Seamus Coleman

obrońca #23
Narodowość Irlandia
Wiek / data ur.37 lat (11.10.1988)
Wzrost1,77 m
Waga67 kg
Pozycjaobrońca
Preferowana nogaprawa
Zarobki2,9 mln £
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa200 tys. €

Seamus Coleman jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby Seamus Coleman w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2026
Mecze
3
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
221'
Średnia ocena
6.73
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Seamus Coleman

Ocena
24.05 Tottenham Everton 1:0 6.5
17.05 Everton Sunderland 1:3 6.2
10.05 Crystal Palace Everton 2:2 0.0
04.05 Everton Manchester City 3:3 0.0
25.04 West Ham United Everton 2:1 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Cheongju Suwon Bluewings
01.08.2026·12:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,73
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

2,9 mln £
roczna pensja
miesięcznie: 238 tys. £
tygodniowo: 55 tys. £
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

200 tys. €
-100 tys. € (-33,3%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy obrońca (2)
Dodatkowe pozycje Prawy pomocnik (7)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,77 m
Waga 67 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Seamus Coleman w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Seamus Coleman wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Seamus Coleman oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Seamus Coleman w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Seamus Coleman zanotował 3 występy w reprezentacji Irlandii. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 221 minut. Średnio dawało to 74 minuty gry na spotkanie.

Historia transferów Seamus Coleman

Pierwszy transfer Seamus Coleman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2008 roku, gdy przeniósł się z Sligo Rovers do Evertonu za 70 tysięcy euro.

Ile zarabia Seamus Coleman?

Seamus Coleman otrzymuje 2,9 miliona funtów rocznej pensji, co daje około 238,3 tysiąca funtów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Coleman w sierpniu 2026 to 55 tysięcy funtów, a dziennie około 7,8 tysiąca funtów.

Na jakiej pozycji gra Seamus Coleman?

Seamus Coleman najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Seamus Coleman?

Wycena 37-letniego Seamus Coleman według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 19 milionów euro, a najniższa 110 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Seamus Coleman?

Seamus Coleman urodził się 11 października 1988 w Donegal (Irlandia). Obecnie piłkarz ma 37 lat.