środa, 17 sierpnia 2022
Najnowsze: Manchester United - Liverpool | Typy

forBET zakłady bez podatku

Jak stawiać internetowe kupony za pełną stawkę w forBET online? Gra bez podatku u legalnego bukmachera.

+14% do wygranych w forBET
gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni po rejestracji
Spis treści
Rozwiń
 1. Gra bez podatku - jak to działa?
  1. Legalne zakłady bez podatku w forBET
 2. Zakłady bez podatku na start w forBET
  1. Jakie zakłady można grać za pełną stawkę?
  2. forBET gra bez podatku na start - przykładowy kupon
  3. Powitalna gra za pełną stawkę: czy warto?
 3. Czasowe promocje na grę bez podatku
 4. Inne bonusy dla typerów od forBET online
  1. Pakiet powitalny z grą bez podatku
 5. FAQ - pytania typerów o grę bez podatku w forBET
Zakłady bez podatku w forBET online z kodem LEGALSPORT

forBET to jeden z najbardziej rozpoznawalnych legalnych bukmacherów internetowych w Polsce, który od lat zajmuje wysokie lokaty w rankingach bukmacherskich.

freebet na start w forbet
Darmowe 30 zł od forBET z kodem LEGALSPORT

Operator bukmacherski forBET zbiera również bardzo pozytywne recenzje od typerów, którzy chwalą w szczególności rozbudowaną ofertę sportową i wysokie kursy. Wiele głosów uznania zbiera również oferta bonusowa forBET, i trudno się temu dziwić - ten wiarygodny buk internetowy przykłada naprawdę dużą uwagę do propozycji promocyjnych, kierowanych zarówno do nowych, jak i do regularnych typerów.

Gracze bardzo ciepło wypowiadają się m.in. o możliwości obstawiania zakładów bukmacherskich bez standardowego podatku 12%, który obniża stawkę każdego postawionego kuponu, a więc również zmniejsza potencjalne wygrane. Promocję niwelującą ten podatek znajdziemy zarówno w pakiecie powitalnym forBET, jak i w ramach regularnie aktywowanych promocji tymczasowych dla stałych graczy.

Gra bez podatku - jak to działa?

Skąd w ogóle potrzeba uruchamiania promocji na zakłady bukmacherskie bez podatku? Ponieważ aktualnie każdy legalny bukmacher internetowy - a więc forBET, ale też STS, Fortuna, TOTALbet czy Superbet - mają obowiązek odprowadzania stawki 12% od każdego postawionego kuponu (zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych). W oczywisty sposób zmniejsza to potencjalne wygrane bukmacherskie graczy: zamiast postawić kupon za 100 zł, nasza ewentualna wygrana obliczana jest od kwoty 88 zł.

Zakłady bez podatku w forBET na start
forBET Zakłady Bukmacherskie
 • 30 dni gry bez podatku
 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs selekcji 1.40

+14%

forBET kod promo: LEGALSPORT
Odbieram
forBET kod promo: LEGALSPORT

Pomniejszenie ewentualnej wygranej jest szczególnie bolesne w przypadku kuponów AKO, które cechują się wyższymi współczynnikami łącznymi, a także w przypadku kuponów zagranych za wyższą stawkę. Stąd więc pomysł, by ten podatek zniwelować, wprowadzając promocję na zakłady bukmacherskie bez podatku. Tą drogą poszedł m.in. legalny bukmacher forBET, który uruchomił dla typerów zyskowną akcję na grę bez podatku.

Jak to działa? Otóż bukmacher umożliwia graczom zdobywanie wyższych wygranych, ponieważ sam odprowadza należny podatek wynikający z ustawy hazardowej. Dzięki temu współczynnik kuponów, postawionych w ramach promocji, rośnie z 0.88 do poziomu 1.0. Jak łatwo policzyć, stawiając kupon z kursem całkowitym 3.50 za 100 zł po odprowadzeniu podatku można wygrać 308 zł, a bez podatku - 350 zł, różnica jest więc naprawdę solidna.

