Tomas Asprea
obrońca #8Tomas Villoldo jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Tomas Asprea
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Tomas Asprea w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tomas Asprea wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.44. Tomas Asprea oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tomas Asprea w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tomas Asprea rozegrał w barwach Almirante Brown w Primera Nacional 21 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 087 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Ile zarabia Tomas Asprea?
Tomas Asprea otrzymuje 60 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 5 tysięcy dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Villoldo w lipcu 2026 to 1,2 tysiąca dolarów, a dziennie około 164 dolarów.
Jaka jest wartość rynkowa Tomas Asprea?
Wycena 31-letniego Tomas Asprea według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tomas Asprea?
Tomas Asprea urodził się 28 lutego 1995 w Buenos Aires (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Tomas Asprea – statystyki
Szczegółowe statystyki Tomas Asprea w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Almirante Brown. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tomas Asprea
Tomas Villoldo vs. inni
Atak
Obrona
Podania Tomas Asprea
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tomas Asprea w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Tomas Asprea wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.44. Tomas Asprea oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Tomas Asprea – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tomas Asprea w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Tomas Asprea
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 22. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 17.07 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 21. kolejka
|
0:0 | 78' | 0 | 0 | – | ||
| 11.07 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 20. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | ||
| 04.07 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 19. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 21.06 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 14.06 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 18. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | |||
| 07.06 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 17. kolejka
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 30.05 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 16. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 16.05 2026 |
Primera Nacional (Argentyna), 14. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 10.05 2026 |
Primera Nacional (Argentyna)
|
0:0 | – | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Tomas Asprea w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tomas Asprea rozegrał w barwach Almirante Brown w Primera Nacional 21 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 087 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Tomas Asprea – transfery
W trakcie kariery Tomas Asprea zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Almirante Brown 2025 – obecnie
-
Deportivo Riestra 2020 – 2025
-
Almirante Brown 2019 – 2020
-
San Miguel 2017 – 2019
-
Deportivo Riestra 2016 – 2017
-
Partizan Belgrad 2015 – 2016
-
River PlateU21 do 2015

Tomas Asprea – forma
W ostatnich 5 meczach Tomas Asprea zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,23. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Tomas Asprea – zarobki
Tomas Asprea gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 60 tys. $. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024 |
|
60 tys. $ |
Ile zarabia Tomas Asprea?
Tomas Asprea otrzymuje 60 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 5 tysięcy dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Villoldo w lipcu 2026 to 1,2 tysiąca dolarów, a dziennie około 164 dolarów.
Tomas Asprea – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tomas Asprea wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tomas Asprea na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Tomas Asprea?
Wycena Tomas Asprea wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Tomas Asprea wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.