Eastleigh - York City wynik meczu 2:4
Eastleigh - York City (08.11.2025) wynik meczu 2:4. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Eastleigh | 26 min |
|---|---|
| Remis | 43 min |
| Prowadzenie York City | 21 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Eastleigh Lundstram 37' | 1 |
| Kartki York City Felix 32', Banks 50', Batty 53' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 26 min (44'–70') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 25' |
| Gol średnio co | 15,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 6 goli w 90 min | 15 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 16 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,6 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 24 min |
| Gole po przerwie 3 z 6 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 6 goli z golem lub asystą rezerwowego | 17% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | National League 2025 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 18. kolejka |
| Data | 08.11.2025, 16:00 |
| Pogoda | słonecznie, 14°C |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Eastleigh - York City z 08.11.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Eastleigh vs York City
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
Eastleigh
- Śr. wiek
- 28,2
- Śr. wzrost
- 178 cm
- Skład
- oficjalny
- 1 Nick Townsend bramkarz 0 € 32 l. 181 cm 43
- 2 Richard Brindley obrońca 85' 0 € 33 l. 179 cm 31
- 3 Jake Vokins obrońca 0 € 26 l. 180 cm 30
- 16 Aaron Pierre obrońca 75 tys. € 33 l. 186 cm 31
- 27 Archie Harris obrońca 100 tys. € 21 l. 172 cm 41
- 17 Josh Lundstram pomocnik – 27 l. 175 cm 40
- 4 Lloyd Humphries pomocnik – 29 l. 178 cm 36
-
6 Temi Eweka pomocnik – – – – –
- 7 Kieron Thomas Evans pomocnik 100 tys. € 24 l. 170 cm 42
-
19 L. Skinner pomocnik – – – – –
- 15 Harvey Saunders napastnik 125 tys. € 29 l. 180 cm 38
-
40 Stone Bamey pomocnik – – – – –
-
21 Sonnie Davis obrońca – – – – –
- 5 Luis Fernandez obrońca – 25 l. 193 cm 25
-
36 Ethan Jones napastnik – – – – –
- 9 Paul Mccallum napastnik 85' 0 € 33 l. 191 cm 16
-
22 Josh Mcnamara bramkarz – – – – –
- 18 Angel Waruih napastnik – 22 l. 175 cm 30
Trener Matt Gray
York City
- Śr. wiek
- 27,8
- Śr. wzrost
- 179 cm
- Skład
- oficjalny
- 1 Harrison Male bramkarz – 26 l. 188 cm 46
- 4 Malachi Walcott obrońca 1,2 mln € 24 l. – 36
- 23 Joe Felix obrońca 69' – 27 l. 162 cm 27
- 5 Callum Howe obrońca – 32 l. 183 cm 41
- 3 Mark Kitching obrońca 79' 0 € 31 l. 188 cm 44
- 28 Ollie Banks pomocnik 0 € 34 l. 190 cm 39
- 18 Daniel Batty pomocnik 0 € 28 l. 178 cm 42
- 14 Ben Brookes pomocnik 69' – 25 l. 177 cm 45
- 8 Alex Hunt pomocnik 0 € 26 l. 170 cm 46
- 10 Ollie Pearce napastnik 86' – 31 l. 174 cm 46
- 9 J. Stones napastnik 0 € 22 l. 181 cm 41
-
33 Eddie Kettlewell pomocnik – – – – –
- 11 Ashley Nathaniel-George pomocnik 69' – 31 l. 175 cm 13
- 31 George Sykes-Kenworthy bramkarz 50 tys. € 27 l. 182 cm 46
- 16 Rory Watson bramkarz 0 € 30 l. 190 cm 1
- 2 Ryan Fallowfield pomocnik 79' – 30 l. 174 cm 39
- 25 Mo Fadera napastnik 86' – 21 l. – 2
-
17 Craig Hewitt pomocnik – – – – –
Trener Scott Lindsey
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Eastleigh w meczu z York City?