Legalne zakłady bez podatku w forBET

Część graczy zastanawia się, czy zakłady bukmacherskie bez podatku w forBET są legalne? No bo skoro każdy koncesjonowany bukmacher ma obowiązek odprowadzania podatku 12%, to w jaki sposób możemy zgodnie z prawem grać bez podatku? Czy forBET omija w ten sposób prawo? Spieszymy z wyjaśnieniem - zakłady bukmacherskie bez podatku w forBET są całkowicie legalne.

forBET - legalny bukmacher z grą bez podatku

Bukmacher nie omija prawa, lecz sam płaci podatek, nie wymagając tego od graczy. A więc do Skarbu Państwa trafiają wszystkie należne środki, przy czym nie pochodzą one z kieszeni typera, stawiającego swoje kupony w for BET, a od samego bukmachera. W oczywisty sposób jest to korzystne dla graczy, którzy mogą zgarniać podwyższone wygrane z internetowych kuponów bukmacherskich, nie spełniając przy tym żadnych dodatkowych warunków.

Zakłady bez podatku na start w forBET

U zaufanego bukmachera internetowego forBET zakłady bukmacherskie bez podatku możemy grać w ramach wyjątkowego pakietu powitalnego dla nowych graczy. Możliwość gry za pełną stawkę i zdobywania wygranych powiększonych aż o 14% mamy przez 14 dni po rejestracji konta typerskiego. Proces rejestracji darmowego profilu trwa zaledwie dwie minuty i możecie rozpocząć go od razu, klikając w poniższy baner, lub najpierw zapoznać się z krótkim poradnikiem (TU instrukcja jak się zarejestrować w forBET krok po kroku).

Rekomendacje dla legalnego bukmachera forBET online

Pamiętajcie przy tym, że powitalna promocja na grę bez podatku w forBET aktywuje się tylko dla kuponów zagranych za środki z salda głównego. To oznacza, że kupony zagrane za bonus bukmacherski (np. za powitalny  bonus 100% od wpłaty) w dalszym ciągu będą miały współczynnik 0.88.

Jakie zakłady można grać za pełną stawkę?

Zasady regulaminowe powitalnej promocji na grę bez podatku w forBET są bardzo proste i obejmują tak naprawdę dwa parametry:

 • minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3
 • minimalny kurs selekcji 1.40

Dodatkowo musicie pamiętać o wspomnianej przed chwilą zasadzie, że promocja aktywuje się tylko dla kuponów zagranych za środki z salda głównego. Na tym jednak warunki narzucone przez forBET się kończą. Nie ma znaczenia, jaki będzie łączny kurs Waszego kuponu ani czy zagracie go w aplikacji mobilnej, czy też na desktopie przez stronę internetową bukmachera - w każdym przypadku opcja podwyższenia Waszej ewentualnej wygranej o 14% będzie dostępna.

Zakłady bukmacherskie bez podatku w forBET dotyczą wszystkich klasycznych dyscyplin sportowych z oferty tego legalnego bukmachera internetowego. Możecie więc grać selekcje na Ligę Mistrzów, typy na Ekstraklasę, Premier League czy Bundesligę, ale również kupony na koszykarską ligę NBA, na tenisowe turnieje, walki MMA czy esport, i w każdym przypadku zgarniać +14% do wygranych. Dodatkowo bez podatku możecie grać selekcje na virtuals z oferty WIRTUALNE I, jednak w promocji nie można stawiać kuponów z typami na WIRTUALNE ll oraz Gry Karciane.

forBET gra bez podatku na start - przykładowy kupon

Dzięki promocji na zakłady bukmacherskie za pełną stawkę w forBET możecie zdobywać wygrane podwyższone o 14%, i to aż przez 14 dni po rejestracji konta typerskiego. W tym czasie każdy kupon, który spełni proste warunki regulaminowe promocji, będzie miał współczynnik automatycznie podniesiony z 0.88 do 1.0, co przełoży się na Wasze wygrane w tym okresie.

Jeśli chcecie się przekonać, jak gra za pełną stawkę na start działa w praktyce, to rzućcie okiem na poniższy kupon, który przygotowaliśmy dla Was zgodnie z regulaminem akcji. Nasz internetowy kupon dotyczy trzech spotkań, rozgrywanych w ramach tenisowego turnieju ATP Indian Wells. Postawiliśmy na faworytów w swoich meczach, grając zwycięstwo Maxime Cressy w meczu Enzo Couacaudem po kursie 1.63 i wygraną Andy'ego Murraya w starciu z Adrianem Mannarino (współczynnik 1.34), a kupon zamyka typ na wygraną Mackenzie Mcdonald w meczu z Jamesem Duckworthem (kurs 1.69).

