Shuichi Sakai jest piłkarzem występującym obecnie w Parceiro Nagano. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Shuichi Sakai
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Shuichi Sakai w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Shuichi Sakai wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.68, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shuichi Sakai oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Shuichi Sakai w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Shuichi Sakai rozegrał w barwach Parceiro Nagano w J3 League 14 meczów, a w barwach Kataller Toyama w J2 League 18 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 465 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Czy Shuichi Sakai ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Shuichi Sakai nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shuichi Sakai to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 57 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Shuichi Sakai?
Shuichi Sakai ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Shuichi Sakai?
Shuichi Sakai najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Shuichi Sakai?
Wycena 30-letniego Shuichi Sakai według stanu na czerwiec 2025 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 325 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Shuichi Sakai?
Shuichi Sakai urodził się 13 maja 1996 w Nagasu w Japonii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Shuichi Sakai – statystyki
Szczegółowe statystyki Shuichi Sakai w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Parceiro Nagano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Shuichi Sakai
Shuichi Sakai vs. inni
Atak
Obrona
Podania Shuichi Sakai
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Shuichi Sakai w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Shuichi Sakai wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.68, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shuichi Sakai oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Shuichi Sakai – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Shuichi Sakai w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Shuichi Sakai
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11 2025 |
J3 League (Japonia), 38. kolejka
|
0:4 | 57' | 0 | 0 | – | |||
| 23.11 2025 |
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
3:0 | 64' | 0 | 0 | – | |||
| 15.11 2025 |
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 18.10 2025 |
J3 League (Japonia), 32. kolejka
|
2:0 | 29' | 0 | 0 | – | |||
| 13.10 2025 |
J3 League (Japonia), 31. kolejka
|
1:0 | 53' | 0 | 0 | – | |||
| 04.10 2025 |
J3 League (Japonia), 30. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 28.09 2025 |
J3 League (Japonia), 29. kolejka
|
1:4 | 3' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2025 |
J3 League (Japonia), 28. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2025 |
J3 League (Japonia), 27. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.09 2025 |
J3 League (Japonia), 26. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Shuichi Sakai w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Shuichi Sakai rozegrał w barwach Parceiro Nagano w J3 League 14 meczów, a w barwach Kataller Toyama w J2 League 18 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 465 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Shuichi Sakai – transfery
W trakcie kariery Shuichi Sakai zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Parceiro Nagano 2026 – obecnie
-
Kataller Toyama 2026 – 2026
-
Parceiro Nagano 2025 – 2026
-
Kataller Toyama 2025 – 2025
-
Thespakusatsu Gunma 2023 – 2025
-
Roasso Kumamoto 2019 – 2023
-
Tokai Univ. Kumamoto Campus 2015 – 2019

-
Kyoto Sanga U18 do 2015

Shuichi Sakai – forma
W ostatnich 5 meczach Shuichi Sakai zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Shuichi Sakai 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.95, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.24 — wynik powyżej średniej ligowej (4.79).
W ostatnich 10 meczach Shuichi Sakai 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.21 — wynik powyżej średniej ligowej (4.79).
W jakiej formie jest Shuichi Sakai?
Shuichi Sakai jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.24 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.68). Jego dyspozycja słabnie.
Shuichi Sakai – kontuzje
W trakcie kariery Shuichi Sakai zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Shuichi Sakai
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
28.03.19 – 23.05.19 (57 dni)
Roasso Kumamoto opuszczone: 6 meczów
Czy Shuichi Sakai ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Shuichi Sakai nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shuichi Sakai to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 57 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Shuichi Sakai – trofea
W trakcie kariery Shuichi Sakai zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Shuichi Sakai?
Shuichi Sakai zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Roasso Kumamoto — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Japonii — 1 raz.
Shuichi Sakai – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shuichi Sakai wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shuichi Sakai na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Shuichi Sakai?
Wycena Shuichi Sakai wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Shuichi Sakai wyceniano na 325 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.