Forma w lidze
Maidstone w tabeli
1. miejsce / 22 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 1 punkt
Przewaga nad 8. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:6 bramki
1,20 gola/mecz
15 pkt
14:6 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Przewidywany skład Maidstone 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Maidstone w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 21 |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 21 |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 20 |
Wyniki Maidstone
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Horsham
1
Maidstone
2
National League - Południe, 11. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Maidstone
1
Truro City
2
National League - Południe, 10. kolejka
|
|
|
22 Wrz Koniec
|
Maidstone
0
Cray Wanderers
2
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
Terminarz Maidstone
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Maidstone
Maidenhead United
National League - Południe, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Torquay United
Maidstone
National League - Południe, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Maidstone
Ebbsfleet United
National League - Południe, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Maidstone
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia | – | za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Sierra Leone |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
|
za darmo |
Maidstone to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest Gallagher Stadium, który może pomieścić 4 200 widzów. Zespół prowadzi Craig Fagan. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maidstone w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maidstone trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Maidstone w tabeli National League - Południe?
Maidstone zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 22 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Maidstone gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maidstone to spotkanie z Maidenhead United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Gallagher Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maidstone?
Ostatni mecz Maidstone to wygrana z Horsham 1:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramkę zdobył Boateng. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Maidstone w tym sezonie?
Bilans Maidstone w tym sezonie to 11 meczów i wynik 7-1-3 przy 20 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Maidstone w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Maidstone w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Maidstone
Maidstone terminarz
Kiedy Maidstone gra następny mecz?
Najbliższy mecz Maidstone to spotkanie z Maidenhead United, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Gallagher Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Wyniki Maidstone w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Maidstone w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Maidstone w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Maidstone wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Południe, 11. kolejka
|
1:2 | – | 1/8 | 4/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 10. kolejka
|
1:2 | – | 6/9 | 1/2 | |
|
22 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
0:2 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | – | 4/15 | 1/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 9. kolejka
|
2:1 | – | 4/7 | 3/4 | |
|
08 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 8. kolejka
|
0:1 | – | 3/7 | 1/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 7. kolejka
|
1:0 | – | 6/9 | 1/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League - Południe, 6. kolejka
|
1:4 | – | 5/12 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
National League - Południe, 5. kolejka
|
2:1 | – | 8/12 | 1/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League - Południe, 4. kolejka
|
2:3 | – | 7/15 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Maidstone?
Ostatni mecz Maidstone to wygrana z Horsham 1:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramkę zdobył Boateng. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Maidstone – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Maidstone w sezonie 2026/2027.
Miejsce Maidstone w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Maidstone w tabeli National League - Południe?
Maidstone zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 22 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Maidstone w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Maidstone na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Maidstone na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,3
- Strzały celne / mecz 5,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 27%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Maidstone i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Maidstone to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Maidstone i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 2-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Remis do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Maidstone otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Maidstone
85% bramek Maidstone pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Maidstone zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Maidstone
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Maidstone, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Maidstone
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 18%
- Powyżej 5,5 0%
W 73% meczów Maidstone padają co najmniej trzy bramki, a w 73% spotkań trafiają obie drużyny.
Maidstone – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Maidstone, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Maidstone zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Maidstone ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 65% goli Maidstone, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 11 meczów.
Maidstone – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
Maidstone oddaje 11,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Maidstone – posiadanie piłki
- U siebie 52,2%
- Na wyjeździe 47,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 11
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 11 meczów. Średnio Maidstone utrzymuje przy piłce 49,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Maidstone – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Maidstone to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Maidstone – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 7,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Maidstone wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Maidstone – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 9%
Maidstone ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Maidstone – 2,4.
Maidstone według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,33 | 1,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 5 | 3-0-2 | 1,80 | 2,20 | 1,20 |
Najwięcej punktów na mecz Maidstone zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z dołu tabeli (17–24).
Maidstone na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,40 2,50 | 1,20 2,33 | 1,20 1,00 |
|
2.
|
2,40 1,50 | 2,80 1,00 | 0,60 0,83 |
|
3.
|
2,33 1,40 | 2,83 1,60 | 1,17 1,40 |
|
4.
|
2,00 1,83 | 1,80 1,33 | 0,60 0,83 |
|
5.
|
2,17 1,40 | 1,00 0,80 | 0,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Maidstone
Skrajne wyniki i osiągnięcia Maidstone w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Walton & Hersham - Maidstone 0:3 National League - Południe, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Maidstone - Farnborough 1:2 National League - Południe, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Dorking Wanderers - Maidstone 2:3, National League - Południe, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 12. minuta Hampton & Richmond - Maidstone 1:4, National League - Południe, 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Braintree - Maidstone 2:1, National League - Południe, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Maidstone w tym sezonie?
Bilans Maidstone w tym sezonie to 11 meczów i wynik 7-1-3 przy 20 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Maidstone – zawodnicy
Jak wygląda kadra Maidstone w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Maidstone 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Maidstone
-
Nana Boateng Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 67 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Maidstone
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
27 | Anglia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
27 | Grenada | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
40 | Jamajka | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | 0 € | 22 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Anglia | 0 € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
28 | Anglia | – | 24 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
33 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Maidstone
75 tys. €
śr. 2 tys. € / zawodnika
Ile Maidstone wydaje na pensje
169 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Anglia (45 zawodników)
Maidstone wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Maidstone
Maidstone – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Maidstone w sezonie 2026/2027.
Maidstone transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Anglia | 26 | – | za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Sierra Leone | 28 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 29 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 25 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Maidstone w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Maidstone trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.