Forma w lidze
Dagenham & Redbridge w tabeli
5. miejsce / 20 punktów Play-offy
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 8. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
6:2 bramki
1,00 gola/mecz
7 pkt
4:5 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Dagenham & Redbridge w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 21 |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 21 |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 20 |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 18 |
Wyniki Dagenham & Redbridge
Terminarz Dagenham & Redbridge
Ostatnie transfery Dagenham & Redbridge
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
za darmo |
Dagenham & Redbridge to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest Chigwell Construction Stadium, który może pomieścić 6 078 widzów. Zespół prowadzi Lee Allinson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 75 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dagenham & Redbridge trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Dagenham & Redbridge w tabeli National League - Południe?
Dagenham & Redbridge zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 2 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Dagenham & Redbridge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dagenham & Redbridge to spotkanie z Farnborough, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Saunders Transport Community Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dagenham & Redbridge?
Ostatni mecz Dagenham & Redbridge to remis z Hemel Hempstead Town 0:0 w National League - Południe, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dagenham & Redbridge w tym sezonie?
Bilans Dagenham & Redbridge w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge terminarz
Kiedy Dagenham & Redbridge gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dagenham & Redbridge to spotkanie z Farnborough, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Saunders Transport Community Stadium w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Wyniki Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dagenham & Redbridge w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dagenham & Redbridge wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dagenham & Redbridge?
Ostatni mecz Dagenham & Redbridge to remis z Hemel Hempstead Town 0:0 w National League - Południe, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dagenham & Redbridge – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dagenham & Redbridge w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Dagenham & Redbridge w tabeli National League - Południe?
Dagenham & Redbridge zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 20 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 2 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dagenham & Redbridge na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dagenham & Redbridge na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,64
- Czyste konta 55%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dagenham & Redbridge i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dagenham & Redbridge to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Dagenham & Redbridge i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 6-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Dagenham & Redbridge otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Dagenham & Redbridge
90% bramek Dagenham & Redbridge pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dagenham & Redbridge zdobywa w sezonie średnio 1,82 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Dagenham & Redbridge
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 6 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dagenham & Redbridge, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Dagenham & Redbridge
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 45%
- Powyżej 2,5 18%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 18% meczów Dagenham & Redbridge padają co najmniej trzy bramki, a w 18% spotkań trafiają obie drużyny.
Dagenham & Redbridge – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dagenham & Redbridge, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dagenham & Redbridge zdobywa 2,17 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Dagenham & Redbridge ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Dagenham & Redbridge, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Dagenham & Redbridge – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 10,7
Dagenham & Redbridge oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,7 strzału.
Dagenham & Redbridge – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 49,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Dagenham & Redbridge utrzymuje przy piłce 49,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Dagenham & Redbridge – czyste konta
- U siebie 4 z 6
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 0,64
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 9%
Czyste konto Dagenham & Redbridge to 55% meczów sezonu (6 z 11), z czego 4 w 6 meczach u siebie.
Dagenham & Redbridge – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 27%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Dagenham & Redbridge wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Dagenham & Redbridge – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 45%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 9%
Dagenham & Redbridge ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Dagenham & Redbridge – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Dagenham & Redbridge według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 1,67 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,25 | 0,25 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 1,25 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Dagenham & Redbridge zdobywa z drużynami z środka tabeli (9–16), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Dagenham & Redbridge na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,33 1,40 | 2,83 1,60 | 1,17 1,40 |
|
4.
|
2,00 1,83 | 1,80 1,33 | 0,60 0,83 |
|
5.
|
2,17 1,40 | 1,00 0,80 | 0,33 1,00 |
|
6.
|
2,00 2,50 | 1,75 1,75 | 0,25 0,50 |
|
7.
|
2,00 1,00 | 2,00 1,25 | 0,86 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Dagenham & Redbridge
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dagenham & Redbridge w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Walton & Hersham - Dagenham & Redbridge 0:2 National League - Południe, 18.08.2026
- Najwyższa porażka Truro City - Dagenham & Redbridge 3:0 National League - Południe, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Dagenham & Redbridge - Farnham Town 2:1, National League - Południe, 14.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Harrack, Dorking Wanderers - Dagenham & Redbridge 0:1, National League - Południe, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Walton & Hersham - Dagenham & Redbridge 0:2, National League - Południe, 18.08.2026
Jakie statystyki ma Dagenham & Redbridge w tym sezonie?
Bilans Dagenham & Redbridge w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dagenham & Redbridge – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Dagenham & Redbridge
-
Sam Graham Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 39 dniopuszczone: 4 mecze
-
Hamza Semakula Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 84 dniopuszczone: 11 meczów

Kadra Dagenham & Redbridge
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
37 | Anglia | 0 € | 307 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
34 | Francja | 0 € | 308 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Anglia | 0 € | 122 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Anglia | 0 € | 33 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
34 | Anglia | 0 € | 69 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Uganda | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
26 | Bermudy | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
26 | Anglia | 0 € | 44 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
34 | Anglia | 0 € | 89 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
28 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
22 | Grenada | 75 tys. € | 52 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
23 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dagenham & Redbridge
175 tys. €
śr. 7 tys. € / zawodnika
Ile Dagenham & Redbridge wydaje na pensje
1 mln € rocznie
śr. 41 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Anglia (20 zawodników)
Dagenham & Redbridge wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dagenham & Redbridge
Dagenham & Redbridge – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027.
Dagenham & Redbridge transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 24 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 17 Wrz 2026 |
![]() |
Anglia | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Anglia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 25 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Uganda | 24 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Kongo | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Anglia | 35 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Dagenham & Redbridge
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dagenham & Redbridge w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dagenham & Redbridge trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.