Santipharp Channgom jest piłkarzem występującym obecnie w Chonburi FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Santipharp Channgom
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
13:00
|
Chonburi FC
1
BG Pathum United
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Thai League 1, 7. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Ratchaburi
1
Chonburi FC
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Thai League 1, 6. kolejka | |||||||
|
17 Paź
13:30
|
Chonburi FC
1
Prachuap
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Thai League 1, 5. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Santipharp Channgom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Santipharp Channgom wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.40, a skuteczność strzałów to 0,0%. Santipharp Channgom oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Santipharp Channgom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Santipharp Channgom rozegrał w barwach Chonburi FC w Thai League 1 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 271 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Santipharp Channgom
Pierwszy transfer Santipharp Channgom w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Police Tero do BG Pathum United za 150 tysięcy euro.
Czy Santipharp Channgom ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Santipharp Channgom nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Santipharp Channgom to uraz barku z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 76 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Santipharp Channgom?
Santipharp Channgom ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Thailand Champions Cup — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z BG Pathum United — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Santipharp Channgom?
Santipharp Channgom najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Santipharp Channgom?
Wycena 30-letniego Santipharp Channgom według stanu na styczeń 2024 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Santipharp Channgom?
Santipharp Channgom urodził się 23 września 1996 w Surin w Tajlandii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Santipharp Channgom - statystyki
Szczegółowe statystyki Santipharp Channgom w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Chonburi FC oraz reprezentacja Tajlandii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Santipharp Channgom
Santipharp Channgom vs. inni
Atak
Obrona
Podania Santipharp Channgom
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Santipharp Channgom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Santipharp Channgom wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.40, a skuteczność strzałów to 0,0%. Santipharp Channgom oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Santipharp Channgom - transfery
W trakcie kariery Santipharp Channgom zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 150 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Chonburi FC 2025 – obecnie
-
BG Pathum United 2019 – 2025
-
Police Tero 2017 – 2019
-
Uthai Thani 2017 – 2017
-
Police Tero 2016 – 2017
-
Police Tero FC B do 2016

Historia transferów Santipharp Channgom
Pierwszy transfer Santipharp Channgom w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Police Tero do BG Pathum United za 150 tysięcy euro.
Santipharp Channgom - forma
W ostatnich 5 meczach Santipharp Channgom zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Santipharp Channgom ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.37 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Santipharp Channgom 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Santipharp Channgom?
Santipharp Channgom jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.37 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.40). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Santipharp Channgom w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Santipharp Channgom rozegrał w barwach Chonburi FC w Thai League 1 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 271 minut. Średnio dawało to 39 minut gry na spotkanie.
Santipharp Channgom - kontuzje
W trakcie kariery Santipharp Channgom zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Santipharp Channgom
-
Uraz barku
08.09.24 – 22.11.24 (76 dni)
BG Pathum United opuszczone: 15 meczów
Czy Santipharp Channgom ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Santipharp Channgom nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Santipharp Channgom to uraz barku z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 76 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Santipharp Channgom - trofea
W trakcie kariery Santipharp Channgom zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Santipharp Channgom?
Santipharp Channgom zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w BG Pathum United — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Thailand Champions Cup — 2 razy.
Santipharp Channgom - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Santipharp Channgom wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Santipharp Channgom na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Santipharp Channgom?
Wycena Santipharp Channgom wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Santipharp Channgom wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.