Forma w lidze
Horsham w tabeli
17. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 7. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:9 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
4:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Przewidywany skład Horsham 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Horsham w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
| ··· | |||||||
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 13 |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | 11 |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | 11 |
Wyniki Horsham
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Horsham
1
Maidstone
2
National League - Południe, 11. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Plymouth Parkway
2
Horsham
1
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Chelmsford City
0
Horsham
0
National League - Południe, 10. kolejka
|
Terminarz Horsham
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 16:00
|
Slough Town
Horsham
National League - Południe, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Horsham
Walton & Hersham
National League - Południe, 13. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Maidenhead United
Horsham
National League - Południe, 14. kolejka
|
Horsham to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest The Camping World Community Stadium, który może pomieścić 1 980 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Horsham w tabeli National League - Południe?
Horsham zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Kiedy Horsham gra następny mecz?
Najbliższy mecz Horsham to spotkanie ze Slough Town, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Arbour Park w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Horsham?
Ostatni mecz Horsham to porażka z Maidstone 1:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramkę zdobył Boateng. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Horsham w tym sezonie?
Bilans Horsham w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-5-3 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Horsham w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Horsham w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Horsham
Horsham terminarz
Kiedy Horsham gra następny mecz?
Najbliższy mecz Horsham to spotkanie ze Slough Town, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Arbour Park w ramach National League - Południe (12. kolejka).
Wyniki Horsham w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Horsham w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Horsham w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Horsham wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
National League - Południe, 11. kolejka
|
1:2 | – | 7/8 | 2/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
FA Cup (Anglia), 3. runda kwalifikacyjna
|
2:1 | – | – | – | |
|
26 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 10. kolejka
|
0:0 | – | 3/8 | 3/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
FA Cup (Anglia), 2. runda kwalifikacyjna
|
0:3 | – | 5/10 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 9. kolejka
|
1:4 | – | 2/8 | 6/11 | |
|
08 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 8. kolejka
|
1:1 | – | 3/6 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
National League - Południe, 7. kolejka
|
1:1 | – | 4/12 | 1/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
National League - Południe, 5. kolejka
|
1:2 | – | 13/15 | 1/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
National League - Południe, 4. kolejka
|
1:2 | – | 9/14 | 1/2 | |
|
18 Sie Koniec
|
National League - Południe, 3. kolejka
|
2:0 | – | 7/9 | 5/9 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Horsham?
Ostatni mecz Horsham to porażka z Maidstone 1:2 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramkę zdobył Boateng. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Horsham – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Horsham w sezonie 2026/2027.
Miejsce Horsham w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Horsham w tabeli National League - Południe?
Horsham zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 11 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Horsham w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Horsham na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Horsham na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,5
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 30%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Horsham i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Horsham to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Horsham i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-2-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Horsham otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Horsham
100% bramek Horsham pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Horsham zdobywa w sezonie średnio 1,10 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Horsham
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Horsham, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Horsham
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Horsham padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Horsham – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Horsham, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Horsham zdobywa 0,83 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Horsham ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Horsham, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Horsham – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 8,0
- Celność strzałów 30%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,5
Horsham oddaje 11,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 30% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,5 strzału.
Horsham – posiadanie piłki
- U siebie 51,2%
- Na wyjeździe 49,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Horsham utrzymuje przy piłce 50,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Horsham – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Horsham to 30% meczów sezonu (3 z 10), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Horsham – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Horsham wykonuje średnio 5,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Horsham – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,9
- Mecze bez kartki 10%
Horsham ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Horsham – 2,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Horsham według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,67 | 1,00 |
| Środka tabeli (9–16) | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 0,75 | 1,00 |
| Dołu tabeli (17–24) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Horsham zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Horsham na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,60 0,83 | 2,00 1,00 | 1,00 1,33 |
|
16.
|
0,67 1,80 | 0,67 1,60 | 1,50 0,60 |
|
17.
|
0,83 1,50 | 1,00 1,00 | 1,50 0,75 |
|
18.
|
0,75 1,33 | 0,25 1,17 | 1,75 1,67 |
|
19.
|
0,80 1,00 | 1,00 1,83 | 2,60 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Horsham
Skrajne wyniki i osiągnięcia Horsham w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Horsham - Hampton & Richmond 2:0 National League - Południe, 18.08.2026
- Najwyższa porażka Horsham - Chesham United 1:4 National League - Południe, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Horsham - Chesham United 1:4, National League - Południe, 12.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Horsham - Dagenham & Redbridge 1:1, National League - Południe, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 71. minuta Braintree - Horsham 1:2, National League - Południe, 22.08.2026
Jakie statystyki ma Horsham w tym sezonie?
Bilans Horsham w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-5-3 przy 10 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 11,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Horsham – zawodnicy
Jak wygląda kadra Horsham w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Horsham 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Horsham
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
32 | Irlandia | 0 € | 42 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
26 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
27 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
28 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
41 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
32 | Guyana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
38 | Egipt | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
28 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Horsham
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Horsham wydaje na pensje
42 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Anglia (17 zawodników)
