Urko Iruretagoiena
pomocnik #19Urko Iruretagoiena jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Urko Iruretagoiena
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:15
|
Cadiz
1
Real Oviedo
2
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2, 13. kolejka | |||||||
|
02 Lis
21:00
|
Mallorca
2
Cadiz
1
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2, 12. kolejka | |||||||
|
29 Paź
21:00
|
Xerez
1
Cadiz
3
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii, 1/64 finału | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Urko Iruretagoiena w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Urko Iruretagoiena wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 14,3%. Urko Iruretagoiena oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Urko Iruretagoiena w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Urko Iruretagoiena rozegrał w barwach Cadizu w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 13 meczów, a w barwach Athleticu w Supercopa de España 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 662 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Urko Iruretagoiena?
Urko Iruretagoiena najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Urko Iruretagoiena?
Wycena 27-letniego Urko Iruretagoiena według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,4 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Urko Iruretagoiena?
Urko Iruretagoiena urodził się 29 września 1999 w Aia w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Urko Iruretagoiena - statystyki
Szczegółowe statystyki Urko Iruretagoiena w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cadiz. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Urko Iruretagoiena
Urko Iruretagoiena vs. inni
Atak
Obrona
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Urko Iruretagoiena
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Urko Iruretagoiena w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Urko Iruretagoiena wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.98, a skuteczność strzałów to 14,3%. Urko Iruretagoiena oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Urko Iruretagoiena - forma
W ostatnich 5 meczach Urko Iruretagoiena zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Urko Iruretagoiena i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:15
|
Cadiz
1
Real Oviedo
2
|
45' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| La Liga 2, 13. kolejka | |||||||
|
02 Lis
21:00
|
Mallorca
2
Cadiz
1
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2, 12. kolejka | |||||||
|
29 Paź
21:00
|
Xerez
1
Cadiz
3
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii, 1/64 finału | |||||||
|
25 Paź
16:15
|
Cadiz
3
AD Ceuta FC
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2, 11. kolejka | |||||||
|
18 Paź
16:15
|
Granada
2
Cadiz
0
|
34' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2, 10. kolejka | |||||||
|
11 Paź
21:00
|
Cadiz
0
Sporting Gijon
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2, 9. kolejka | |||||||
|
03 Paź
18:30
|
Cadiz
4
Leganes
0
|
6' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2, 8. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
18:30
|
Tenerife
1
Cadiz
1
|
20' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| La Liga 2, 7. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
21:00
|
Cadiz
1
Girona
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:15
|
Cadiz
0
Las Palmas
1
|
58' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2, 5. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
21:00
|
Almeria
3
Cadiz
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2, 4. kolejka | |||||||
|
30 Sie
19:00
|
Cadiz
1
Real Valladolid
1
|
62' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| La Liga 2, 3. kolejka | |||||||
|
22 Sie
21:30
|
Eldense
2
Cadiz
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2, 2. kolejka | |||||||
|
15 Sie
19:00
|
Cadiz
0
Celta de Vigo B
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2, 1. kolejka | |||||||
|
23 Maj
21:00
|
Real Madryt
4
Athletic Bilbao
2
|
16' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| La Liga 2025/2026, 38. kolejka | |||||||
|
17 Maj
19:00
|
Athletic Bilbao
1
Celta Vigo
1
|
4' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
13 Maj
19:00
|
Espanyol
2
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
10 Maj
16:15
|
Athletic Bilbao
0
Valencia
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
02 Maj
18:30
|
Deportivo Alaves
2
Athletic Bilbao
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
21:00
|
Atletico Madryt
3
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
21 Kwi
19:00
|
Athletic Bilbao
1
Osasuna
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
21:00
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
22 Mar
18:30
|
Athletic Bilbao
2
Real Betis
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
14 Mar
14:00
|
Girona
3
Athletic Bilbao
0
|
11' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
04 Mar
21:00
|
Real Sociedad
1
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
28 Lut
14:00
|
Rayo Vallecano
1
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
20 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
2
Elche
1
|
10' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
15 Lut
14:00
|
Real Oviedo
1
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
11 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
0
Real Sociedad
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
08 Lut
16:15
|
Athletic Bilbao
4
Levante
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
04 Lut
21:00
|
Valencia
1
Athletic Bilbao
2
|
59' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
01 Lut
21:00
|
Athletic Bilbao
1
Real Sociedad
1
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
24 Sty
18:30
|
Sevilla
2
Athletic Bilbao
1
|
57' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:15
|
Mallorca
3
Athletic Bilbao
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
13 Sty
21:00
|
Cultural Leonesa
3
Athletic Bilbao
4
|
36' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
07 Sty
20:00
|
Barcelona
5
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superpuchar Hiszpanii, półfinał | |||||||
|
03 Sty
16:15
|
Osasuna
1
Athletic Bilbao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
1
Espanyol
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2025
|
Ourense
0
Athletic Bilbao
1
|
69' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Hiszpanii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
14 Gru
2025
|
Celta Vigo
2
Athletic Bilbao
0
|
10' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
1
Atletico Madryt
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2025
|
Athletic Bilbao
0
Real Madryt
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Levante
0
Athletic Bilbao
2
|
2' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Barcelona
4
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Athletic Bilbao
1
Real Oviedo
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Real Sociedad
3
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
0
Getafe
1
|
14' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Elche
0
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Athletic Bilbao
2
Mallorca
1
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
23 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
1
Girona
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Athletic Bilbao
0
Deportivo Alaves
1
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| La Liga 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Real Betis
1
Athletic Bilbao
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Athletic Bilbao
3
Sevilla
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Arsenal
3
Athletic Bilbao
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Emirates Cup | |||||||
|
12 Cze
2025
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
|
83' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, półfinał baraży o awans | |||||||
|
08 Cze
2025
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
|
79' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, półfinał baraży o awans | |||||||
|
