
Yousri Sbai
obrońca #2Yousri Sbai jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Yousri Sbai
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Yousri Sbai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yousri Sbai wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 16,7%. Yousri Sbai oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Yousri Sbai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yousri Sbai rozegrał w barwach Jong Utrechtu w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 833 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Yousri Sbai?
Yousri Sbai najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Yousri Sbai?
Wycena 22-letniego Yousri Sbai według stanu na maj 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Yousri Sbai?
Yousri Sbai urodził się 8 sierpnia 2004 w Holandii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Yousri Sbai – statystyki
Szczegółowe statystyki Yousri Sbai w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Jong Utrecht. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Yousri Sbai vs. inni
Jakie statystyki ma Yousri Sbai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Yousri Sbai wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 16,7%. Yousri Sbai oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Yousri Sbai – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Yousri Sbai w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
3:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
6:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
6:1 | 32' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
2:1 | 81' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Yousri Sbai w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Yousri Sbai rozegrał w barwach Jong Utrechtu w Eerste Divisie 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 833 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Yousri Sbai – transfery
W trakcie kariery Yousri Sbai zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Utrecht U21 2026 – obecnie

-
NEC Nijmegen 2026 – 2026
-
VVV Venlo 2026 – 2026
-
NEC Nijmegen 2025 – 2026
-
NEC Nijmegen U21 2024 – 2025

-
Free Player 2023 – 2024

-
NEC Nijmegen U21 2022 – 2023

-
NEC Nijmegen U18 2021 – 2022

-
NEC Nijmegen U17 2019 – 2021

-
NEC Nijmegen Amateurs Youth 2013 – 2019

-
DVOL Lent Youth do 2013

Yousri Sbai – forma
W ostatnich 5 meczach Yousri Sbai zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Yousri Sbai 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52.
W ostatnich 10 meczach Yousri Sbai 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47.
W jakiej formie jest Yousri Sbai?
Yousri Sbai jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.47). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Yousri Sbai – zarobki
Yousri Sbai gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Yousri Sbai (2025/26)
| Rocznie | 90 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 247 € |
Yousri Sbai – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Yousri Sbai wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Yousri Sbai na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Yousri Sbai?
Wycena Yousri Sbai wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Yousri Sbai wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.