czwartek, 20 czerwca 2024

ETOTO rejestracja - jak założyć konto

08.03.2024, 15:40
Autor: R. Grycz
Spis treści
Rozwiń
 1. ETOTO rejestracja
  1. ETOTO rejestracja krok po kroku
  2. Ile trwa w ETOTO rejestracja szybka?
 2. ETOTO rejestracja - informacje
 3. Konto tymczasowe a konto stałe w ETOTO - różnica
 4. Metody weryfikacji konta w ETOTO
  1. ETOTO weryfikacja konta przez okazanie zdjęć dokumentu tożsamości
  2. ETOTO weryfikacja konta przez mojeID
  3. Ile trwa w ETOTO weryfikacja konta?
 5. ETOTO rejestracja w aplikacji mobilnej
 6. ETOTO pierwsze logowanie
 7. Pierwsza wpłata po rejestracji w ETOTO
 8. FAQ
eToto Zakłady Bukmacherskie
 • Bonusy za depozyty 700 zł
 • Freebety 77 zł
 • Dodatkowe boosty do notowań piłkarskich

777 zł

Bonus na start
Jak zarejestrować w Etoto nowe konto

Otwarcie konta w ETOTO jest w 100% legalne, ponieważ bukmacher posiada zezwolenie na urządzanie zakładów sportowych online otrzymane od Ministerstwa Finansów (nr licencji  AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17).

Będąc nowym klientem ETOTO, odbierzesz wyjątkowy pakiet nagród finansowych. Aktualnie do zgarnięcia jest łączna kwota 777 zł.

Bukmacher uprościł rejestrację w swoim serwisie, dzięki czemu znacząco skrócił czas tego procesu. Przedstawiamy prawidłowy przebieg rejestracji u tego buka, aby uniknąć błędów podczas zakładania konta.

ETOTO rejestracja

Wystarczy wykonać zestaw banalnie prostych czynności, aby stworzyć profil u tego buka. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go do bukmachera. Do przeprowadzenia szybkiej rejestracji w ETOTO nie musisz przesyłać skanów dokumentu tożsamości.

Jak założyć konto w ETOTO?

 1. Wejdź na stronę internetową www.etoto.pl.
 2. Kliknij przycisk „Załóż konto” u góry ekranu.
 3. Uzupełnij podstawowe dane na dwóch stronach wniosku.
 4. Zatwierdź wpisane informacje, aby zakończyć proces rejestracji.

Aby rozpocząć obstawianie zakładów, ustaw jeszcze limity czasowe i kwotowe na grę. Jest to integralna część procesu aktywacji konta związana ze wspieraniem przez ETOTO założeń polityki Odpowiedzialnej Gry.

szybka rejestracja ETOTO
Konto typerskie z nagrodą powitalną w mniej niż 1 minutę

Najłatwiejszym sposobem na otworzenie formularza rejestracyjnego jest skorzystanie z naszego linku afiliacyjnego umieszczonego powyżej. Klikając link, dane o kodzie do premii pojawią się automatycznie w odpowiednim polu wniosku. Nie musisz wpisywać tej informacji ręcznie.

ETOTO rejestracja krok po kroku

Rejestrację użytkownika ETOTO przeprowadzisz w dwóch nieskomplikowanych etapach.

ETOTO rejestracja – krok 1

Wpisz dane do logowania:

 • e-mail,
 • hasło,
 • kod uprawniający do promocji.

Uzupełnione na tym etapie dane będą potrzebne, aby wejść na swój profil. Podaj aktualny adres mailowy, który wykorzystasz jako login. Zaproponuj mocne hasło, aby nikt obcy nie mógł zalogować się na Twoje konto. Powinno ono mieć co najmniej 8 znaków (min. 1 mała litera, 1 duża litera, 1 cyfra).