01 Cze
2025
|
Cartagena
1
Mirandes
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 42. kolejka | |||||||
|
25 Maj
2025
|
Mirandes
0
Almeria
0
|
79' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 41. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2025
|
Cordoba CF
1
Mirandes
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 40. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Mirandes
3
CD Castellón
2
|
62' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 39. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Eibar
0
Mirandes
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Mirandes
2
Burgos CF
1
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 37. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
1
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 36. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Mirandes
2
Deportivo La Coruna
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 35. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Real Saragossa
1
Mirandes
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Albacete
3
Mirandes
2
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
22 Mar
2025
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
|
85' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 7.6 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
16 Mar
2025
|
Eldense
2
Mirandes
2
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Mirandes
1
Real Oviedo
0
|
78' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
03 Mar
2025
|
Mirandes
2
Tenerife
0
|
65' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
Levante
1
Mirandes
0
|
24' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
14 Lut
2025
|
Mirandes
4
Racing Ferrol
1
|
75' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Granada
0
Mirandes
0
|
63' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Mirandes
3
Elche
0
|
76' |
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
27 Sty
2025
|
Cadiz
3
Mirandes
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
20 Sty
2025
|
Mirandes
3
Malaga
2
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
11 Sty
2025
|
Huesca
1
Mirandes
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2024
|
Deportivo La Coruna
0
Mirandes
4
|
81' |
3 gole
· 75% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2024
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2024
|
Almeria
1
Mirandes
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2024
|
Mirandes
2
Levante
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
24 Lis
2024
|
Mirandes
1
Eldense
0
|
76' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2024
|
CD Castellón
1
Mirandes
3
|
54' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Mirandes
2
Cadiz
2
|
30' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2024
|
Tenerife
1
Mirandes
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Mirandes
3
Cartagena
1
|
74' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
22 Paź
2024
|
Real Oviedo
4
Mirandes
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2024
|
Mirandes
1
Eibar
0
|
7' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
13 Paź
2024
|
Burgos CF
0
Mirandes
1
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2024
|
Mirandes
0
Granada
1
|
34' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2024
|
Mirandes
1
Huesca
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Elche
1
Mirandes
0
|
53' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Mirandes
2
Albacete
0
|
87' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
08 Wrz
2024
|
Racing Ferrol
0
Mirandes
0
|
32' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Mirandes
0
Real Saragossa
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Malaga
1
Mirandes
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2024
|
Mirandes
1
Cordoba CF
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| La Liga 2 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
05 Maj
2024
|
Brea
0
Athletic Club B
5
|
75' |
3 gole
· 60% goli drużyny
5 strzałów (5 celnych)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Real Sociedad C
0
Athletic Club B
0
|
72' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
24 Mar
2024
|
Barakaldo
1
Athletic Club B
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
16 Mar
2024
|
Athletic Club B
2
Arenas Getxo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
02 Mar
2024
|
Athletic Club B
3
Mutilvera
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
25 Lut
2024
|
Real Zaragoza B
2
Athletic Club B
2
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
Athletic Club B
2
Deportivo Alaves B
1
|
91' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Náxara
1
Athletic Club B
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
25 Lis
2023
|
Athletic Club B
4
Tudelano
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
19 Lis
2023
|
Calahorra
0
Athletic Club B
1
|
91' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Athletic Club B
3
AD San Juan
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
21 Paź
2023
|
Mutilvera
0
Athletic Club B
3
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
14 Paź
2023
|
Athletic Club B
2
Real Zaragoza B
0
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
Athletic Club B
3
Valle Egüés
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2023/2024 | |||||||
|
25 Wrz
2022
|
Gimnastic de Tarragona
1
Amorebieta
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Primera Division RFEF 2022/2023 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
![]()
CD Ardoi Draw
0
Arenas Getxo
3
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2021/2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
Arenas Getxo
0
Laredo
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2021/2022 | |||||||
|
27 Mar
2022
|
Club Deportivo Tropezon
1
Arenas Getxo
3
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Segunda Division RFEF 2021/2022 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Urko Iruretagoiena 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.15, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50.
W ostatnich 10 meczach Urko Iruretagoiena 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.15, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Urko Iruretagoiena?
Urko Iruretagoiena jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.98). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Urko Iruretagoiena w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Urko Iruretagoiena rozegrał w barwach Cadizu w Copa del Rey 1 mecz, w La Liga 2 13 meczów, a w barwach Athleticu w Supercopa de España 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 662 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Urko Iruretagoiena - zarobki
Urko Iruretagoiena gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 420 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Urko Iruretagoiena (2025/26)
| Rocznie | 420 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 35 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Urko Iruretagoiena w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
260 tys. € |
Urko Iruretagoiena - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Urko Iruretagoiena wynosi obecnie 1,4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Urko Iruretagoiena na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Urko Iruretagoiena
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 26 |
|
1,4 mln € |
| 11.12.2025 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2025 | 25 |
|
2 mln € |
| 26.03.2025 | 25 |
|
800 tys. € |
| 12.12.2024 | 25 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2024 | 24 |
|
500 tys. € |
| 25.03.2024 | 24 |
|
500 tys. € |
| 19.12.2023 | 24 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2023 | 23 |
|
400 tys. € |
| 28.12.2022 | 23 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2022 | 22 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2021 | 22 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Urko Iruretagoiena?
Wycena Urko Iruretagoiena wynosi obecnie 1,4 mln €. W szczycie kariery Urko Iruretagoiena wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 200 tys. €.
