
Sebastian Ross
pomocnik #22Sebastian Ross jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sebastian Ross
Ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›

Profil gry
Jakie statystyki ma Sebastian Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sebastian Ross wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.91, a skuteczność strzałów to 18,2%. Sebastian Ross oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sebastian Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sebastian Ross rozegrał w barwach Peterhead w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 13 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 495 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Sebastian Ross?
Sebastian Ross ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Sebastian Ross?
Sebastian Ross najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Kiedy urodził się Sebastian Ross?
Sebastian Ross urodził się 20 stycznia 2000 w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Sebastian Ross – statystyki
Szczegółowe statystyki Sebastian Ross w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Peterhead. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sebastian Ross vs. inni

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Sebastian Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sebastian Ross wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.91, a skuteczność strzałów to 18,2%. Sebastian Ross oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Sebastian Ross – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sebastian Ross w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 13. kolejka
|
2:1 | 71' | 1 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 12. kolejka
|
3:0 | 32' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 11. kolejka
|
2:0 | 25' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
0:1 | 37' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
2:1 | 16' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
0:2 | 79' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
3:1 | 71' | 0 | 0 | – | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Sebastian Ross w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sebastian Ross rozegrał w barwach Peterhead w Scottish Challenge Cup 6 meczów, w Scottish League One 13 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 495 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Sebastian Ross – transfery
W trakcie kariery Sebastian Ross zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Aberdeen Reserve 2019 – obecnie

