Forma w lidze
Chelmsford City w tabeli
13. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 7. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
10 meczów bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
4 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
2:1 bramki
0,50 gola/mecz
8 pkt
12:7 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Chelmsford City 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Chelmsford City w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
| ··· | |||||||
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 16 |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 14 |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 14 |
Wyniki Chelmsford City
Terminarz Chelmsford City
Ostatnie transfery Chelmsford City
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Chelmsford City to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest Melbourne Stadium, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Mark Cooper. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 175 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chelmsford City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Chelmsford City trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Chelmsford City w tabeli National League - Południe?
Chelmsford City zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Chelmsford City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chelmsford City to spotkanie z Farnham Town, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Melbourne Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chelmsford City?
Ostatni mecz Chelmsford City to wygrana z Chesham United 0:5 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Barham, Bridge oraz May. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Chelmsford City w tym sezonie?
Bilans Chelmsford City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-8-0 przy 14 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Chelmsford City w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Chelmsford City w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Chelmsford City
Chelmsford City terminarz
Kiedy Chelmsford City gra następny mecz?
Najbliższy mecz Chelmsford City to spotkanie z Farnham Town, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Melbourne Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Wyniki Chelmsford City w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Chelmsford City w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Chelmsford City w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Chelmsford City wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Chelmsford City?
Ostatni mecz Chelmsford City to wygrana z Chesham United 0:5 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Barham, Bridge oraz May. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Chelmsford City – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Chelmsford City w sezonie 2026/2027.
Miejsce Chelmsford City w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Chelmsford City w tabeli National League - Południe?
Chelmsford City zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 14 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Chelmsford City w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Chelmsford City na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Chelmsford City na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,5
- Strzały celne / mecz 4,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,80
- Czyste konta 40%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Chelmsford City i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Chelmsford City to 31–45+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Chelmsford City i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 2-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-3-0 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 2-3-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-5-0 |
Gdy Chelmsford City otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Chelmsford City
93% bramek Chelmsford City pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Chelmsford City zdobywa w sezonie średnio 1,40 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Chelmsford City
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Chelmsford City, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Chelmsford City
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 20%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 10%
W 20% meczów Chelmsford City padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Chelmsford City – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Chelmsford City, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Chelmsford City zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Chelmsford City ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 14% goli Chelmsford City, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 10 meczów.
Chelmsford City – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Chelmsford City oddaje 9,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Chelmsford City – posiadanie piłki
- U siebie 52,3%
- Na wyjeździe 53,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Chelmsford City utrzymuje przy piłce 52,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Chelmsford City – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 0,80
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 10%
Czyste konto Chelmsford City to 40% meczów sezonu (4 z 10), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Chelmsford City – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 30%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 6,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Chelmsford City wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 3,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 30% spotkań.
Chelmsford City – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 30%
Chelmsford City ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Chelmsford City – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Chelmsford City według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 0,67 | 0,67 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 1-3-0 | 1,50 | 1,50 | 1,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Chelmsford City zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Chelmsford City na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,17 2,00 | 1,67 1,40 | 1,83 1,00 |
|
12.
|
1,67 1,20 | 2,00 1,20 | 1,17 1,60 |
|
13.
|
1,50 1,33 | 0,50 2,00 | 0,25 1,17 |
|
14.
|
0,60 1,83 | 0,80 1,00 | 1,40 0,50 |
|
15.
|
1,60 0,83 | 2,00 1,00 | 1,00 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Chelmsford City
Skrajne wyniki i osiągnięcia Chelmsford City w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Chesham United - Chelmsford City 0:5 National League - Południe, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Dorking Wanderers - Chelmsford City 3:3, National League - Południe, 8.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Barham, Chesham United - Chelmsford City 0:5, National League - Południe, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 63. minuta Weston-super-Mare - Chelmsford City 1:1, National League - Południe, 31.08.2026
Jakie statystyki ma Chelmsford City w tym sezonie?
Bilans Chelmsford City w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-8-0 przy 14 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Chelmsford City – zawodnicy
Jak wygląda kadra Chelmsford City w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Chelmsford City 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Chelmsford City
-
Ricky Holmes Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 53 dniopuszczone: 8 meczów
-
Cavanagh Miley Pomocnik Uraz pachwiny pauzuje od 53 dniopuszczone: 5 meczów
-
Lyle Taylor Napastnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 60 dniopuszczone: 7 meczów
-
Rhys Browne Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 60 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Chelmsford City
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
39 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Montserrat | 0 € | 307 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
42 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
38 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
![]() |
39 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
44 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
51 | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
34 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Antigua i Barbuda | 75 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
24 | Anglia | 0 € | 48 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Anglia | 0 € | 149 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
33 | Szkocja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
42 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
39 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
41 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
43 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 16 |
![]() |
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
31 | Anglia | 0 € | 41 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Gibraltar | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
52 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
43 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Anglia | 0 € | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
44 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
31 | Saint Vincent i Grenadyny | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
29 | Anglia | 0 € | 153 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
44 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Anglia | – | 92 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
47 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
38 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Chelmsford City
175 tys. €
śr. 3 tys. € / zawodnika
Ile Chelmsford City wydaje na pensje
901 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Anglia (47 zawodników)
Chelmsford City wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Chelmsford City
Chelmsford City – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Chelmsford City w sezonie 2026/2027.
Chelmsford City transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
|
Anglia | 26 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 21 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia | 26 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Anglia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Antigua i Barbuda | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Chelmsford City
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Chelmsford City w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Chelmsford City trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.