Walid Shour

pomocnik #8
Liban
Wiek / data ur.30 lat (10.06.1996)
Wzrost1,85 m
Waga72 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa300 tys. €

Walid Shour jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.

Liczby Walid Shour w A-League 2024/2025
Mecze
20
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
1 020'
Średnia ocena
5.94
Kartki
4 / 0
Najbliższy hitowy mecz
Charlotte Chicago Fire
27.09.2026·01:30

Statystyki

5,94
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki ›

Transfery

→
ostatni transfer12.07.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery ›

Wartość rynkowa

300 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły ›

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,85 m
Waga 72 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Walid Shour w sezonie 2024/2025?

W obecnym sezonie 2024/2025 statystyki Walid Shour wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 0,0%. Walid Shour oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Walid Shour w sezonie 2025?

W obecnym sezonie Walid Shour rozegrał w barwach Brisbane Roar w A-League 20 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 7 występów w reprezentacji Liban. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 470 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.

Czy Walid Shour ma kontuzję?

Według stanu na 27 września 2026 Walid Shour nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.

Najpoważniejszy uraz w karierze Walid Shour to uraz przywodziciela z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.

Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.

Jakie trofea zdobył Walid Shour?

Walid Shour ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.

Na jakiej pozycji gra Walid Shour?

Walid Shour najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Walid Shour?

Wycena 30-letniego Walid Shour według stanu na czerwiec 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 325 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Walid Shour?

Walid Shour urodził się 10 czerwca 1996 w Freetown w Libanie. Obecnie piłkarz ma 30 lat.