Tony Lee
napastnik #10
Narodowość
Anglia
Wiek / data ur.29 lat (29.09.1996)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.
Tony Lee jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Tony Lee
Ocena
01.11
Macclesfield
–
AFC Totton
6:3
Profil gry
Pozycje
Preferowana noga
Nieznana
Kiedy urodził się Tony Lee?
Tony Lee urodził się 29 września 1996 (Anglia). Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Tony Lee – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tony Lee. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Tony Lee
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11 2025 |
FA Cup (Anglia), finał
|
6:3 | 80' | 1 | 2 | – |
Tony Lee – forma
W ostatnim meczu Tony Lee zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 1 spotkań przy średniej ocenie 8,20. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Tony Lee z ostatniego meczu