Forma w lidze
Billericay Town w tabeli
3. miejsce / 21 punktów Play-offy
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 8. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
7 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
17:7 bramki
2,83 gola/mecz
7 pkt
8:7 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Billericay Town w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 22 |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 21 |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 21 |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 21 |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 20 |
Wyniki Billericay Town
Terminarz Billericay Town
Ostatnie transfery Billericay Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2018 |
|
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Wrz 2018 |
|
Anglia |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2018 |
|
Anglia |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2016 |
|
Anglia |
|
nieujawniona |
Billericay Town to klub piłkarski z Anglii występujący w National League - Południe. Swoim domowym obiektem jest AGP Arena, który może pomieścić 3 500 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w FA Cup (Anglia).
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Billericay Town w tabeli National League - Południe?
Billericay Town zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 21 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Kiedy Billericay Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Billericay Town to spotkanie z Weston-super-Mare, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Optima Stadium w ramach National League - Południe (13. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Billericay Town?
Ostatni mecz Billericay Town to wygrana z Farnborough 4:0 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Bonne, Bonne. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Billericay Town w tym sezonie?
Bilans Billericay Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-3-2 przy 25 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Billericay Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Billericay Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Billericay Town
Billericay Town terminarz
Kiedy Billericay Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Billericay Town to spotkanie z Weston-super-Mare, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie The Optima Stadium w ramach National League - Południe (13. kolejka).
Wyniki Billericay Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Billericay Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Billericay Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Billericay Town wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Billericay Town?
Ostatni mecz Billericay Town to wygrana z Farnborough 4:0 w National League - Południe, 10 października 2026. Bramki zdobyli Bonne, Bonne. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Billericay Town – tabela National League - Południe
Jakie miejsce w tabeli National League - Południe zajmuje Billericay Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Billericay Town w tabeli National League - Południe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maidstone
|
11 | 7 | 1 | 3 | 20:12 | 8 | 22 | |
2
|
Salisbury
|
11 | 6 | 3 | 2 | 20:8 | 12 | 21 | |
3
|
Billericay Town
|
11 | 6 | 3 | 2 | 25:14 | 11 | 21 | |
4
|
Truro City
|
11 | 6 | 3 | 2 | 17:8 | 9 | 21 | |
5
|
Dagenham & Redbridge
|
11 | 6 | 2 | 3 | 10:7 | 3 | 20 | |
6
|
Ebbsfleet United
|
8 | 5 | 3 | 0 | 14:3 | 11 | 18 | |
7
|
Weston-super-Mare
|
11 | 5 | 3 | 3 | 19:11 | 8 | 18 | |
8
|
Dover Athletic
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:17 | 1 | 18 | |
9
|
Tonbridge Angels
|
11 | 5 | 2 | 4 | 20:11 | 9 | 17 | |
10
|
Dorking Wanderers
|
11 | 4 | 5 | 2 | 23:17 | 6 | 17 | |
11
|
Farnham Town
|
11 | 5 | 2 | 4 | 17:16 | 1 | 17 | |
12
|
Torquay United
|
11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | 3 | 16 | |
13
|
Chelmsford City
|
10 | 2 | 8 | 0 | 14:8 | 6 | 14 | |
14
|
Hemel Hempstead Town
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
15
|
Folkestone Invicta
|
11 | 3 | 4 | 4 | 16:13 | 3 | 13 | |
16
|
Maidenhead United
|
11 | 3 | 4 | 4 | 12:12 | 0 | 13 | |
17
|
Horsham
|
10 | 2 | 5 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | |
18
|
Farnborough
|
10 | 3 | 2 | 5 | 8:17 | -9 | 11 | |
19
|
Chesham United
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | 10 | |
20
|
Braintree
|
11 | 3 | 1 | 7 | 18:27 | -9 | 10 | |
21
|
AFC Totton
|
11 | 3 | 1 | 7 | 8:21 | -13 | 10 | |
22
|
Hampton & Richmond
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | |
23
|
Walton & Hersham
|
11 | 2 | 2 | 7 | 10:27 | -17 | 8 | |
24
|
Slough Town
|
11 | 1 | 1 | 9 | 11:29 | -18 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Billericay Town
|
6 | 4 | 2 | 0 | 17:7 | 10 | 14 | |
| 2 |
Weston-super-Mare
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 14 | |
| 3 |
Dagenham & Redbridge
|
6 | 4 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 13 | |
| 4 |
Salisbury
|
5 | 4 | 0 | 1 | 14:3 | 11 | 12 | |
| 5 |
Truro City
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 6 |
Torquay United
|
6 | 2 | 4 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 7 |
Ebbsfleet United
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 8 |
Folkestone Invicta
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 5 | 8 | |
| 9 |
Dover Athletic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 | 0 | 8 | |
| 10 |
Dorking Wanderers
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 11 |
Maidstone
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 0 | 7 | |
| 12 |
Farnham Town
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 7 | |
| 13 |
Hampton & Richmond
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 14 |
Chelmsford City
|
4 | 1 | 3 | 0 | 2:1 | 1 | 6 | |
| 15 |
AFC Totton
|
6 | 2 | 0 | 4 | 5:10 | -5 | 6 | |
| 16 |
Braintree
|
7 | 2 | 0 | 5 | 8:16 | -8 | 6 | |
| 17 |
Horsham
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 18 |
Maidenhead United
|
6 | 0 | 4 | 2 | 4:9 | -5 | 4 | |
| 19 |
Chesham United
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 4 | |
| 20 |
Tonbridge Angels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | |
| 21 |
Hemel Hempstead Town
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 22 |
Farnborough
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 3 | |
| 23 |
Slough Town
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 24 |
Walton & Hersham
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | -10 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Maidstone
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 2 |
Tonbridge Angels
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:3 | 10 | 14 | |
| 3 |
Truro City
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 3 | 11 | |
| 4 |
Hemel Hempstead Town
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 3 | 11 | |
| 5 |
Dorking Wanderers
|
6 | 2 | 4 | 0 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 6 |
Ebbsfleet United
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 7 |
Farnham Town
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 10 | |
| 8 |
Dover Athletic
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 10 | |
| 9 |
Maidenhead United
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 10 |
