Tore Ismagulov

pomocnik #48
Wiek / data ur.18 lat (09.04.2008)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.

Tore Ismagulov jest piłkarzem występującym obecnie w Kairat U19. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Tore Ismagulov w UEFA Youth League 2026
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
90'
Średnia ocena
6.40
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Tore Ismagulov

Ocena
26.11 Kopenhaga U19 Kairat U19 2:2
05.11 Inter U19 Kairat U19 3:0
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

6,40
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana

Jakie statystyki ma Tore Ismagulov w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Tore Ismagulov wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.40. Tore Ismagulov oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Tore Ismagulov w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Tore Ismagulov rozegrał w barwach Kairat U19 w UEFA Youth League 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 90 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.

Kiedy urodził się Tore Ismagulov?

Tore Ismagulov urodził się 9 kwietnia 2008. Obecnie piłkarz ma 18 lat.