Forma w lidze
Chesham United w tabeli
19. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Strata do 7. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:13 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
11:11 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Chesham United w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
| ··· | |||||||
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | 11 |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | 10 |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | 10 |
Wyniki Chesham United
Terminarz Chesham United
Ostatnie transfery Chesham United
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2015 |
|
Anglia |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2014 |
|
Anglia |
![]() |
nieujawniona |
Chesham United to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest The Meadow, który może pomieścić 5 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Chesham United w tabeli National League - Południe?
Chesham United zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Chesham United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chesham United to spotkanie z Tonbridge Angels, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Longmead Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chesham United?
Ostatni mecz Chesham United to porażka z Chelmsford City 0:5 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Barham, Bridge oraz May. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chesham United w tym sezonie?
Bilans Chesham United w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 16 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chesham United w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Chesham United w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Chesham United
Chesham United terminarz
Kiedy Chesham United gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chesham United to spotkanie z Tonbridge Angels, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Longmead Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Wyniki Chesham United w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Chesham United w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Chesham United w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chesham United wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chesham United?
Ostatni mecz Chesham United to porażka z Chelmsford City 0:5 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Barham, Bridge oraz May. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chesham United – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Chesham United w sezonie 2026/2027.
Miejsce Chesham United w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Chesham United w tabeli National League - Południe?
Chesham United zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Chesham United w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Chesham United na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Chesham United na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,1
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,18
- Czyste konta 18%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chesham United i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chesham United to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Chesham United i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 3-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-1-5 |
Gdy Chesham United otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Chesham United
94% bramek Chesham United pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chesham United zdobywa w sezonie średnio 0,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Chesham United
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 7 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Chesham United, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Chesham United
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 82%
- Powyżej 3,5 64%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 0%
W 82% meczów Chesham United padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Chesham United – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chesham United, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chesham United zdobywa 0,80 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Chesham United ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Chesham United, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Chesham United – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Chesham United oddaje 12,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Chesham United – posiadanie piłki
- U siebie 55,6%
- Na wyjeździe 52,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 11
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 11 meczów. Średnio Chesham United utrzymuje przy piłce 54,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Chesham United – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 2,18
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Chesham United to 18% meczów sezonu (2 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Chesham United – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 55%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Chesham United wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 55% spotkań.
Chesham United – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 36%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 18%
Chesham United ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Chesham United – 1,0.
Chesham United według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 4,50 |
| Dołu tabeli (17–24) | 5 | 3-0-2 | 1,80 | 2,40 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Chesham United zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Chesham United na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
17.
|
0,83 1,50 | 1,00 1,00 | 1,50 0,75 |
|
18.
|
0,75 1,33 | 0,25 1,17 | 1,75 1,67 |
|
19.
|
0,80 1,00 | 1,00 1,83 | 2,60 1,83 |
|
20.
|
0,86 1,00 | 1,14 2,50 | 2,29 2,75 |
|
21.
|
1,00 0,80 | 0,83 0,60 | 1,67 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Chesham United
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chesham United w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AFC Totton - Chesham United 0:4 National League - Południe, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Chesham United - Chelmsford City 0:5 National League - Południe, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Braintree - Chesham United 3:2, National League - Południe, 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Truro City - Chesham United 3:1, National League - Południe, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Horsham - Chesham United 1:4, National League - Południe, 12.09.2026
Jakie statystyki ma Chesham United w tym sezonie?
Bilans Chesham United w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-1-7 przy 16 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chesham United – zawodnicy
Jak wygląda kadra Chesham United w sezonie 2026/2027.
Kadra Chesham United
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
26 | Wyspy Dziewicze Brytyjskie | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
31 | Anglia | 50 tys. € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| – |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
23 | Anglia | 150 tys. € | 123 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
31 | Irlandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
24 | Nigeria | 150 tys. € | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Chesham United
350 tys. €
śr. 15 tys. € / zawodnika
Ile Chesham United wydaje na pensje
202 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Anglia (21 zawodników)
Chesham United wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Chesham United
Chesham United – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Chesham United w sezonie 2026/2027.
Chesham United transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2015 |
|
Anglia | 30 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2014 |
|
Anglia | 30 |
![]() |
nieujawniona |
