letniego Salvatore Pezzella według stanu na grudzień 2025 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Salvatore Pezzella?
Salvatore Pezzella urodził się 11 marca 2000 w Rome we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Salvatore Pezzella – statystyki
Szczegółowe statystyki Salvatore Pezzella w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Casertana. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Salvatore Pezzella
Salvatore Pezzella vs. inni
Atak
Obrona
Podania Salvatore Pezzella
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Salvatore Pezzella w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Salvatore Pezzella wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 14,3%. Salvatore Pezzella oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Salvatore Pezzella – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Salvatore Pezzella w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Salvatore Pezzella
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
3:1 | 85' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
2:0 | 56' | 0 | 0 | – | |||
| 27.09 2026 |
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
0:0 | 61' | 0 | 0 | – | |||
| 15.09 2026 |
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
1:0 | 16' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
2:3 | 59' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
![]() Serie C, 3. kolejka grupy C
|
2:2 | 67' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 22.08 2026 |
Serie C, 1. kolejka grupy C
|
3:3 | 74' | 1 | 0 | – | |||
| 10.02 2026 |
Serie C, 26. kolejka grupy C
|
2:2 | 21' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Salvatore Pezzella w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Salvatore Pezzella rozegrał w barwach Casertany w Serie C 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 508 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Salvatore Pezzella – transfery
W trakcie kariery Salvatore Pezzella zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Casertana 2025 – obecnie
-
Avellino 2025 – 2025
-
Cavese 2024 – 2025
-
Avellino 2023 – 2024
-
Triestina 2022 – 2023
-
AS Roma 2022 – 2022
-
Siena FC 2021 – 2022

-
AS Roma 2021 – 2021
-
Reggiana 2020 – 2021
-
AS Roma 2020 – 2020
-
Modena 2019 – 2020
-
AS Roma U20 2017 – 2019

-
AS Roma U20 2016 – 2017

-
AS Rom Youth do 2016

Salvatore Pezzella – forma
W ostatnich 5 meczach Salvatore Pezzella zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,28. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Salvatore Pezzella 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.28 — wynik powyżej średniej ligowej (4.17).
W ostatnich 10 meczach Salvatore Pezzella 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.31 — wynik powyżej średniej ligowej (4.17).
W jakiej formie jest Salvatore Pezzella?
Salvatore Pezzella jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.28 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.50). Jego dyspozycja rośnie.
Salvatore Pezzella – kontuzje
W trakcie kariery Salvatore Pezzella zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Salvatore Pezzella
-
Uraz mięśnia
18.01.24 – 12.02.24 (26 dni)
Avellino opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
08.09.23 – 15.09.23 (8 dni)
Avellino opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.11.22 – 09.02.23 (75 dni)
Triestina opuszczone: 11 meczów
- Uraz 28.02.22 – 10.03.22 (11 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz 06.02.22 – 11.02.22 (6 dni)
- Braki w przygotowaniu 27.08.21 – 07.09.21 (12 dni) opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
21.10.20 – 04.11.20 (15 dni)
Reggiana opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.12.19 – 18.12.19 (11 dni)
Modena opuszczone: 1 mecz
Czy Salvatore Pezzella ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Salvatore Pezzella nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salvatore Pezzella to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 75 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Salvatore Pezzella – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Salvatore Pezzella wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Salvatore Pezzella na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Salvatore Pezzella?
Wycena Salvatore Pezzella wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Salvatore Pezzella wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.