Luis Fernandez
obrońca #5Luis Fernandez jest piłkarzem występującym obecnie w Hampton & Richmond. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Luis Fernandez
OcenaTransfery
Profil gry
Na jakiej pozycji gra Luis Fernandez?
Luis Fernandez najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Kiedy urodził się Luis Fernandez?
Luis Fernandez urodził się 28 września 2001 w London (Anglia). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Luis Fernandez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luis Fernandez. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Luis Fernandez
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02 2026 |
National League, 31. kolejka
|
2:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 31.01 2026 |
National League, 30. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | |||
| 24.01 2026 |
National League, 29. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 17.01 2026 |
National League, 27. kolejka
|
1:4 | 11' | 0 | 0 | – | ||
| 03.01 2026 |
National League, 26. kolejka
|
1:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 30.12 2025 |
National League, 25. kolejka
|
1:1 | 2' | 0 | 0 | – | ||
| 29.11 2025 |
National League, 21. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 08.11 2025 |
National League, 18. kolejka
|
2:4 | – | 0 | 0 | – | ||
| 02.11 2025 |
FA Cup (Anglia), finał
|
0:3 | 2' | 0 | 0 | – | ||
| 30.09 2025 |
National League, 13. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 |
Luis Fernandez – transfery
W trakcie kariery Luis Fernandez zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hampton & Richmond 2026 – obecnie
-
Eastleigh 2024 – 2026
-
Hampton & Richmond 2022 – 2024
-
Stevenage 2022 – 2022
-
King's Lynn Town 2021 – 2022

-
Stevenage 2021 – 2021
-
Oxford City 2021 – 2021
-
Stevenage 2020 – 2021
-
Oxford City 2020 – 2020
-
Stevenage 2019 – 2020
-
Stevenage Borough U18 do 2019

Luis Fernandez – forma
W ostatnich 5 meczach Luis Fernandez zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 0,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.