Forma w lidze
Hampton & Richmond w tabeli
22. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 21. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
2 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
9:10 bramki
1,80 gola/mecz
1 pkt
2:16 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Hampton & Richmond w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
| ··· | |||||||
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | 10 |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | 8 |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | 8 |
Wyniki Hamptonu & Richmond
Terminarz Hamptonu & Richmond
Ostatnie transfery Hamptonu & Richmond
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Anglia | – | za darmo |
Hampton & Richmond to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest Beveree Stadium, który może pomieścić 3 350 widzów. Zespół prowadzi Alan Dowson. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hampton & Richmond w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hamptonu & Richmond trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Hampton & Richmond w tabeli National League - Południe?
Hampton & Richmond zajmuje obecnie 22. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 8 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Hampton & Richmond gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hamptonu & Richmond to spotkanie z Truro City, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Beveree Stadium w ramach National League - Południe (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hamptonu & Richmond?
Ostatni mecz Hamptonu & Richmond to porażka z Ebbsfleet United 0:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chapman, Barnes. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Hampton & Richmond w tym sezonie?
Bilans Hamptonu & Richmond w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-2-7 przy 11 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Hamptonu & Richmond w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Hampton & Richmond w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Hamptonu & Richmond
Hampton & Richmond terminarz
Kiedy Hampton & Richmond gra następny mecz?
Najbliższy mecz Hamptonu & Richmond to spotkanie z Truro City, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Beveree Stadium w ramach National League - Południe (13. kolejka).
Wyniki Hamptonu & Richmond w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Hampton & Richmond w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Hamptonu & Richmond w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Hampton & Richmond wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Hamptonu & Richmond?
Ostatni mecz Hamptonu & Richmond to porażka z Ebbsfleet United 0:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chapman, Barnes. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Hampton & Richmond – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Hampton & Richmond w sezonie 2026/2027.
Miejsce Hamptonu & Richmond w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Hampton & Richmond w tabeli National League - Południe?
Hampton & Richmond zajmuje obecnie 22. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 8 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:26, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Hamptonu & Richmond w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Hamptonu & Richmond na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Hampton & Richmond na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,1
- Strzały celne / mecz 4,1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,36
- Czyste konta 9%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Hamptonu & Richmond i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Hamptonu & Richmond to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Hamptonu & Richmond i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 0-2-7 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Hampton & Richmond otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Hamptonu & Richmond
80% bramek Hamptonu & Richmond pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Hampton & Richmond zdobywa w sezonie średnio 0,73 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Hamptonu & Richmond
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Hamptonu & Richmond, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Hamptonu & Richmond
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 9%
W 45% meczów Hamptonu & Richmond padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Hampton & Richmond – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Hamptonu & Richmond, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Hampton & Richmond zdobywa 1,40 punktu na mecz wobec 0,17 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Hamptonu & Richmond ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Hamptonu & Richmond, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Hampton & Richmond – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
Hampton & Richmond oddaje 10,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Hampton & Richmond – posiadanie piłki
- U siebie 46,8%
- Na wyjeździe 40,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio Hampton & Richmond utrzymuje przy piłce 43,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Hampton & Richmond – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 6
- Stracone / mecz 2,36
- Bez straty do przerwy 45%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 64%
Czyste konto Hamptonu & Richmond to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Hampton & Richmond – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 55%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Hampton & Richmond wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Hampton & Richmond – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 36%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 9%
Hampton & Richmond ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Hamptonu & Richmond – 1,5.
Hampton & Richmond według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 5 | 0-0-5 | 0,00 | 0,20 | 3,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,00 | 2,25 |
Najwięcej punktów na mecz Hampton & Richmond zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Hampton & Richmond na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
20.
|
0,86 1,00 | 1,14 2,50 | 2,29 2,75 |
|
21.
|
1,00 0,80 | 0,83 0,60 | 1,67 2,20 |
|
22.
|
1,40 0,17 | 1,80 0,33 | 2,00 2,67 |
|
23.
|
0,20 1,17 | 0,60 1,17 | 2,60 2,33 |
|
24.
|
0,20 0,50 | 0,40 1,50 | 1,60 3,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Hamptonu & Richmond
Skrajne wyniki i osiągnięcia Hamptonu & Richmond w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Hampton & Richmond - Slough Town 5:3 National League - Południe, 22.08.2026
- Najwyższa porażka Salisbury - Hampton & Richmond 5:0 National League - Południe, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Hampton & Richmond - Slough Town 5:3, National League - Południe, 22.08.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Jackson, Hampton & Richmond - Farnborough 2:0, National League - Południe, 8.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Fernandez, Hampton & Richmond - Slough Town 5:3, National League - Południe, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Hampton & Richmond w tym sezonie?
Bilans Hamptonu & Richmond w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-2-7 przy 11 zdobytych bramkach i 26 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 10,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Hampton & Richmond – zawodnicy
Jak wygląda kadra Hamptonu & Richmond w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Hamptonu & Richmond
-
Max Kretzschmar Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 18 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Hamptonu & Richmond
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Anglia | 0 € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Irlandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
30 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
41 | Ghana | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
37 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Montserrat | 0 € | 441 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Irlandia | 0 € | 44 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
39 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
38 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
– | Ghana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
23 | Anglia | 50 tys. € | 22 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
44 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
37 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Anglia | 0 € | 59 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | 0 € | 35 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
38 | Irlandia Północna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
41 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
26 | Anglia | 0 € | 31 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
30 | Wyspy Dziewicze Brytyjskie | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Hamptonu & Richmond
50 tys. €
śr. 1 tys. € / zawodnika
Ile Hampton & Richmond wydaje na pensje
724 tys. € rocznie
śr. 20 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Anglia (28 zawodników)
Hampton & Richmond wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Hamptonu & Richmond
Hampton & Richmond – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Hampton & Richmond w sezonie 2026/2027.
Hampton & Richmond transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
|
Irlandia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Wrz 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 18 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Anglia | 22 | – | za darmo | |
| 11 Wrz 2026 |
|
Somalia | 25 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Zimbabwe | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Hampton & Richmond w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Hamptonu & Richmond trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.