Harvey Saunders jest piłkarzem występującym obecnie w Northampton Town. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Harvey Saunders
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Northampton Town
0
Oldham Athletic
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two, 9. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Northampton Town
0
Rotherham United
1
|
23' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Northampton Town
0
|
69' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two, 6. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Harvey Saunders w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Harvey Saunders wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Harvey Saunders oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Harvey Saunders w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Harvey Saunders rozegrał w barwach Northampton Town w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 8 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 447 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Harvey Saunders?
Harvey Saunders najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Harvey Saunders?
Wycena 29-letniego Harvey Saunders według stanu na maj 2026 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Harvey Saunders?
Harvey Saunders urodził się 20 lipca 1997 w Wolverhampton w Anglii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Harvey Saunders - statystyki
Szczegółowe statystyki Harvey Saunders w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Northampton Town. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Harvey Saunders
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Harvey Saunders
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Harvey Saunders w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Harvey Saunders wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Harvey Saunders oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Harvey Saunders - transfery
W trakcie kariery Harvey Saunders zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Northampton Town 2026 – obecnie
-
Tranmere Rovers 2026 – 2026
-
Eastleigh 2025 – 2026
-
Tranmere Rovers 2023 – 2025
-
Bristol Rovers 2021 – 2023
-
Fleetwood Town 2021 – 2021
-
Hartlepool United 2021 – 2021
-
Fleetwood Town 2019 – 2021
-
Darlington 1883 2019 – 2019
-
Fleetwood Town 2019 – 2019
-
Darlington 1883 2016 – 2019
-
Durham City AFC do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Harvey Saunders
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 30.05.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 28.08.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 26.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 20.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 21.04.2021 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.05.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 16.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 15.01.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Harvey Saunders - forma
W ostatnich 5 meczach Harvey Saunders zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Harvey Saunders i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
20:45
|
Northampton Town
0
Oldham Athletic
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two, 9. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
16:00
|
Northampton Town
0
Rotherham United
1
|
23' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:00
|
Shrewsbury Town
2
Northampton Town
0
|
69' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two, 6. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
16:00
|
Northampton Town
1
Newport County
0
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two, 5. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
20:45
|
Northampton Town
1
Crawley Town
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 4. kolejka | |||||||
|
29 Sie
16:00
|
Gillingham FC
1
Northampton Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two, 3. kolejka | |||||||
|
22 Sie
16:00
|
Crewe Alexandra
1
Northampton Town
0
|
67' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two, 2. kolejka | |||||||
|
18 Sie
20:00
|
Northampton Town
0
Brighton U21
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 7. runda | |||||||
|
15 Sie
16:00
|
Northampton Town
0
Swindon Town
0
|
19' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two, 1. kolejka | |||||||
|
08 Sie
16:00
|
Leicester City
1
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej, 1/64 finału | |||||||
|
25 Kwi
13:30
|
Scunthorpe United
0
Eastleigh
1
|
67' |
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 46. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
16:00
|
Eastleigh
1
Tamworth
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 45. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
16:00
|
Altrincham
1
Eastleigh
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 44. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:00
|
Eastleigh
2
Yeovil Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 43. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
16:00
|
Woking
3
Eastleigh
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 42. kolejka | |||||||
|
28 Mar
16:00
|
Eastleigh
2
Forest Green Rovers
4
|
82' |
2 gole
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 41. kolejka | |||||||
|
24 Mar
20:45
|
Eastleigh
0
Sutton
2
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 40. kolejka | |||||||
|
21 Mar
16:00
|
Hartlepool United
1
Eastleigh
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 39. kolejka | |||||||
|
14 Mar
18:30
|
Eastleigh
1
Rochdale
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| National League 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
10 Mar
20:45
|
Eastleigh
2
Brackley Town
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
07 Mar
16:00
|
York City
3
Eastleigh
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:00
|
Eastleigh
2
Boreham Wood
2