W wyjściowym składzie Eastleigh w ustawieniu 5-4-1: w bramce N. Townsend, w obronie R. Brindley, J. Vokins, A. Pierre oraz A. Harris, w pomocy J. Lundstram, L. Humphries, T. Eweka, K. Evans oraz L. Skinner, w ataku H. Saunders. Z ławki weszli: P. Mccallum (85').
Jaki był wyjściowy skład York City w meczu z Eastleigh?
W wyjściowym składzie York City w ustawieniu 3-4-3: w bramce H. Male, w obronie M. Fagan-Walcott, J. Felix, C. Howe oraz M. Kitching, w pomocy O. Banks, D. Batty, B. Brookes oraz A. Hunt, w ataku O. Pearce, J. Stones. Z ławki weszli: A. Nathaniel-George (69'), R. Fallowfield (79') oraz M. Fadera (86').
Forma w 10 ostatnich meczach
Eastleigh - York City
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Eastleigh - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Barrow
1
Eastleigh
1
|
||
| National League, 16. kolejka | |||
|
28 Paź
20:45
|
Forest Green Rovers
2
Eastleigh
0
|
||
| National League, 15. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Eastleigh
4
Boston United
2
|
||
| National League, 14. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Eastleigh
3
Brentwood Town
2
|
||
| FA Cup (Anglia), 4. runda kwalifikacyjna | |||
|
10 Paź
16:00
|
AFC Hornchurch
2
Eastleigh
0
|
||
| National League, 13. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Eastleigh
1
Woking
3
|
||
| National League, 12. kolejka | |||
|
30 Wrz
20:45
|
Eastleigh
1
Southend United
1
|
||
| National League, 11. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Harrogate Town
4
Eastleigh
1
|
||
| National League, 10. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Eastleigh
1
Carlisle United
0
|
||
| National League, 9. kolejka | |||
|
15 Wrz
20:45
|
Sutton
2
Eastleigh
1
|
||
| National League, 8. kolejka | |||
York City - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
13:30
|
Grimsby Town
5
York City
2
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
27 Paź
20:45
|
Barnet
3
York City
1
|
||
| League Two, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
16:00
|
York City
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
York City
1
Accrington Stanley
1
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Newport County
1
York City
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
10 Paź
16:00
|
York City
1
Northampton Town
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
York City
3
Gillingham FC
0
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
York City
(4)
1
Rotherham United
(5)
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Chesterfield
2
York City
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
15 Wrz
20:00
|
York City
1
Newcastle United U21
3
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 3. runda | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Eastleigh - York City
Bilans 10 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 60% (6 z 10)
- Powyżej 2,5 gola 40% (4 z 10)
- Powyżej 3,5 gola 40% (4 z 10)
- Obie strzelą (BTTS) 50% (5 z 10)
- Mecze bez gola 10% (1 z 10)
- Remisy 20% (2 z 10)
- Wygrana 1 golem 30% (3 z 10)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 10)
Eastleigh - York City mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
07 Mar
16:00
|
York City
3
Eastleigh
1
|
||
| National League 2025/2026, 37. kolejka | |||
|
08 Lis
2025
|
Eastleigh
2
York City
4
|
||
| National League 2025/2026, 18. kolejka | |||
|
05 Maj
2025
|
Eastleigh
0
York City
2
|
||
| National League 2024/2025, 46. kolejka | |||
|
28 Wrz
2024
|
York City
0
Eastleigh
0
|
||
| National League 2024/2025, 12. kolejka | |||
|
06 Kwi
2024
|
York City
0
Eastleigh
1
|
||
| National League 2023/2024 | |||
|
21 Paź
2023
|
Eastleigh
3
York City
1
|
||
| National League 2023/2024 | |||
|
28 Lut
2023
|
Eastleigh
1
York City
0
|
||
| National League 2022/2023 | |||
|
20 Sie
2022
|
York City
0
Eastleigh
1
|
||
| National League 2022/2023 | |||
|
04 Mar
2017
|
York City
3
Eastleigh
1
|
||
| National League 2016/2017 | |||
|
12 Lis
2016
|
Eastleigh
1
York City
1
|
||
| National League 2016/2017 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Eastleigh - York City
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 10 meczach Eastleigh - York City.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana Eastleigh | 3 (30%) |
| 2. | 1:3 wygrana York City | 2 (20%) |
| 3. | 0:0 remis | 1 (10%) |
| 4. | 0:2 wygrana York City | 1 (10%) |
| 5. | 1:1 remis | 1 (10%) |
| 6. | 2:4 wygrana York City | 1 (10%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Eastleigh najdłuższa: 6 meczów 2 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Bez porażki Eastleigh najdłuższa: 5 meczów 0 meczów
- Czyste konto Eastleigh najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Eastleigh - York City według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Eastleigh | Remis | York City |
|---|---|---|---|---|
| National League | 10 | 4 | 2 | 4 |
| Razem | 10 | 4 | 2 | 4 |
Atut własnego boiska
Eastleigh u siebie i York City na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Eastleigh - York City?