Salisbury
|
6 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 11 |
Chelmsford City
|
6 | 1 | 5 | 0 | 12:7 | 5 | 8 | |
| 12 |
Farnborough
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | -3 | 8 | |
| 13 |
Billericay Town
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 7 | |
| 14 |
Dagenham & Redbridge
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 15 |
Walton & Hersham
|
6 | 2 | 1 | 3 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 16 |
Horsham
|
4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 17 |
Chesham United
|
6 | 2 | 0 | 4 | 11:11 | 0 | 6 | |
| 18 |
Torquay United
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 19 |
Folkestone Invicta
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 20 |
Weston-super-Mare
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 21 |
Braintree
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:11 | -1 | 4 | |
| 22 |
AFC Totton
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 23 |
Slough Town
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:21 | -12 | 3 | |
| 24 |
Hampton & Richmond
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:16 | -14 | 1 |
Które miejsce zajmuje Billericay Town w tabeli National League - Południe?
Billericay Town zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli National League - Południe z dorobkiem 21 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Maidstone wynosi 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Billericay Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Billericay Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Billericay Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,8
- Strzały celne / mecz 5,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,27
- Czyste konta 27%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Billericay Town i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Billericay Town to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Billericay Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 5-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 6-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy Billericay Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Billericay Town
100% bramek Billericay Town pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Billericay Town zdobywa w sezonie średnio 1,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Billericay Town
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 6 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Billericay Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Billericay Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 73%
- Powyżej 3,5 55%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 18%
W 73% meczów Billericay Town padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Billericay Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Billericay Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Billericay Town zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Billericay Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 32% goli Billericay Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Billericay Town – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Billericay Town oddaje 11,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Billericay Town – posiadanie piłki
- U siebie 42,8%
- Na wyjeździe 43,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 11
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 11 meczów. Średnio Billericay Town utrzymuje przy piłce 43,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Billericay Town – czyste konta
- U siebie 3 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,27
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 45%
Czyste konto Billericay Town to 27% meczów sezonu (3 z 11), z czego 3 w 6 meczach u siebie.
Billericay Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 82%
- Pow. 10,5 w meczu 82%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Billericay Town wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 7,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 82% spotkań.
Billericay Town – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 36%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 18%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 18%
Billericay Town ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Billericay Town – 1,8.
Billericay Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 8 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (9–16) | 5 | 2-3-0 | 1,80 | 2,80 | 1,80 |
| Dołu tabeli (17–24) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,25 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Billericay Town zdobywa z drużynami z dołu tabeli (17–24), najmniej z drużynami z top 8 tabeli.
Billericay Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,40 2,50 | 1,20 2,33 | 1,20 1,00 |
|
2.
|
2,40 1,50 | 2,80 1,00 | 0,60 0,83 |
|
3.
|
2,33 1,40 | 2,83 1,60 | 1,17 1,40 |
|
4.
|
2,00 1,83 | 1,80 1,33 | 0,60 0,83 |
|
5.
|
2,17 1,40 | 1,00 0,80 | 0,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Billericay Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Billericay Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Billericay Town - Farnborough 4:0 National League - Południe, 10.10.2026
- Najwyższa porażka AFC Totton - Billericay Town 1:0 National League - Południe, 15.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Farnham Town - Billericay Town 2:4, National League - Południe, 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Benton, Billericay Town - Tonbridge Angels 2:2, National League - Południe, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Billericay Town - Farnborough 4:0, National League - Południe, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Billericay Town w tym sezonie?
Bilans Billericay Town w tym sezonie to 11 meczów i wynik 6-3-2 przy 25 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 11,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Billericay Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Billericay Town w sezonie 2026/2027.
Kadra Billericay Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
33 | Antigua i Barbuda | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
31 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
39 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
35 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
35 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
42 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
36 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
25 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Billericay Town
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Billericay Town wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Anglia (10 zawodników)
Struktura wieku i wartości kadry Billericay Town
Billericay Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Billericay Town w sezonie 2026/2027.
Billericay Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Paź 2018 |
|
Anglia | 39 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 14 Wrz 2018 |
|
Anglia | 39 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2018 |
|
Anglia | 39 |
|
nieujawniona | |
| 01 Lip 2016 |
|
Anglia | 32 |
|
nieujawniona | |
| 04 Paź 2015 |
|
Anglia | 32 |
![]() |
nieujawniona | |
| 01 Lip 2014 |
![]() |
Anglia | 36 |
![]() |
nieujawniona |