Jeśli chcesz uzyskać atrakcyjną premię finansową, wprowadź kod w ostatnim polu tej strony formularza. Hasło możesz wygenerować automatycznie poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego lub wpisać je ręcznie. Wtedy polecamy użyć kodu o treści LEGALSPORT, aby otrzymać najwyższy pakiet bonusów. Na dziś (20 czerwiec 2024) bukmacher oferuje nowym typerom 777 zł.

W tej fazie zaznacz też wymagane przez bukmachera oświadczenia i zgody. Zapoznaj się z treścią i zaakceptuj regulamin serwisu. Potwierdź również, że jesteś osobą pełnoletnią (18+). Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, aby otrzymać nagrodę powitalną po zakończonej rejestracji w ETOTO .

ETOTO rejestracja - krok 1

Naciśnij przycisk „Kontynuuj”, aby przejść na kolejną stronę formularza zgłoszeniowego.

ETOTO rejestracja – krok 2

Uzupełnij dane osobowe:

 • imię,
 • nazwisko,
 • PESEL,
 • numer telefonu.

Możesz także założyć konto w ETOTO, jeśli nie masz numeru PESEL. Wtedy zaznacz we wniosku informację, że go nie posiadasz. Następnie podaj swoją datę urodzenia, aby kontynuować tworzenie profilu.

Zwróć uwagę na prawidłowe wpisanie informacji, ponieważ błędne dane wyłapane w procesie weryfikacji skutkować będą zablokowaniem konta.

Na koniec możesz wyrazić zgodę na użycie Twojego numeru telefonu do celów marketingu bezpośredniego. Intencją bukmachera jest informowanie swoich klientów o promocjach i super ofertach. Akceptacja (lub jej brak) nie wpływa na przyznanie nagród finansowych na start.

ETOTO rejestracja - krok 2

Zatwierdź przesłanie wniosku naciskając "Kontynuuj", co zakończy proces rejestracji w ETOTO.

Ile trwa w ETOTO rejestracja szybka?

Czas, jaki trzeba przeznaczyć na założenie konta w eToto to około 30 sekund. Dzięki zoptymalizowaniu tej czynności przez bukmachera proces rejestracji jest jednym z najszybszych dostępnych na rynku wśród legalnych operatorów zakładów.

ETOTO rejestracja - informacje

Po co PESEL w ETOTO?

Podanie PESELu podczas rejestracji pozwoli bukmacherowi sprawdzić, czy gracz ma co najmniej 18 lat. Umożliwiają to dwie pierwsze cyfry tego numeru, które oznaczają rok urodzenia danej osoby. Na późniejszym etapie PESEL potrzebny jest do weryfikacji tożsamości, aby porównać numer wpisany w formularzu z tym z przesłanego skanu dowodu.

Jaki może być w ETOTO problem z PESELem?

Po wpisaniu PESELu podczas rejestracji może pojawić się komunikat o nieprawidłowym numerze, który nie pozwoli na kontynuację procesu. W takiej sytuacji najpierw należy sprawdzić, czy wszystkie cyfry zostały podane prawidłowo. Inną przyczyną może być fakt, że posiadasz już konto u tego bukmachera. Wtedy przejść do zakładki "Zaloguj się", aby wejść na istniejący profil.

Czy w ETOTO jest możliwa rejestracja przez bank?

Bukmacher nie ma opcji założenia konta przez bank. W ETOTO w ten sposób możesz jedynie dokonać weryfikacji.

Jaki pakiet startowy można otrzymać po rejestracji w ETOTO?

Po założeniu konta i spełnieniu warunków regulaminowych możesz odebrać prezent finansowy o sumarycznej wartości 777 zł. To ekstra pieniądze za wpłaty do 700 zł oraz środki na darmowe obstawianie w wysokości 77 zł.

Czy w ETOTO rejestracja jest bezpieczna?

Tak, konto zakładasz u bezpiecznego finansowo i legalnego bukmachera. Podczas rejestracji w ETOTO podajesz tylko podstawowe informacje, bez udostępniania dokumentów tożsamości czy numeru konta bankowego. Wszystkie przesyłane informacje są szyfrowane i przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności ETOTO. 

