Forma w lidze
Braintree w tabeli
20. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 7. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
9 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:16 bramki
1,14 gola/mecz
4 pkt
10:11 bramki
2,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Przewidywany skład Braintree 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Braintree w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
| ··· | |||||||
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | 10 |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | 10 |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | 10 |
Wyniki Braintree
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Braintree
1
Truro City
2
National League - Południe, 11. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Braintree
1
Walton & Hersham
3
National League - Południe, 8. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
AFC Rushden & Diamonds
2
Braintree
1
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
Terminarz Braintree
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Salisbury
Braintree
National League - Południe, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Farnham Town
Braintree
National League - Południe, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Braintree
Dagenham & Redbridge
National League - Południe, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Braintree
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Walia |
|
wypożyczenie | |
| 09 Paź 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 09 Paź 2026 |
|
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
za darmo |
Braintree to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest Cressing Road Stadium, który może pomieścić 4 222 widzów. Zespół prowadzi Steve Pitt. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 125 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Braintree w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Braintree trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Braintree w tabeli National League - Południe?
Braintree zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Braintree gra następny mecz?
Najbliższy mecz Braintree to spotkanie z Salisbury, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Raymond McEnhill Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Braintree?
Ostatni mecz Braintree to porażka z Truro City 1:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Senior, Kinsey-Wellings oraz Dean. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Braintree w tym sezonie?
Bilans Braintree w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 18 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Braintree w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Braintree w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Braintree
Braintree terminarz
Kiedy Braintree gra następny mecz?
Najbliższy mecz Braintree to spotkanie z Salisbury, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Raymond McEnhill Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Wyniki Braintree w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Braintree w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Braintree w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Braintree wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Południe, 11. kolejka
|
1:2 | – | 3/11 | 5/6 | |
|
06 Paź Koniec
|
National League - Południe, 8. kolejka
|
1:3 | – | 3/5 | 2/5 | |
|
03 Paź Koniec
|
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
2:1 | – | 5/11 | 4/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 10. kolejka
|
4:3 | – | 6/9 | 2/5 | |
|
22 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
3:0 | – | – | – | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
3:3 | – | 5/7 | 1/1 | |
|
15 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 3. kolejka
|
3:2 | – | 6/15 | 2/3 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 9. kolejka
|
2:1 | – | 3/7 | 1/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 7. kolejka
|
1:2 | – | 11/15 | 3/8 | |
|
31 Sie Koniec
|
National League - Południe, 6. kolejka
|
0:2 | – | 5/11 | 1/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Braintree?
Ostatni mecz Braintree to porażka z Truro City 1:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Senior, Kinsey-Wellings oraz Dean. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Braintree – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Braintree w sezonie 2026/2027.
Miejsce Braintree w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Braintree w tabeli National League - Południe?
Braintree zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Braintree w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Braintree na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Braintree na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,2
- Strzały celne / mecz 4,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,45
- Czyste konta 0%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Braintree i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Braintree to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Braintree i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 2-0-4 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Braintree otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Braintree
89% bramek Braintree pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Braintree zdobywa w sezonie średnio 0,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Braintree
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Braintree, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Braintree
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 91%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 18%
W 91% meczów Braintree padają co najmniej trzy bramki, a w 82% spotkań trafiają obie drużyny.
Braintree – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Braintree, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Braintree zdobywa 0,86 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Braintree ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Braintree, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 11 meczów.
Braintree – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 6,9
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Braintree oddaje 11,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Braintree – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 52,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 11
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 11 meczów. Średnio Braintree utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Braintree – czyste konta
- U siebie 0 z 7
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,45
- Bez straty do przerwy 18%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 82%
Czyste konto Braintree to 0% meczów sezonu (0 z 11), z czego 0 w 7 meczach u siebie.
Braintree – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,5
Braintree wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Braintree – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
Braintree ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Braintree – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Braintree według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 2,00 | 2,25 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,50 | 4,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 5 | 2-0-3 | 1,20 | 1,40 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Braintree zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Braintree na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
18.
|
0,75 1,33 | 0,25 1,17 | 1,75 1,67 |
|
19.
|
0,80 1,00 | 1,00 1,83 | 2,60 1,83 |
|
20.
|
0,86 1,00 | 1,14 2,50 | 2,29 2,75 |
|
21.
|
1,00 0,80 | 0,83 0,60 | 1,67 2,20 |
|
22.
|
1,40 0,17 | 1,80 0,33 | 2,00 2,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Braintree
Skrajne wyniki i osiągnięcia Braintree w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Braintree - Chesham United 3:2 National League - Południe, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Braintree - Tonbridge Angels 0:4 National League - Południe, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Dorking Wanderers - Braintree 4:3, National League - Południe, 26.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Slough Town - Braintree 1:2, National League - Południe, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Olarewaju, Billericay Town - Braintree 3:2, National League - Południe, 15.09.2026
Jakie statystyki ma Braintree w tym sezonie?
Bilans Braintree w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 18 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Braintree – zawodnicy
Jak wygląda kadra Braintree w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Braintree 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Braintree
-
Louie Annesley Obrońca Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 39 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Braintree
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Anglia | 0 € | 59 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Anglia | – | 122 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | 0 € | 238 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
37 | Anglia | 0 € | 206 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Bermudy | 0 € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | 75 tys. € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
23 | Anglia | 0 € | 45 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
25 | Walia | 0 € | 154 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
32 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
26 | Gibraltar | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
36 | Nowa Zelandia | 50 tys. € | 119 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Walia | 75 tys. € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Braintree
300 tys. €
śr. 11 tys. € / zawodnika
Ile Braintree wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 41 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Anglia (21 zawodników)
Braintree wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Braintree
Braintree – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Braintree w sezonie 2026/2027.
Braintree transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
![]() |
Walia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Paź 2026 |
|
Anglia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Paź 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 04 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia | – |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 23 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Anglia | – |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Nowa Zelandia | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Braintree w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Braintree trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