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
10 Lut
20:45
|
Solihull Moors
2
Eastleigh
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| National League 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
07 Lut
18:30
|
Eastleigh
2
Wealdstone
2
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| National League 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
31 Sty
16:00
|
Braintree
2
Eastleigh
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
24 Sty
16:00
|
Eastleigh
2
FC Halifax Town
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
20 Sty
20:45
|
Southend United
4
Eastleigh
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| National League 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:00
|
Eastleigh
1
Aldershot
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Sty
20:45
|
Eastleigh
0
Southport
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
03 Sty
16:00
|
Boston United
1
Eastleigh
2
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
30 Gru
2025
|
Yeovil Town
1
Eastleigh
1
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Gru
2025
|
Eastleigh
1
Woking
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Gateshead
1
Eastleigh
3
|
88' |
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2025
|
Eastleigh
2
Aldershot
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| FA Trophy (Anglia) 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Rochdale
2
Eastleigh
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Eastleigh
0
Hartlepool United
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
15 Lis
2025
|
Carlisle United
1
Eastleigh
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Eastleigh
2
York City
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
05 Lis
2025
|
Sutton
2
Eastleigh
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2025
|
Eastleigh
0
Walsall
3
|
88' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Eastleigh
2
Morecambe FC
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| National League 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2025
|
Eastleigh
1
Scunthorpe United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| National League 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2025
|
Boreham Wood
2
Eastleigh
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Eastleigh
1
Solihull Moors
1
|
70' |
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2025
|
Truro City
0
Eastleigh
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Wealdstone
0
Eastleigh
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
24 Wrz
2025
|
Eastleigh
2
Southend United
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2025
|
Eastleigh
1
Braintree
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
FC Halifax Town
2
Eastleigh
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
2025
|
Tamworth
1
Eastleigh
0
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| National League 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Eastleigh
2
Altrincham
1
|
44' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| National League 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Tranmere Rovers
(4)
1
Burton Albion
(5)
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Newport County
1
Tranmere Rovers
4
|
27' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 46. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Tranmere Rovers
2
Crewe Alexandra
0
|
63' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2024/2025, 45. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
2025
|
Barrow
0
Tranmere Rovers
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2024/2025, 44. kolejka | |||||||
|
28 Mar
2025
|
Tranmere Rovers
2
Cheltenham Town
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
Fleetwood Town
0
Tranmere Rovers
0
|
60' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Bradford City
0
Tranmere Rovers
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
04 Mar
2025
|
Grimsby Town
1
Tranmere Rovers
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Tranmere Rovers
1
Port Vale
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Salford City
2
Tranmere Rovers
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Tranmere Rovers
1
Colchester United
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
AFC Wimbledon
2
Tranmere Rovers
0
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Tranmere Rovers
1
Carlisle United
0
|
74' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
29 Gru
2024
|
Tranmere Rovers
1
Barrow
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
10 Gru
2024
|
Rotherham United
3
Tranmere Rovers
2
|
66' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
07 Gru
2024
|
Chesterfield
3
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
26 Lis
2024
|
Tranmere Rovers
0
AFC Wimbledon
2
|
22' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Cheltenham Town
1
Tranmere Rovers
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Tranmere Rovers
1
Oldham Athletic
2
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| FA Cup (Anglia) 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Crewe Alexandra
3
Tranmere Rovers
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | ||
| League Two 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Bromley
1
Tranmere Rovers
2
|
10' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League Two 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Milton Keynes Dons
1
Tranmere Rovers
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Carlisle United
1
Tranmere Rovers
2
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2024
|
Port Vale
0
Tranmere Rovers
0
|
30' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
13 Sie
2024
|
Tranmere Rovers
3
Accrington Stanley
0
|
61' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2024/2025, 1. runda | |||||||
|
10 Sie
2024
|
Tranmere Rovers
0
Notts County
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2024
|
Newport County
1
Tranmere Rovers
2
|
74' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
