Terell Thomas
obrońca #4Terell Thomas jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Terell Thomas
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Terell Thomas w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Terell Thomas wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Terell Thomas oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Terell Thomas w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Terell Thomas rozegrał w barwach Carlisle United w National League 29 meczów, w FA Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Saint Lucii. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 278 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Terell Thomas?
Terell Thomas ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Terell Thomas?
Wycena 30-letniego Terell Thomas według stanu na czerwiec 2025 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Terell Thomas?
Terell Thomas urodził się 18 października 1995 w Rainham w Anglii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Terell Thomas – statystyki
Szczegółowe statystyki Terell Thomas w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Carlisle United oraz reprezentacja Saint Lucii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Terell Thomas
Terell Thomas vs. inni
Atak
Obrona
Podania Terell Thomas
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Terell Thomas w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Terell Thomas wyglądają następująco: 29 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Terell Thomas oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Terell Thomas – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Terell Thomas w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Terell Thomas
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11 2025 |
FA Cup (Anglia), finał
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 07.06 2025 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 4. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 06.06 2024 |
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF, 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Terell Thomas w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Terell Thomas rozegrał w barwach Carlisle United w National League 29 meczów, w FA Cup 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Saint Lucii. Wyszedł w pierwszym składzie 26 razy i spędził na boisku łącznie 2 278 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Terell Thomas – forma
W ostatnich 3 meczach Terell Thomas zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Terell Thomas
Podsumowanie formy Terell Thomas
W ostatnich 3 meczach Terell Thomas ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 3 spotkań to 6.35.
W jakiej formie jest Terell Thomas?
Terell Thomas jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 3 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35. Jego dyspozycja słabnie.
Terell Thomas – zarobki
Terell Thomas gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 239 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Terell Thomas – trofea
W trakcie kariery Terell Thomas zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Terell Thomas?
Terell Thomas zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Wigan Athletic — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Anglii — 1 raz.
Terell Thomas – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Terell Thomas wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Terell Thomas na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Terell Thomas?
Wycena Terell Thomas wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Terell Thomas wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.