Tsubasa Ando jest piłkarzem występującym obecnie w Sagamihara. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Tsubasa Ando
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Tsubasa Ando w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Tsubasa Ando wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 22,2%. Tsubasa Ando oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tsubasa Ando w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Tsubasa Ando rozegrał w barwach Matsumoto Yamaga w J3 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 470 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Czy Tsubasa Ando ma kontuzję?
Obecnie Tsubasa Ando ma uraz — uraz — i pauzuje w Sagamihara.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tsubasa Ando to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 246 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Tsubasa Ando?
Tsubasa Ando najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Tsubasa Ando?
Wycena 30-letniego Tsubasa Ando według stanu na czerwiec 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Tsubasa Ando?
Tsubasa Ando urodził się 12 maja 1996 w Ōita w Japonii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Tsubasa Ando – statystyki
Szczegółowe statystyki Tsubasa Ando w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sagamihara. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tsubasa Ando
Tsubasa Ando vs. inni
Atak
Obrona
Podania Tsubasa Ando
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tsubasa Ando w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Tsubasa Ando wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.61, a skuteczność strzałów to 22,2%. Tsubasa Ando oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Tsubasa Ando – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tsubasa Ando w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Tsubasa Ando
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11 2025 |
J3 League (Japonia), 38. kolejka
|
2:1 | 82' | 1 | 1 | ||||
| 23.11 2025 |
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
6:2 | 67' | 1 | 1 | – | |||
| 16.11 2025 |
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
1:1 | 58' | 0 | 0 | – | |||
| 09.11 2025 |
J3 League (Japonia), 35. kolejka
|
0:1 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 02.11 2025 |
J3 League (Japonia), 34. kolejka
|
3:2 | 18' | 0 | 0 | ||||
| 26.10 2025 |
J3 League (Japonia), 33. kolejka
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 19.10 2025 |
J3 League (Japonia), 32. kolejka
|
1:0 | 5' | 0 | 0 | – | |||
| 01.03 2025 |
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
2:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 23.02 2025 |
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
1:1 | 81' | 0 | 0 | – | |||
| 01.12 2024 |
J3 League (Japonia)
|
1:1 | 76' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Tsubasa Ando w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Tsubasa Ando rozegrał w barwach Matsumoto Yamaga w J3 League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 470 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Tsubasa Ando – transfery
W trakcie kariery Tsubasa Ando zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sagamihara 2026 – obecnie
-
Matsumoto Yamaga 2024 – 2026
-
Sagamihara 2021 – 2024
-
Vanraure Hachinohe 2020 – 2021
-
Minebea Mitsumi FC 2019 – 2020

-
Komazawa University 2015 – 2019

-
Nagasaki Institute of Applied Science High School do 2015

Tsubasa Ando – forma
W ostatnich 5 meczach Tsubasa Ando zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,97. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Tsubasa Ando 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.97.
W ostatnich 10 meczach Tsubasa Ando 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Tsubasa Ando?
Tsubasa Ando jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.97 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.61). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Tsubasa Ando – kontuzje
W trakcie kariery Tsubasa Ando zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 34 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tsubasa Ando
-
Uraz
pauzuje od 140 dni
25.05.26 (66 dni)
Sagamihara opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
01.03.25 – 01.11.25 (246 dni)
Matsumoto Yamaga opuszczone: 32 mecze
Czy Tsubasa Ando ma kontuzję?
Obecnie Tsubasa Ando ma uraz — uraz — i pauzuje w Sagamihara.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tsubasa Ando to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 246 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tsubasa Ando – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tsubasa Ando wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tsubasa Ando na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Tsubasa Ando?
Wycena Tsubasa Ando wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Tsubasa Ando wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 0 €.