3
|
27' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Mar
2024
|
Tranmere Rovers
1
Crawley Town
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Wrexham
0
Tranmere Rovers
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
12 Mar
2024
|
Tranmere Rovers
2
Mansfield Town
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
13 Lut
2024
|
Tranmere Rovers
2
Morecambe FC
3
|
86' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Barrow
1
Tranmere Rovers
0
|
45' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
01 Sty
2024
|
Tranmere Rovers
4
Notts County
2
|
73' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
29 Gru
2023
|
Harrogate Town
0
Tranmere Rovers
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
26 Gru
2023
|
Salford City
1
Tranmere Rovers
5
|
68' |
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Tranmere Rovers
2
Swindon Town
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Walsall
1
Tranmere Rovers
0
|
14' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
Tranmere Rovers
2
Newport County
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Tranmere Rovers
3
Gillingham FC
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
18 Lis
2023
|
Sutton
1
Tranmere Rovers
1
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
14 Lis
2023
|
Tranmere Rovers
(5)
0
Wigan Athletic
(6)
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2023/2024 | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Tranmere Rovers
3
Forest Green Rovers
0
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
20 Paź
2023
|
Tranmere Rovers
1
Doncaster Rovers
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Crewe Alexandra
2
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
03 Paź
2023
|
Tranmere Rovers
2
Bradford City
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.0 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
AFC Wimbledon
4
Tranmere Rovers
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Tranmere Rovers
2
Accrington Stanley
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Crawley Town
3
Tranmere Rovers
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2023/2024 | |||||||
|
08 Sie
2023
|
Barnsley
(6)
2
Tranmere Rovers
(7)
2
|
33' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2023/2024 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
AFC Wimbledon
1
Tranmere Rovers
1
|
40' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Tranmere Rovers
2
Grimsby Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
10 Kwi
2023
|
Tranmere Rovers
1
Swindon Town
0
|
63' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
25 Mar
2023
|
Colchester United
1
Tranmere Rovers
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Gillingham FC
2
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Tranmere Rovers
0
Mansfield Town
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
14 Lut
2023
|
Bradford City
2
Tranmere Rovers
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Tranmere Rovers
1
Salford City
0
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
07 Lut
2023
|
Doncaster Rovers
2
Tranmere Rovers
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Stockport County
3
Tranmere Rovers
2
|
72' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2022/2023 | |||||||
|
10 Gru
2022
|
Bristol Rovers
1
Port Vale
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
27 Lis
2022
|
Bristol Rovers
0
Boreham Wood
2
|
24' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| FA Cup (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Bristol Rovers
2
Fleetwood Town
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Bristol Rovers
2
Plymouth
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
04 Paź
2022
|
Bristol Rovers
2
Crystal Palace U21
0
|
71' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2022/2023 | |||||||
|
24 Wrz
2022
|
Bristol Rovers
0
Accrington Stanley
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Bristol Rovers
3
Lincoln City
6
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
13 Wrz
2022
|
Ipswich Town
2
Bristol Rovers
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Bristol Rovers
2
Morecambe FC
2
|
27' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
13 Sie
2022
|
Bristol Rovers
1
Oxford United
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Bristol Rovers
1
Forest Green Rovers
2
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League One 2022/2023 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Bristol Rovers
7
Scunthorpe United
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Bristol Rovers
1
Salford City
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Bristol Rovers
2
Bradford City
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
26 Mar
2022
|
Carlisle United
1
Bristol Rovers
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Mar
2022
|
Northampton Town
0
Bristol Rovers
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Mar
2022
|
Bristol Rovers
1
Colchester United
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Mar
2022
|
Crawley Town
1
Bristol Rovers
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Mar
2022
|
Newport County
1
Bristol Rovers
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
01 Mar
2022
|
Bristol Rovers
1
Barrow
0
|
11' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
22 Lut
2022
|
Leyton Orient
0
Bristol Rovers
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
Stevenage
0
Bristol Rovers
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
15 Lut
2022
|
Bristol Rovers
2
Sutton
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Oldham Athletic
2
Bristol Rovers
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
05 Lut
2022
|
Sutton
1
Bristol Rovers
1
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Bradford City
2
Bristol Rovers
2
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
09 Paź
2021
|
Bristol Rovers
3
Carlisle United
0
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Bristol Rovers
1
