Vaclav Mika jest piłkarzem występującym obecnie w Viktoria Pilzno. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Vaclav Mika
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Vaclav Mika w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Vaclav Mika wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Vaclav Mika oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Vaclav Mika w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Vaclav Mika rozegrał w barwach Tatrana Prešov w Nike liga 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 490 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Czy Vaclav Mika ma kontuzję?
Obecnie Vaclav Mika ma uraz — złamanie kostki — i pauzuje w Viktoria Pilzno.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vaclav Mika to złamanie kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 409 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Vaclav Mika?
Vaclav Mika najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Vaclav Mika?
Wycena 26-letniego Vaclav Mika według stanu na wrzesień 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Vaclav Mika?
Vaclav Mika urodził się 1 czerwca 2000 (narodowość: Czechy). Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Vaclav Mika – statystyki
Szczegółowe statystyki Vaclav Mika w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Viktoria Pilzno. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Vaclav Mika
Vaclav Mika vs. inni
Atak
Obrona
Podania Vaclav Mika
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Vaclav Mika w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Vaclav Mika wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.22, a skuteczność strzałów to 0,0%. Vaclav Mika oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Vaclav Mika – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Vaclav Mika w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Vaclav Mika
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08 2025 |
Nike liga, 6. kolejka
|
2:3 | 40' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2025 |
Nike liga, 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 16.08 2025 |
Nike liga, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 10.08 2025 |
Nike liga, 3. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.08 2025 |
Nike liga, 2. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2025 |
Nike liga, 1. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 06.03 2021 |
Chance Liga (Czechy)
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Vaclav Mika w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Vaclav Mika rozegrał w barwach Tatrana Prešov w Nike liga 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 490 minut. Średnio dawało to 82 minuty gry na spotkanie.
Vaclav Mika – transfery
W trakcie kariery Vaclav Mika zmieniał klub 15 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Viktoria Plzen B 2026 – obecnie

-
Viktoria Pilzno 2025 – 2026
-
Tatran Prešov 2025 – 2025
-
Viktoria Pilzno 2025 – 2025
-
Czeskie Budziejowice 2024 – 2025
-
Viktoria Pilzno 2024 – 2024
-
Chrudim 2022 – 2024
-
Viktoria Pilzno 2022 – 2022
-
Pardubice 2022 – 2022
-
Viktoria Pilzno 2022 – 2022
-
Chrudim 2022 – 2022
-
Viktoria Pilzno 2020 – 2022
-
Viktoria Plzen B 2019 – 2020

-
Viktoria Plzen U19 2016 – 2019

-
FC Viktoria Plzen U17 2016 – 2016

-
FC Viktoria Plzen Youth do 2016

Vaclav Mika – forma
W ostatnich 5 meczach Vaclav Mika zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Vaclav Mika
W ostatnich 5 meczach Vaclav Mika 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21.
W ostatnich 7 meczach Vaclav Mika 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.63, a średnia ocena formy z 7 spotkań to 6.22.
W jakiej formie jest Vaclav Mika?
Vaclav Mika jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.22). Jego dyspozycja słabnie.
Vaclav Mika – kontuzje
W trakcie kariery Vaclav Mika zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 86 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Vaclav Mika
-
Złamanie kostki
pauzuje od 409 dni
29.08.25 (409 dni)
Viktoria Pilzno opuszczone: 44 mecze
-
Uraz kolana
31.03.21 – 30.12.21 (275 dni)
Viktoria Pilzno opuszczone: 42 mecze
Czy Vaclav Mika ma kontuzję?
Obecnie Vaclav Mika ma uraz — złamanie kostki — i pauzuje w Viktoria Pilzno.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vaclav Mika to złamanie kostki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 409 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Vaclav Mika – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Vaclav Mika wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Vaclav Mika na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Vaclav Mika?
Wycena Vaclav Mika wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Vaclav Mika wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 0 €.