Samy Benchamma jest piłkarzem występującym obecnie w JS Kabylie. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Samy Benchama
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Samy Benchama w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samy Benchama wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Samy Benchama oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samy Benchama w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samy Benchama rozegrał w barwach JS Kabylie w Ligue 1 (Algieria) 7 meczów, a w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 659 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Samy Benchama?
Samy Benchama najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Samy Benchama?
Wycena 26-letniego Samy Benchama według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samy Benchama?
Samy Benchama urodził się 25 czerwca 2000 w Castres we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Samy Benchama – statystyki
Szczegółowe statystyki Samy Benchama w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział JS Kabylie. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Samy Benchamma vs. inni
Jakie statystyki ma Samy Benchama w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samy Benchama wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Samy Benchama oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Samy Benchama – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Samy Benchama w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
28 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 4. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 2. kolejka
|
2:0 | 17' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Sie
Koniec
|
Ligue 2, 1. kolejka
|
3:1 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Maj
Karne
|
Ligue 2
|
0:0 | 11' | 0 | 0 | ||||
|
12 Maj
Koniec
|
Ligue 2
|
2:3 | 1' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:2 | 4' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
2:1 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 32. kolejka
|
0:0 | 2' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 31. kolejka
|
3:2 | 69' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Kwi
Koniec
|
Ligue 2, 30. kolejka
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Samy Benchama w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samy Benchama rozegrał w barwach JS Kabylie w Ligue 1 (Algieria) 7 meczów, a w barwach Rodez Aveyron w Ligue 2 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 659 minut. Średnio dawało to 66 minut gry na spotkanie.
Samy Benchama – transfery
W trakcie kariery Samy Benchama zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
JS Kabylie 2026 – obecnie
-
Rodez Aveyron 2025 – 2026
-
Sochaux-Montbéliard 2024 – 2025
-
Chamois Niortais 2021 – 2024

-
Montpellier 2020 – 2021
-
Montpellier B 2019 – 2020

-
Montpellier U19 2017 – 2019

-
Montpellier U17 do 2017

Samy Benchama – forma
W ostatnich 5 meczach Samy Benchama zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Samy Benchama ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.20 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Samy Benchama ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Samy Benchama?
Samy Benchama jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.20. Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Samy Benchama – zarobki
Samy Benchama gra w JS Kabylie na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 250 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Samy Benchama w JS Kabylie (2025/26)
| Rocznie | 250 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 685 € |
Samy Benchama – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samy Benchama wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samy Benchama na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Samy Benchama?
Wycena Samy Benchama wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Samy Benchama wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.