Jak mogę zamknąć konto w ETOTO?

Jeśli chcesz przestać obstawiać zakłady, wyślij maila z adresu podanego podczas rejestracji z prośbą o zamknięcie konta ETOTO do Działu Obsługi Klienta. Wiadomość o tytule "Zamknięcie konta" powinna zawierać w treści powód tej decyzji. Informację możesz przesłać w dowolnym momencie na adres pomoc@etoto.pl. 

Kto jest administratorem danych przekazywanych w trakcie rejestracji w ETOTO?

Administratorem wszystkich danych dotyczących graczy tego serwisu jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Ta firma dba, aby przesłane informacje były chronione.

Konto tymczasowe a konto stałe w ETOTO - różnica

Po szybkiej rejestracji w ETOTO stajesz się posiadaczem konta o statusie tymczasowym – ważnym tylko 30 dni. Ma ono ograniczenia w postaci blokady wypłat i limitu wpłat do 4000 zł. Dopiero zmiana na konto stałe pozwoli na pełne wykorzystanie konta bez żadnych ograniczeń. Aby przejść na status stały, musisz potwierdzić swoją tożsamość.

Jakie korzyści daje w ETOTO konto stałe?

Aktywacja w ETOTO konta stałego umożliwi Ci bezterminowe korzystanie z tego serwisu bukmacherskiego. Będziesz mógł zawierać zakłady o maksymalnej stawce większej niż 4000 zł. Zyskasz możliwość wypłaty swoich środków i wygranych do wysokości salda. Zlikwidujesz też limit wpłat na depozyt.

Metody weryfikacji konta w ETOTO

ETOTO umożliwia dwa sposoby przeprowadzenia procesu weryfikacji:

 1. poprzez przesłanie skanów dokumentu,
 2. poprzez logowanie przez mojeID.

Gracz sam decyduje, który wariant jest dla niego najkorzystniejszy.

ETOTO weryfikacja konta przez okazanie zdjęć dokumentu tożsamości

Weryfikacji konta w ETOTO można dokonać logując się na swój profil. Naciśnij przycisk „Twoje konto” w prawym górnym rogu ekranu. Klikając na „Twój profil”, przejdź do części poświęconej weryfikacji tożsamości. Z dostępnych opcji uwierzytelnienia użytkownika wybierz „Prosty formularz”.

Aby zweryfikować konto tą metodą, uzupełnij dane w formularzu i prześlij skany dowodu lub paszportu. Sprawdzenia autentyczności dokumentów dokonuje pracownik ETOTO, który porównuje przesłane informacje z podanymi wcześniej na etapie rejestracji.

Uwierzytelnienie za pomocą skanów dokumentu to jedyne dostępne rozwiązanie do potwierdzenia tożsamości dla osób niemających polskiego obywatelstwa.

ETOTO weryfikacja konta przez mojeID

Narzędzie mojeID pozwala bezpiecznie przeprowadzić w ETOTO weryfikację danych osobowych, która nie wymaga wysyłania żadnych dokumentów

 1. Zaloguj się na swoje konto gracza.
 2. Kliknij "Weryfikacja z Twoim bankiem" w sekcji "Weryfikacja tożsamości".
 3. Wybierz bank, z którym chcesz uwierzytelnić tożsamość.
 4. Wprowadź swój login i hasło po przekierowaniu na stronę banku.
 5. Wyraź zgody na przekazanie swoich danych.

Dzięki wykonaniu tych czynności bukmacher automatycznie otrzyma informacje pozwalające zweryfikować wiek i tożsamość klienta.

Obecnie 20 czerwiec 2024 tego typu weryfikacji w ETOTO mogą dokonać klienci 15 banków: PKO BP, Inteligo, ING, PEKAO SA, Bank Spółdzielczy SGB, mBank, VELO Bank, BOŚ Bank, BNP PARIBAS, BS Brodnica, CREDIT AGRICOLE, Santander, Alior Bank, Millenium, Kasa Stefczyka.