Swindon Town
3
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Bristol Rovers
1
Leyton Orient
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Hartlepool United
1
Bristol Rovers
0
|
74' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
04 Wrz
2021
|
Bristol Rovers
1
Crawley Town
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Barrow
1
Bristol Rovers
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Exeter City
4
Bristol Rovers
1
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
10 Sie
2021
|
Bristol Rovers
0
Cheltenham Town
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Mansfield Town
2
Bristol Rovers
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| League Two 2021/2022 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
Fleetwood Town
0
Crewe Alexandra
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Hull City
2
Fleetwood Town
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
Fleetwood Town
0
Peterborough
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Fleetwood Town
0
Swindon Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
16 Mar
2021
|
Fleetwood Town
2
Ipswich Town
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2021
|
Blackpool
0
Fleetwood Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Shrewsbury Town
0
Fleetwood Town
2
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
Sunderland
2
Fleetwood Town
0
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Fleetwood Town
1
Charlton Athletic
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Fleetwood Town
3
Doncaster Rovers
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
Fleetwood Town
0
Bristol Rovers
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
26 Sty
2021
|
Fleetwood Town
0
Northampton Town
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Wigan Athletic
0
Fleetwood Town
0
|
7' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
Milton Keynes Dons
3
Fleetwood Town
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
26 Gru
2020
|
Crewe Alexandra
1
Fleetwood Town
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Fleetwood Town
1
Wigan Athletic
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Hull City
2
Fleetwood Town
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| FA Cup (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Charlton Athletic
3
Fleetwood Town
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
27 Paź
2020
|
Fleetwood Town
1
Shrewsbury Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
24 Paź
2020
|
Gillingham FC
0
Fleetwood Town
2
|
54' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
20 Paź
2020
|
Accrington Stanley
1
Fleetwood Town
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
06 Paź
2020
|
Fleetwood Town
3
Aston Villa U21
0
|
90' |
3 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Rochdale
2
Fleetwood Town
1
|
27' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
23 Wrz
2020
|
Fleetwood Town
2
Everton
5
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
19 Wrz
2020
|
Peterborough
2
Fleetwood Town
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
15 Wrz
2020
|
Fleetwood Town
2
Port Vale
1
|
35' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Fleetwood Town
2
Burton Albion
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2020/2021 | |||||||
|
05 Wrz
2020
|
Fleetwood Town
3
Wigan Athletic
2
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Ligi Angielskiej 2020/2021 | |||||||
|
06 Lip
2020
|
Wycombe
2
Fleetwood Town
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
03 Lip
2020
|
Fleetwood Town
1
Wycombe
4
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
22 Lut
2020
|
Fleetwood Town
1
Portsmouth
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
01 Lut
2020
|
Fleetwood Town
2
Doncaster Rovers
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| League One 2019/2020 | |||||||
|
07 Sty
2020
|
Fleetwood Town
(3)
2
Accrington Stanley
(5)
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| EFL Trophy (Anglia) 2019/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Harvey Saunders ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Harvey Saunders ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35.
W jakiej formie jest Harvey Saunders?
Harvey Saunders jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.84). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Harvey Saunders w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Harvey Saunders rozegrał w barwach Northampton Town w EFL Trophy 1 mecz, w League Two 8 meczów oraz w EFL Cup 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 447 minut. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Harvey Saunders - zarobki
Harvey Saunders gra w Northampton Town na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 307 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Harvey Saunders w Northampton Town (2024/25)
| Rocznie | 307 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 841 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Harvey Saunders w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
307 tys. € |
| 2023/24 |
|
297 tys. € |
| 2022/23 |
|
289 tys. € |
| 2021/22 |
|
66 tys. € |
Harvey Saunders - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Harvey Saunders wynosi obecnie 125 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Harvey Saunders na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Harvey Saunders
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | 28 |
|
125 tys. € |
| 25.11.2025 | 28 |
|
100 tys. € |
| 29.06.2025 | 27 |
|
125 tys. € |
| 29.12.2024 | 27 |
|
150 tys. € |
| 26.06.2024 | 26 |
|
150 tys. € |
| 28.12.2023 | 26 |
|
150 tys. € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
175 tys. € |
| 05.04.2023 | 25 |
|
175 tys. € |
| 28.07.2022 | 25 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Harvey Saunders?
Wycena Harvey Saunders wynosi obecnie 125 tys. €. W szczycie kariery Harvey Saunders wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.