-
Stenhousemuir 2018 – 2019
-
Aberdeen FC Reserves 2018 – 2018

-
Aberdeen U20 do 2018


760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Sebastian Ross
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2018/19 | 12.05.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 05.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 01.07.2018 |
![]() |
— | Transfer definitywny |
Sebastian Ross – forma
W ostatnich 5 meczach Sebastian Ross zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Sebastian Ross i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Peterhead
2
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 13. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Montrose
3
Peterhead
0
Scottish League One, 12. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Peterhead
2
Cove Rangers
0
Scottish League One, 11. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Peterhead
1
Rangers U21
0
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Peterhead
0
Queen of the South
1
Scottish League One, 10. kolejka
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Hamilton Academical
2
Peterhead
1
Scottish League One, 9. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Peterhead
0
Elgin City
1
Scottish Challenge Cup, 5. runda
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Peterhead
2
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
79'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Peterhead
1
Airdrieonians
2
Scottish League One, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
East Kilbride
3
Peterhead
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Peterhead
2
Clachnacuddin
1
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Peterhead
0
Montrose
3
Scottish League One, 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Alloa Athletic
1
Peterhead
1
Scottish League One, 5. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Peterhead
2
![]()
Dundee II
1
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Cove Rangers
3
Peterhead
0
Scottish League One, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Peterhead
2
East Fife
1
Scottish League One, 3. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Banks O' Dee
1
Peterhead
5
Scottish Challenge Cup, 1. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Queen of the South
0
Peterhead
1
Scottish League One, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Peterhead
0
Ross County
1
Scottish League One, 1. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lip
Karne
|
Peterhead
(5)
0
Kilmarnock
(4)
0
Scottish League Cup, runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Raith Rovers
1
Peterhead
0
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Elgin City
1
Peterhead
3
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Peterhead
0
Hamilton Academical
1
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Peterhead
0
Kelty Hearts
2
Scottish League One, 36. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hamilton Academical
3
Peterhead
1
Scottish League One, 35. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Peterhead
1
Queen of the South
1
Scottish League One, 34. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Peterhead
0
Inverness CT
2
Scottish League One, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
East Fife
2
Peterhead
1
Scottish League One, 33. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Alloa Athletic
1
Peterhead
2
Scottish League One, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Peterhead
1
Montrose
1
Scottish League One, 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Inverness CT
3
Peterhead
1
Scottish League One, 20. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Peterhead
0
Stenhousemuir
1
Scottish League One, 29. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Peterhead
3
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 24. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Cove Rangers
2
Peterhead
1
Scottish League One, 28. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Queen of the South
0
Peterhead
2
Scottish League One, 27. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Peterhead
3
East Fife
1
Scottish League One, 26. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Kelty Hearts
1
Peterhead
1
Scottish League One, 25. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Montrose
1
Peterhead
1
Scottish League One, 22. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Peterhead
2
Scottish League One, 23. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Peterhead
2
Hamilton Academical
3
Scottish League One, 21. kolejka
|
74'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Peterhead
0
Cove Rangers
4
Scottish League One, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
East Fife
0
Peterhead
1
Scottish League One, 18. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Peterhead
3
Kelty Hearts
2
Scottish League One, 17. kolejka
|
53'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Ayr Utd
2
Peterhead
1
Scottish Challenge Cup, 1/32 finału
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Alloa Athletic
4
Peterhead
0
Scottish League One, 16. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Lis
Karne
|
Peterhead
(0)
2
Greenock Morton
(1)
2
Puchar Szkocji, 1/64 finału
|
49'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Peterhead
1
Stenhousemuir
4
Scottish League One, 15. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Peterhead
1
Montrose
1
Scottish League One, 14. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Stirling Albion
2
Peterhead
1
Scottish Challenge Cup
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Hamilton Academical
3
Peterhead
0
Scottish League One, 13. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cove Rangers
1
Peterhead
2
Scottish League One, 12. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Peterhead
2
Alloa Athletic
1
Scottish League One, 8. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Peterhead
1
Elgin City
1
Scottish Challenge Cup
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Stenhousemuir
3
Peterhead
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Peterhead
2
Hamilton Academical
2
Scottish League One, 6. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Peterhead
1
Scottish League One, 5. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Spartans
1
Peterhead
1
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Decydujący | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Peterhead
3
Cove Rangers
1
Scottish League One, 4. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Queen of the South
4
Peterhead
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Inverness CT
2
Peterhead
0
Scottish League One, 2. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Peterhead
4
East Fife
1
Scottish League One, 1. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Stenhousemuir
1
Peterhead
0
Scottish League Cup, 5. runda
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Peterhead
1
Clyde
2
Scottish League Cup, 3. runda
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Motherwell
2
Peterhead
1
Scottish League Cup, 2. runda
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Peterhead
2
Greenock Morton
4
Scottish League Cup, 1. runda
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Clyde
6
Peterhead
1
Scottish League Two, 36. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Peterhead
1
East Fife
0
Scottish League Two, 35. kolejka
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Peterhead
5
Bonnyrigg Rose Athletic
0
Scottish League Two, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Stirling Albion
1
Peterhead
2
Scottish League Two, 30. kolejka
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Stranraer
0
Peterhead
0
Scottish League Two, 28. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
East Fife
0
Peterhead
0
Scottish League Two, 26. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
3
Peterhead
4
Scottish League Two, 24. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Spartans
1
Peterhead
0
Scottish League Two, 22. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Elgin City
2
Peterhead
0
Scottish League Two, 18. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Peterhead