ETOTO weryfikacja przez mojeID

Jak w ETOTO działa mojeID?

System mojeID opiera się na szyfrowanym logowaniu do banku, dzięki któremu zadeklarowane dane potwierdzane są w stuprocentowo bezpieczny sposób. Taka metoda weryfikacji spełnia wytyczne bezpieczeństwa określone w krajowych i europejskich regulacjach dla procesu identyfikacji elektronicznej. Proces ten bazuje na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych i kryptograficznych.

Ile trwa w ETOTO weryfikacja konta?

Bukmacher gwarantuje, że proces weryfikacji konta zajmuje nie dłużej niż 10 minut. Twój wniosek zostanie rozpatrzony  szybciej, jeśli prześlesz prawidłowy format zdjęcia dokumentu o dobrej jakości, które będzie czytelne dla weryfikatora z ETOTO. 

ETOTO rejestracja w aplikacji mobilnej

Bukmacher umożliwia swoim klientom rejestrację przy pomocy aplikacji mobilnej, dzięki czemu można szybko rozpocząć obstawianie zakładów na telefonie lub tablecie. Aby założyć konto, należy pobrać i zainstalować aplikację ETOTO na swoim smartfonie. Jest ona dostępna zarówno dla użytkowników urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

Proces rejestracji mobilnej jest tak samo prosty, jak ten przeprowadzany na komputerze. Jak założyć konto przez apkę?

 1. Włącz aplikację mobilną ETOTO na urządzeniu mobilnym.
 2. Kliknij przycisk "Załóż konto".
 3. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, wpisując dane osobowe i dane do logowania.
 4. Zaznacz zgody marketingowe i oświadczenia o pełnoletności.

Z konta możesz korzystać od razu po skończonej rejestracji.

Przy użyciu apki możesz potwierdzić tożsamość, aby przekształcić swoje konto w pełnoprawne. Zdjęcia dowodu lub paszportu wysyłasz bezpośrednio ze swojego telefonu. Nie musisz zgrywać ich na komputer przed wysłaniem ich do bukmachera. 

ETOTO pierwsze logowanie

Na konto możesz zalogować się wykorzystując podany wcześniej login i hasło od razu po dokonaniu szybkiej rejestracji. Aby udanie przeprowadzić ten proces, musisz wykonać jedynie zestaw prostych czynności:

 1. Wejdź na stronę internetową www.etoto.pl.
 2. Naciśnij przycisk „Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Wpisz dane do logowania.
 4. Kliknij ponownie "Zaloguj".

Jeśli wprowadzone informacje są poprawne, natychmiast znajdziesz się na swoim koncie ETOTO.

ETOTO logowanie

Po debiutanckim zalogowaniu zostaniesz poproszony o określenie limitów dotyczących stawek i czasu gry. Ograniczenia kwotowe zaproponowane przez bukmachera to 100 000 zł na dzień i 3 000 000 zł na miesiąc. Progi czasowe to 12 godzin dziennie i 360 godzin miesięcznie. Możesz też samemu wpisać pasujące Ci limity.  

Proces pierwszego logowania w aplikacji mobilnej ETOTO jest zbliżony do tego na stronie internetowej. Aby wejść na swoje konto przy użyciu smartfona, musisz podać login i hasło. Możesz zaznaczyć też checkbox, żeby system zapamiętał Twoje dane do logowania.

Z jakich funkcji można korzystać po pierwszym logowaniu w ETOTO?

Konto na ETOTO jest bardzo funkcjonalne od samego początku jego utworzenia. Oto funkcje, jakie możesz wykonać:

 • dokonywanie wpłat,
 • zawieranie zakładów sportowych,
 • edytowanie lub uzupełnianie brakujących danych na swoim profilu,
 • sprawdzanie salda depozytowego,
 • odbieranie i czytanie powiadomień od bukmachera.

