Samuel Vazquez jest piłkarzem występującym obecnie w Hércules. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Samuel Vazquez
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Samuel Vazquez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Vazquez wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 18,2%. Samuel Vazquez oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuel Vazquez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Vazquez rozegrał w barwach Hérculesa w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 623 minuty. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Samuel Vazquez?
Samuel Vazquez najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Vazquez?
Wycena 25-letniego Samuel Vazquez według stanu na grudzień 2025 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuel Vazquez?
Samuel Vazquez urodził się 2 kwietnia 2001 w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Samuel Vazquez – statystyki
Szczegółowe statystyki Samuel Vazquez w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hércules. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Samuel Vazquez
Samuel Vazquez vs. inni
Atak
Obrona
Podania Samuel Vazquez
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Samuel Vazquez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Vazquez wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 18,2%. Samuel Vazquez oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Samuel Vazquez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samuel Vazquez w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Samuel Vazquez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10 2026 |
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 2
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.10 2026 |
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 2
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.09 2026 |
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 2
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 20.09 2026 |
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 2
|
1:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 2
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2026 |
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 2
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 2
|
1:2 | 83' | 1 | 0 | – | |||
| 30.01 2026 |
Primera Division RFEF, 22. kolejka grupy 2
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 25.01 2026 |
Primera Division RFEF, 21. kolejka grupy 2
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 11.01 2026 |
Primera Division RFEF, 19. kolejka grupy 2
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Samuel Vazquez w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Vazquez rozegrał w barwach Hérculesa w Primera Division RFEF 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 623 minuty. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Samuel Vazquez – transfery
W trakcie kariery Samuel Vazquez zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hércules 2024 – obecnie
-
Albacete 2024 – 2024
-
Hércules 2023 – 2024
-
Atlético Albacete 2023 – 2023

-
Peña Deportiva 2022 – 2023
-
Atlético Albacete 2020 – 2022

-
Albacete Balompié U19 do 2020

Samuel Vazquez – forma
W ostatnich 5 meczach Samuel Vazquez zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,18. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Samuel Vazquez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.18 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W ostatnich 10 meczach Samuel Vazquez 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (3.71).
W jakiej formie jest Samuel Vazquez?
Samuel Vazquez jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.18 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.01). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Samuel Vazquez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuel Vazquez wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuel Vazquez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Vazquez?
Wycena Samuel Vazquez wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Samuel Vazquez wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.