W 10 spotkaniach bezpośrednich Eastleigh ma na koncie 4 zwycięstwa, York City 4, a 2 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 11:14 dla Eastleigh. Ostatni mecz rozegrano 7 marca 2026 (National League), a York City - Eastleigh zakończył się wynikiem 3:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:1 York City (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo York City nad Eastleigh?
Ostatnie zwycięstwo York City nad Eastleigh przypadło na 7 marca 2026 (National League, 3:1). Obie drużyny strzelały w 5 spotkaniach (50%), a 3 gole lub więcej padły w 4 spotkaniach (40%).
Miejsca Eastleigh oraz York City
w tabeli National League
Tabela
National League 2025| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
York City
|
46 | 33 | 9 | 4 | 114:41 | 73 | 108 | |
2
|
Rochdale
|
46 | 33 | 7 | 6 | 88:41 | 47 | 106 | |
3
|
Carlisle United
|
46 | 29 | 8 | 9 | 87:51 | 36 | 95 | |
4
|
Boreham Wood
|
46 | 27 | 9 | 10 | 95:58 | 37 | 90 | |
5
|
Scunthorpe United
|
46 | 23 | 13 | 10 | 79:63 | 16 | 82 | |
6
|
Southend United
|
46 | 23 | 12 | 11 | 83:47 | 36 | 81 | |
7
|
Forest Green Rovers
|
46 | 23 | 12 | 11 | 82:52 | 30 | 81 | |
8
|
FC Halifax Town
|
46 | 20 | 10 | 16 | 69:66 | 3 | 70 | |
9
|
Hartlepool United
|
46 | 18 | 14 | 14 | 54:59 | -5 | 68 | |
10
|
Woking
|
46 | 16 | 15 | 15 | 69:54 | 15 | 63 | |
11
|
Tamworth
|
46 | 17 | 11 | 18 | 63:71 | -8 | 62 | |
12
|
Boston United
|
46 | 15 | 14 | 17 | 63:67 | -4 | 59 | |
13
|
Altrincham
|
46 | 17 | 6 | 23 | 55:65 | -10 | 57 | |
14
|
Solihull Moors
|
46 | 14 | 14 | 18 | 71:72 | -1 | 56 | |
15
|
Wealdstone
|
46 | 15 | 11 | 20 | 68:76 | -8 | 56 | |
16
|
Yeovil Town
|
46 | 15 | 6 | 25 | 48:68 | -20 | 51 | |
17
|
Eastleigh
|
46 | 13 | 11 | 22 | 57:80 | -23 | 50 | |
18
|
Gateshead
|
46 | 14 | 8 | 24 | 54:90 | -36 | 50 | |
19
|
Sutton
|
46 | 11 | 14 | 21 | 59:79 | -20 | 47 | |
20
|
Aldershot
|
46 | 13 | 7 | 26 | 69:87 | -18 | 46 | |
21
|
Brackley Town
|
46 | 10 | 12 | 24 | 40:75 | -35 | 42 | |
22
|
Morecambe FC
|
46 | 9 | 11 | 26 | 66:103 | -37 | 38 | |
23
|
Braintree
|
46 | 8 | 12 | 26 | 38:76 | -38 | 36 | |
24
|
Truro City
|
46 | 8 | 10 | 28 | 42:72 | -30 | 34 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