2
Bonnyrigg Rose Athletic
0
Scottish League Two, 17. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Koniec
|
Peterhead
1
East Fife
0
Scottish League Two, 16. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Peterhead
6
Lochee United
3
Puchar Szkocji, 2. runda
|
63'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Stranraer
0
Peterhead
0
Scottish League Two, 10. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
East Fife
2
Peterhead
0
Scottish League Two, 7. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Peterhead
1
Dumbarton
0
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Hibernian
4
Peterhead
0
Scottish League Cup, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Kelty Hearts
0
Peterhead
1
Scottish League Cup, 6. runda
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Peterhead
4
Elgin City
2
Scottish League Cup, 5. runda
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Peterhead
0
Queen's Park
5
Scottish League Cup, 2. runda
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Forfar Athletic
2
East Fife
1
Scottish League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Dumbarton
2
Scottish League Two
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Spartans
1
Forfar Athletic
0
Scottish League Two
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Elgin City
1
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Clyde
1
Scottish League Two
|
33'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Stranraer
0
Forfar Athletic
0
Scottish League Two
|
69'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
East Fife
1
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Elgin City
1
Scottish League Two
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Stenhousemuir
2
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Gru
Koniec
|
Forfar Athletic
0
East Fife
0
Scottish League Two
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Spartans
1
Forfar Athletic
0
Scottish League Two
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Stranraer
1
Scottish League Two
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
0
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Clyde
1
Scottish League Two
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Stenhousemuir
3
Scottish League Two
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Peterhead
3
Scottish League Two
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
East Fife
1
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Stranraer
0
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Spartans
2
Scottish League Two
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Bonnyrigg Rose Athletic
2
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Dumbarton
3
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
64'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Elgin City
0
Scottish League Two
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Forfar Athletic
3
Arbroath
1
Scottish League Cup
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Montrose
1
Forfar Athletic
2
Scottish League Cup
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Forfar Athletic
1
Cowdenbeath
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Forfar Athletic
1
East Fife
0
Scottish League Two
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Stirling Albion
2
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Scottish League Two
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Stranraer
0
Forfar Athletic
0
Scottish League Two
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Dumbarton
0
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Annan Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
East Fife
3
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
1
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
84'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Stirling Albion
0
Scottish League Two
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Forfar Athletic
2
Stranraer
1
Scottish League Two
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Albion Rovers
0
Forfar Athletic
1
Scottish League Two
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Annan Athletic
0
Forfar Athletic
2
Scottish League Two
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Falkirk
5
Queen of the South
2
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
![]()
Wick Academy
0
Falkirk
6
Puchar Szkocji
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Clyde
3
Falkirk
3
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Falkirk
2
Edinburgh City
0
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Montrose
1
Falkirk
1
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Falkirk
2
Clyde
0
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Falkirk
2
Partick Thistle
0
Scottish Challenge Cup
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Kelty Hearts
2
Falkirk
0
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Edinburgh City
0
Falkirk
3
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Falkirk
1
Clyde
0
Scottish League Cup
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lip
Karne
|
Bonnyrigg Rose Athletic
(2)
1
Falkirk
(4)
1
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Falkirk
1
Alloa Athletic
2
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
East Fife
1
Falkirk
3
Scottish League One
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Peterhead
1
Falkirk
0
Scottish League One
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Dumbarton
0
Falkirk
2
Scottish League One
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Falkirk
1
Airdrieonians
4
Scottish League One
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Falkirk
3
East Fife
1
Scottish League One
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Falkirk
2
East Fife
1
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Falkirk
0
Scottish League One
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Kilmarnock
3
Falkirk
1
Scottish Challenge Cup
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Falkirk
1
Hamilton Academical
2
Scottish League Cup
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Falkirk
5
Albion Rovers
1
Scottish League Cup
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Montrose
1
Cove Rangers
0
Scottish League One
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Cove Rangers
1
Dumbarton
0
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Clyde
1
Cove Rangers
1
Scottish League One
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Rangers
4
Cove Rangers
0
Puchar Szkocji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Cove Rangers
2
Airdrieonians
0
Scottish League One
|
64'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Alloa Athletic
2
Cove Rangers
3
Puchar Szkocji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Gru
Koniec
|
Forfar Athletic
0
Cove Rangers
1
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Falkirk
1
Cove Rangers
0
Scottish League One
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Cove Rangers
3
East Fife
1
Scottish League One
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Sebastian Ross ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50.
W ostatnich 10 meczach Sebastian Ross ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35.
W jakiej formie jest Sebastian Ross?
Sebastian Ross jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.91). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Sebastian Ross – zarobki
Sebastian Ross gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 24 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sebastian Ross (2019/20)
| Rocznie | 24 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 2 tys. € |
| Tygodniowo | 458 € |
| Dziennie | 65 € |

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Sebastian Ross w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 |
|
24 tys. € |
Sebastian Ross – trofea
W trakcie kariery Sebastian Ross zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Sebastian Ross
Jakie trofea zdobył Sebastian Ross?
Sebastian Ross zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Peterhead — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 4. ligi Szkocji — 1 raz.