Forma w lidze
Walton & Hersham w tabeli
23. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 21. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
3:13 bramki
0,60 gola/mecz
7 pkt
7:14 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Walton & Hersham w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
| ··· | |||||||
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | 8 |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | 8 |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | 4 |
Wyniki Walton & Hersham
Terminarz Walton & Hersham
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Walton & Hersham
Dover Athletic
National League - Południe, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Horsham
Walton & Hersham
National League - Południe, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Walton & Hersham
Salisbury
National League - Południe, 14. kolejka
|
Walton & Hersham to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest The Sports Ground, który może pomieścić 2 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Walton & Hersham w tabeli National League - Południe?
Walton & Hersham zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 8 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 14 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Kiedy Walton & Hersham gra następny mecz?
Najbliższy mecz Walton & Hersham to spotkanie z Dover Athletic, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Sports Ground w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Walton & Hersham?
Ostatni mecz Walton & Hersham to wygrana z AFC Totton 0:1 w National League - Południe, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Walton & Hersham w tym sezonie?
Bilans Walton & Hersham w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-2-7 przy 10 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Walton & Hersham w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Walton & Hersham w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Walton & Hersham
Walton & Hersham terminarz
Kiedy Walton & Hersham gra następny mecz?
Najbliższy mecz Walton & Hersham to spotkanie z Dover Athletic, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Sports Ground w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Wyniki Walton & Hersham w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Walton & Hersham w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Walton & Hersham w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Walton & Hersham wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Walton & Hersham?
Ostatni mecz Walton & Hersham to wygrana z AFC Totton 0:1 w National League - Południe, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Walton & Hersham – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Walton & Hersham w sezonie 2026/2027.
Miejsce Walton & Hersham w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Walton & Hersham w tabeli National League - Południe?
Walton & Hersham zajmuje obecnie 23. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 8 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 14 punktów, a przewaga nad 24. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Walton & Hersham w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Walton & Hersham na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Walton & Hersham na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,45
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Walton & Hersham i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Walton & Hersham to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Walton & Hersham i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-0-6 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-0-6 |
Gdy Walton & Hersham otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Walton & Hersham
90% bramek Walton & Hersham pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Walton & Hersham zdobywa w sezonie średnio 0,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Walton & Hersham
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Walton & Hersham, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Walton & Hersham
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 18%
W 55% meczów Walton & Hersham padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Walton & Hersham – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Walton & Hersham, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Walton & Hersham zdobywa 0,20 punktu na mecz wobec 1,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Walton & Hersham ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Walton & Hersham, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Walton & Hersham – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,7
Walton & Hersham oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Walton & Hersham – posiadanie piłki
- U siebie 45,0%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 11
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 11 meczów. Średnio Walton & Hersham utrzymuje przy piłce 43,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Walton & Hersham – czyste konta
- U siebie 0 z 5
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 2,45
- Bez straty do przerwy 27%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 73%
Czyste konto Walton & Hersham to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 0 w 5 meczach u siebie.
Walton & Hersham – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 73%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,2
Walton & Hersham wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Walton & Hersham – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 36%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 27%
Walton & Hersham ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Walton & Hersham – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Walton & Hersham według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,25 | 2,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,00 | 4,67 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Walton & Hersham zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z środka tabeli (9–16).
Walton & Hersham na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
0,86 1,00 | 1,14 2,50 | 2,29 2,75 |
|
21.
|
1,00 0,80 | 0,83 0,60 | 1,67 2,20 |
|
22.
|
1,40 0,17 | 1,80 0,33 | 2,00 2,67 |
|
23.
|
0,20 1,17 | 0,60 1,17 | 2,60 2,33 |
|
24.
|
0,20 0,50 | 0,40 1,50 | 1,60 3,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Walton & Hersham
Skrajne wyniki i osiągnięcia Walton & Hersham w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Braintree - Walton & Hersham 1:3 National League - Południe, 6.10.2026
- Najwyższa porażka Folkestone Invicta - Walton & Hersham 5:1 National League - Południe, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Folkestone Invicta - Walton & Hersham 5:1, National League - Południe, 8.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Walton & Hersham - Dorking Wanderers 1:4, National League - Południe, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Walton & Hersham - Farnborough 2:2, National League - Południe, 26.09.2026
Jakie statystyki ma Walton & Hersham w tym sezonie?
Bilans Walton & Hersham w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-2-7 przy 10 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Walton & Hersham – zawodnicy
Jak wygląda kadra Walton & Hersham w sezonie 2026/2027.