York City
|
46 | 33 | 9 | 4 | 114:41 | 73 | 108 | |
2
|
Rochdale
|
46 | 33 | 7 | 6 | 88:41 | 47 | 106 | |
3
|
Carlisle United
|
46 | 29 | 8 | 9 | 87:51 | 36 | 95 | |
4
|
Boreham Wood
|
46 | 27 | 9 | 10 | 95:58 | 37 | 90 | |
5
|
Scunthorpe United
|
46 | 23 | 13 | 10 | 79:63 | 16 | 82 | |
6
|
Southend United
|
46 | 23 | 12 | 11 | 83:47 | 36 | 81 | |
7
|
Forest Green Rovers
|
46 | 23 | 12 | 11 | 82:52 | 30 | 81 | |
8
|
FC Halifax Town
|
46 | 20 | 10 | 16 | 69:66 | 3 | 70 | |
9
|
Hartlepool United
|
46 | 18 | 14 | 14 | 54:59 | -5 | 68 | |
10
|
Woking
|
46 | 16 | 15 | 15 | 69:54 | 15 | 63 | |
11
|
Tamworth
|
46 | 17 | 11 | 18 | 63:71 | -8 | 62 | |
12
|
Boston United
|
46 | 15 | 14 | 17 | 63:67 | -4 | 59 | |
13
|
Altrincham
|
46 | 17 | 6 | 23 | 55:65 | -10 | 57 | |
14
|
Solihull Moors
|
46 | 14 | 14 | 18 | 71:72 | -1 | 56 | |
15
|
Wealdstone
|
46 | 15 | 11 | 20 | 68:76 | -8 | 56 | |
16
|
Yeovil Town
|
46 | 15 | 6 | 25 | 48:68 | -20 | 51 | |
17
|
Eastleigh
|
46 | 13 | 11 | 22 | 57:80 | -23 | 50 | |
18
|
Gateshead
|
46 | 14 | 8 | 24 | 54:90 | -36 | 50 | |
19
|
Sutton
|
46 | 11 | 14 | 21 | 59:79 | -20 | 47 | |
20
|
Aldershot
|
46 | 13 | 7 | 26 | 69:87 | -18 | 46 | |
21
|
Brackley Town
|
46 | 10 | 12 | 24 | 40:75 | -35 | 42 | |
22
|
Morecambe FC
|
46 | 9 | 11 | 26 | 66:103 | -37 | 38 | |
23
|
Braintree
|
46 | 8 | 12 | 26 | 38:76 | -38 | 36 | |
24
|
Truro City
|
46 | 8 | 10 | 28 | 42:72 | -30 | 34 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rochdale
|
23 | 18 | 2 | 3 | 48:20 | 28 | 56 | |
| 2 |
York City
|
23 | 17 | 4 | 2 | 69:21 | 48 | 55 | |
| 3 |
Boreham Wood
|
23 | 17 | 2 | 4 | 48:24 | 24 | 53 | |
| 4 |
Carlisle United
|
23 | 15 | 5 | 3 | 53:24 | 29 | 50 | |
| 5 |
Forest Green Rovers
|
23 | 15 | 5 | 3 | 49:22 | 27 | 50 | |
| 6 |
Southend United
|
23 | 13 | 7 | 3 | 41:19 | 22 | 46 | |
| 7 |
Scunthorpe United
|
23 | 12 | 6 | 5 | 39:29 | 10 | 42 | |
| 8 |
Altrincham
|
23 | 13 | 1 | 9 | 33:28 | 5 | 40 | |
| 9 |
Wealdstone
|
23 | 11 | 6 | 6 | 42:31 | 11 | 39 | |
| 10 |
Tamworth
|
23 | 11 | 5 | 7 | 34:24 | 10 | 38 | |
| 11 |
FC Halifax Town
|
23 | 10 | 7 | 6 | 42:34 | 8 | 37 | |
| 12 |
Hartlepool United
|
