Eastleigh - Walsall wynik meczu 0:3
Eastleigh - Walsall (02.11.2025) wynik meczu 0:3. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Eastleigh | 0 min |
|---|---|
| Remis | 6 min |
| Prowadzenie Walsall | 89 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Eastleigh Pierre 45' | 1 |
| Kartki Walsall Pressley 18' | 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 44 min (6'–50') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 6' |
| Gol średnio co | 31,7 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 95 min | 32 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 13 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 7,3 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 33% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | FA Cup 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | finał |
| Data | 02.11.2025, 15:15 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie z opadami deszczu, 11°C |
| Sędzia | Lee Swabey |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Eastleigh - Walsall z 02.11.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Eastleigh vs Walsall
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Eastleigh
- Śr. wiek
- 28,3
- Śr. wzrost
- 180 cm
- Śr. ocena XI
- 5,79
- 1 Nick Townsend bramkarz 0 € 32 l. 181 cm 1
- 16 Aaron Pierre obrońca 88' 75 tys. € 33 l. 186 cm 1
- 4 Lloyd Humphries obrońca – 29 l. 178 cm 1
- 27 Archie Harris obrońca 100 tys. € 21 l. 172 cm 1
- 2 Richard Brindley obrońca 0 € 33 l. 179 cm 1
- 6 Temitope Eweka obrońca – 27 l. – 1
- 3 Jake Vokins pomocnik 62' 0 € 26 l. 180 cm 1
- 15 Harvey Saunders pomocnik 88' 125 tys. € 29 l. 180 cm 1
- 17 Josh Lundstram pomocnik – 27 l. 175 cm 1
- 24 Jordan Cousins pomocnik 6' 0 € 32 l. 177 cm 1
- 10 Ciaran Mcguckin napastnik 0 € 22 l. 188 cm 1
- 7 Kieron Thomas Evans pomocnik 6' 100 tys. € 24 l. 170 cm 1
- 5 Luis Fernandez obrońca 88' – 25 l. 193 cm 1
- 18 Angel Waruih pomocnik 88' – 22 l. 175 cm 1
- 21 Sonnie Davis obrońca – 21 l. – 1
- 22 Joshua Mcnamara bramkarz – 22 l. – 1
-
29 Barney Stone napastnik – – – – –
- 35 Coby Killick obrońca – – – 1 –
- 36 Ethan Jones obrońca 25 tys. € 22 l. – 1
- 19 L. Skinner napastnik 62' – – – 1 –
Trener Matt Gray
Walsall
- Śr. wiek
- 25,7
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 7,06
- 1 Myles Roberts bramkarz 250 tys. € 24 l. 175 cm 3
- 33 Rico Browne obrońca 150 tys. € 22 l. 188 cm 3
- 4 Aden Flint obrońca 25 tys. € 37 l. 197 cm 3
- 30 Evan Weir obrońca 300 tys. € 24 l. 185 cm 3
- 2 Connor Barrett pomocnik 400 tys. € 24 l. – 3
- 8 Charlie Lakin pomocnik 200 tys. € 27 l. 183 cm 3
- 14 Brandon Comley pomocnik 84' 100 tys. € 30 l. 180 cm 3
- 17 Courtney Alphonso Clarke pomocnik 71' 150 tys. € 23 l. – 3
- 18 Vincent Harper pomocnik 250 tys. € 26 l. 178 cm 3
- 15 D. Kanu napastnik 84' 600 tys. € 21 l. 181 cm 3
- 19 Aaron Pressley napastnik 72' 300 tys. € 25 l. 189 cm 2
- 31 Rico Richards pomocnik 175 tys. € 23 l. 182 cm 3
- 9 Jamille Matt napastnik 72' 25 tys. € 37 l. 185 cm 3
- 22 Jamie Jellis pomocnik 71' 175 tys. € 25 l. 174 cm 3
- 12 Sam Hornby bramkarz 75 tys. € 31 l. 188 cm 3
- 29 Ryan Finnigan pomocnik 84' 200 tys. € 23 l. 172 cm 2
- 6 Priestley Farquharson obrońca 125 tys. € 29 l. 191 cm 3
- 37 Albert Adomah napastnik 84' 25 tys. € 38 l. 185 cm 3
- 20 Daniel Cox obrońca – 20 l. – 1
- 25 Jid Okeke obrońca 200 tys. € 21 l. – 2
Trener Lee Grant
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Eastleigh w meczu z Walsall?
W wyjściowym składzie Eastleigh w ustawieniu 5-4-1: w bramce N. Townsend, w obronie A. Pierre, L. Humphries, A. Harris, R. Brindley oraz T. Eweka, w pomocy J. Vokins, H. Saunders, J. Lundstram oraz J. Cousins, w ataku C. Mcguckin. Z ławki weszli: K. Evans (6'), L. Skinner (62'), L. Fernandez (88') oraz A. Waruih (88').