Pierwsza wpłata po rejestracji w ETOTO

Saldo konta w ETOTO można zasilać od razu po założeniu konta. Zobacz, jak łatwo dokonać wpłaty na depozyt.

 1. Zaloguj się na www.etoto.pl.
 2. Naciśnij przycisk "Wpłata".
 3. Wybierz metodę płatności.
 4. Wprowadź kwotę, jaka zasili Twój depozyt (minimum 1 zł).
 5. Zatwierdź transakcję i poczekaj na jej zaksięgowanie.

Kiedy pieniądze pojawią się na Twoim saldzie, możesz zagrać premierowy zakład, 

Jakie są dostępne metody płatności w ETOTO?

Na dziś (20 czerwiec 2024) pieniądze można wpłacić za pomocą: DotPay, Przelewy24, karta Visa / Mastercard, Google Pay, BLIK, Paysafecard, Skrill, Neteller. Każda z tych opcji gwarantuje, że środki natychmiast znajdą się na Twoim koncie ETOTO.

FAQ

1️⃣ Czy mogę założyć więcej niż jedno konto w ETOTO?

Nie, zgodnie z warunkami regulaminu ETOTO możesz posiadać tylko jedno konto u tego bukmachera. Każda próba rejestracji kolejnego profilu będzie skutkowała natychmiastową blokadą użytkownika. 

2️⃣ Czy w ETOTO konto jest darmowe?

Tak, założenie i użytkowanie konta w ETOTO jest bezpłatne.

3️⃣ Czy cudzoziemiec może zarejestrować się w ETOTO?

Obcokrajowiec mieszkający w Polsce może bez problemu założyć konto w ETOTO. Taka osoba podczas rejestracji powinna podać datę urodzenia zamiast numeru PESEL. W celu aktywacji konta stałego konieczne będzie przesłanie skanu paszportu w celu sprawdzenia tożsamości cudzoziemca.

4️⃣ Czy można usunąć konto w ETOTO?

Nie ma możliwości całkowitego usunięcia konta, ponieważ legalny polski bukmacher ETOTO ma obowiązek przechowywania danych osobowych swoich klientów przez okres 5 lat. W tym czasie wszystkie informacje o użytkownikach muszą pozostać w jego bazie na wypadek kontroli skarbowej lub spóźnionych reklamacji samych typerów. 

5️⃣ Czy mogę korzystać z konta w ETOTO bez jego weryfikacji?

Tak, gracz może wpłacać środki i stawiać zakłady od samego początku założenia konta w ETOTO. Weryfikacja jest jednak niezbędna, aby móc wypłacać wygrane.

6️⃣ Jakich dokumentów wymaga bukmacher ETOTO?

Przy weryfikacji dokumentem tożsamości niezbędne jest przesłanie do ETOTO skanu dowodu osobistego lub paszportu. W pierwszym przypadku należy dostarczyć przód i tył dowodu (awers i rewers). Wykorzystując paszport, trzeba przesłać zdjęcie strony zawierającej dane osobowe.

7️⃣ Czy ETOTO akceptuje użycie Revoluta? 

Tak, można dokonywać wpłat i wypłat za pomocą konta Revolut, jeśli ma ono polski numer IBAN. Konieczne jest, aby konto te było zarejestrowane na osobę, która stworzyła profil w ETOTO. 

8️⃣ Czy jest możliwa rejestracja w ETOTO bez dowodu?

Tak, bukmacher umożliwia utworzenie konta, w którym podczas jego rejestracji dowód osobisty lub inny dokument tożsamości nie jest wymagany. 

Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. ETOTO rejestracja - jak założyć konto
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Hjadek
skomentowano ponad miesiąc temu
Rejestrowałem konto i wpłaciłem 30 zł, nie widzę bonusu 200% - gdzie go powinienem szukać?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.