23 | 10 | 7 | 6 | 29:23 | 6 | 37 | |
| 13 |
Yeovil Town
|
23 | 9 | 5 | 9 | 27:34 | -7 | 32 | |
| 14 |
Woking
|
23 | 7 | 10 | 6 | 37:26 | 11 | 31 | |
| 15 |
Solihull Moors
|
23 | 8 | 4 | 11 | 44:42 | 2 | 28 | |
| 16 |
Brackley Town
|
23 | 7 | 7 | 9 | 19:29 | -10 | 28 | |
| 17 |
Boston United
|
23 | 7 | 6 | 10 | 25:32 | -7 | 27 | |
| 18 |
Eastleigh
|
23 | 7 | 6 | 10 | 32:43 | -11 | 27 | |
| 19 |
Sutton
|
23 | 6 | 7 | 10 | 33:41 | -8 | 25 | |
| 20 |
Gateshead
|
23 | 6 | 4 | 13 | 25:44 | -19 | 22 | |
| 21 |
Braintree
|
23 | 5 | 7 | 11 | 19:26 | -7 | 22 | |
| 22 |
Aldershot
|
23 | 6 | 3 | 14 | 33:46 | -13 | 21 | |
| 23 |
Truro City
|
23 | 5 | 6 | 12 | 26:29 | -3 | 21 | |
| 24 |
Morecambe FC
|
23 | 4 | 6 | 13 | 29:46 | -17 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
York City
|
23 | 16 | 5 | 2 | 45:20 | 25 | 53 | |
| 2 |
Rochdale
|
23 | 15 | 5 | 3 | 40:21 | 19 | 50 | |
| 3 |
Carlisle United
|
23 | 14 | 3 | 6 | 34:27 | 7 | 45 | |
| 4 |
Scunthorpe United
|
23 | 11 | 7 | 5 | 40:34 | 6 | 40 | |
| 5 |
Boreham Wood
|
23 | 10 | 7 | 6 | 47:34 | 13 | 37 | |
| 6 |
Southend United
|
23 | 10 | 5 | 8 | 42:28 | 14 | 35 | |
| 7 |
FC Halifax Town
|
23 | 10 | 3 | 10 | 27:32 | -5 | 33 | |
| 8 |
Woking
|
23 | 9 | 5 | 9 | 32:28 | 4 | 32 | |
| 9 |
Boston United
|
23 | 8 | 8 | 7 | 38:35 | 3 | 32 | |
| 10 |
Forest Green Rovers
|
23 | 8 | 7 | 8 | 33:30 | 3 | 31 | |
| 11 |
Hartlepool United
|
23 | 8 | 7 | 8 | 25:36 | -11 | 31 | |
| 12 |
Solihull Moors
|
23 | 6 | 10 | 7 | 27:30 | -3 | 28 | |
| 13 |
Gateshead
|
23 | 8 | 4 | 11 | 29:46 | -17 | 28 | |
| 14 |
Aldershot
|
23 | 7 | 4 | 12 | 36:41 | -5 | 25 | |
| 15 |
Tamworth
|
23 | 6 | 6 | 11 | 29:47 | -18 | 24 | |
| 16 |
Eastleigh
|
23 | 6 | 5 | 12 | 25:37 | -12 | 23 | |
| 17 |
Sutton
|
23 | 5 | 7 | 11 | 26:38 | -12 | 22 | |
| 18 |
Morecambe FC
|
23 | 5 | 5 | 13 | 37:57 | -20 | 20 | |
| 19 |
Yeovil Town
|
23 | 6 | 1 | 16 | 21:34 | -13 | 19 | |
| 20 |
Altrincham
|
23 | 4 | 5 | 14 | 22:37 | -15 | 17 | |
| 21 |
Wealdstone
|
23 | 4 | 5 | 14 | 26:45 | -19 | 17 | |
| 22 |
Brackley Town
|
23 | 3 | 5 | 15 | 21:46 | -25 | 14 | |
| 23 |
Braintree
|
23 | 3 | 5 | 15 | 19:50 | -31 | 14 | |
| 24 |
Truro City
|
23 | 3 | 4 | 16 | 16:43 | -27 | 13 |