Jaki był wyjściowy skład Walsall w meczu z Eastleigh?
W wyjściowym składzie Walsall w ustawieniu 3-5-2: w bramce M. Roberts, w obronie R. Browne, A. Flint oraz E. Weir, w pomocy C. Barrett, C. Lakin, B. Comley, C. Clarke oraz V. Harper, w ataku D. Kanu, A. Pressley. Z ławki weszli: J. Jellis (71'), J. Matt (72'), R. Finnigan (84') oraz A. Adomah (84').
Kogo zabrakło w meczu Eastleigh – Walsall?
Po stronie Walsall nie zagrali: Elicha Ahui.
Forma w 10 ostatnich meczach
Eastleigh - Walsall
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Eastleigh - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Barrow
1
Eastleigh
1
|
||
| National League, 16. kolejka | |||
|
28 Paź
20:45
|
Forest Green Rovers
2
Eastleigh
0
|
||
| National League, 15. kolejka | |||
|
24 Paź
13:30
|
Eastleigh
4
Boston United
2
|
||
| National League, 14. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Eastleigh
3
Brentwood Town
2
|
||
| FA Cup (Anglia), 4. runda kwalifikacyjna | |||
|
10 Paź
16:00
|
AFC Hornchurch
2
Eastleigh
0
|
||
| National League, 13. kolejka | |||
|
03 Paź
16:00
|
Eastleigh
1
Woking
3
|
||
| National League, 12. kolejka | |||
|
30 Wrz
20:45
|
Eastleigh
1
Southend United
1
|
||
| National League, 11. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Harrogate Town
4
Eastleigh
1
|
||
| National League, 10. kolejka | |||
|
19 Wrz
16:00
|
Eastleigh
1
Carlisle United
0
|
||
| National League, 9. kolejka | |||
|
15 Wrz
20:45
|
Sutton
2
Eastleigh
1
|
||
| National League, 8. kolejka | |||
Walsall - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
16:00
|
Colchester United
1
Walsall
3
|
||
| League Two, 14. kolejka | |||
|
26 Paź
21:00
|
Walsall
2
Salford City
4
|
||
| League Two, 13. kolejka | |||
|
20 Paź
20:45
|
Walsall
3
Oldham Athletic
0
|
||
| League Two, 12. kolejka | |||
|
17 Paź
16:00
|
Swindon Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 11. kolejka | |||
|
13 Paź
20:00
|
Walsall
3
Fulham U21
2
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
10 Paź
16:00
|
Fleetwood Town
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 10. kolejka | |||
|
26 Wrz
16:00
|
Tranmere Rovers
1
Walsall
1
|
||
| League Two, 8. kolejka | |||
|
22 Wrz
20:00
|
Walsall
1
Stevenage
6
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 2. runda | |||
|
19 Wrz
13:30
|
Walsall
2
Port Vale
0
|
||
| League Two, 7. kolejka | |||
|
12 Wrz
16:00
|
Walsall
0
Rochdale
0
|
||
| League Two, 6. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Eastleigh - Walsall
Bilans 1 meczu bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 2,5 gola 100% (1 z 1)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 1)
- Obie strzelą (BTTS) 0% (0 z 1)
- Mecze bez gola 0% (0 z 1)
- Remisy 0% (0 z 1)
- Wygrana 1 golem 0% (0 z 1)
- Wygrana 3+ golami 100% (1 z 1)
Eastleigh - Walsall mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
02 Lis
2025
|
Eastleigh
0
Walsall
3
|
||
| FA Cup (Anglia) 2025/2026, finał | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Eastleigh - Walsall
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 1 meczu Eastleigh - Walsall.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:3 wygrana Walsall | 1 (100%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Bez porażki Eastleigh najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol Eastleigh najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Czyste konto Eastleigh najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Eastleigh - Walsall według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Eastleigh | Remis | Walsall |
|---|---|---|---|---|
| FA Cup (Anglia) | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 1 | 0 | 0 | 1 |
Atut własnego boiska
Eastleigh u siebie i Walsall na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Eastleigh - Walsall?
W 1 spotkaniu bezpośrednich Eastleigh ma na koncie 0 zwycięstw, Walsall 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 0:3 dla Eastleigh. Ostatni mecz rozegrano 2 listopada 2025 (FA Cup (Anglia)), a Eastleigh - Walsall zakończył się wynikiem 0:3. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Walsall (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Walsall nad Eastleigh?
Ostatnie zwycięstwo Walsall nad Eastleigh przypadło na 2 listopada 2025 (FA Cup (Anglia), 3:0). Obie drużyny strzelały w 0 spotkaniach (0%), a 3 gole lub więcej padły w 1 spotkaniu (100%).