Kupon internetowy bez podatku w forBET online

Jak widzicie, mimo stosunkowo niewysokich współczynników, kurs całkowity naszego kuponu wynosi 3.691, co przy stawce 100 zł może nam przynieść 369,1 zł wygranej. A co, gdybyśmy taki sam kupon postawili bez promocji? Wówczas współczynnik kuponu wyniósłby 0.88, a wygrana zmniejszyłaby się do 325 zł, a więc różnica wynosi aż 44 zł. To całkiem sporo, zwłaszcza że dodatkowe pieniądze możecie zdobyć całkiem za darmo i to nie tylko z jednego kuponu - gra za pełną stawkę obejmuje przecież wszystkie zakłady AKO, spełniające warunki promocje i postawione podczas jej trwania, a więc aż przez 14 dni po rejestracji konta typerskiego!

Powitalna gra za pełną stawkę: czy warto?

Zastanawiacie się, czy warto stawiać zakłady bez podatku w forBET? Naszym zdaniem zdecydowanie tak! Dlaczego? Bo ponad 80% wszystkich internetowych kuponów zagranych w forBET online to kupony AKO, więc bez żadnych dodatkowych działań możecie powiększyć swój bukmacherski bankroll, wygrywając o 14% więcej.

Bardzo ważny jest też fakt, że podczas trwania powitalnej promocji na grę za pełną stawkę (przypominamy, że jest to 14 dni po rejestracji konta typerskiego) możecie bez ograniczeń korzystać z możliwości typowania bez podatku. Innymi słowy, każdy kupon postawiony w tym czasie i spełniający warunki promocji, będzie miał współczynnik 1, a Wasza wygrana zostanie podniesiona o 14%. Nie ma znaczenia, jakie sporty lubicie obstawiać, czy preferujecie grę na żywo czy stawiacie zakłady z oferty przedmeczowej - wystarczy minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3 i minimalny kurs selekcji 1.40 by grać bez podatku!

Dlaczego warto grać bez podatku w forBET? - infografika z rekomendacjami dla legalnego buka

Bardzo dużą zaletą powitalnej gry za pełną stawkę w forBET są również bardzo proste warunki regulaminowe promocji. Nie ma tu żadnych kruczków czy ukrytych zasad, które odkryjecie dopiero po uważnym wczytaniu się w regulamin. Gracie kupony z salda depozytowego i pamiętacie o warunkach dotyczących minimalnej liczby zdarzeń oraz minimalnego kursu selekcji - to wszystko! Nawet jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, bez trudu poradzicie sobie z zasadami promocji powitalnej +14% do wygranych w forBET, podbijając Wasze wygrane z internetowych kuponów AKO.

Czasowe promocje na grę bez podatku

Możliwość obstawiania kuponów za pełną stawkę mają nie tylko nowi gracze, ale też regularni typerzy, korzystający z internetowej oferty forBET. Ten zaufany bukmacher online regularnie aktywuje promocje na grę bez podatku z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń, takich jak tenisowe turnieje Indian Wells, Wimbledon czy US Open, rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy, finały koszykarskiej ligi NBA czy turnieje esportowe.

Okazjonalne promocje na zakłady bukmacherskie bez podatku w forBET pojawiają się bardzo systematycznie - oprócz ważnych sportowych rozgrywek buk aktywuje grę bez podatku np. na kupony LIVE lub postawione przez aplikację mobilną bukmachera. Wystarczy więc na bieżąco śledzić ofertę bonusową tego operatora, by regularnie mieć możliwość puszczania internetowych kuponów AKO za pełną stawkę.

Promocja na turniej Indian Wells bez podatku w forBET - baner promocji

Zwłaszcza, że warunki regulaminowe tymczasowych promocji na grę bez podatku są bardzo proste i zazwyczaj nie odbiegają od reguł, jakie ma powitalna promocja tego operatora (minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3 minimalny kurs selekcji 1.40), więc spełnicie je bez najmniejszych problemów.

Inne bonusy dla typerów od forBET online

Możliwość obstawiania kuponów bukmacherskich za pełną stawkę to bez wątpienia jedna z najchętniej wykorzystywanych promocji bukmacherskich. Jednak poza grą bez podatku forBET ma też wiele innych bonusów i promocji dla swoich graczy. Regularni typerzy mogą korzystać z Combo Promocji podnoszących kursy dla wybranych spotkań, ogromną popularnością cieszy się też mnożnik wygranych MaxiZysk w forBET, dzięki któremu wygrane z kuponów objętych promocją mogą być dwukrotnie wyższe.

Pakiet powitalny z grą bez podatku

Jak wspominaliśmy, możliwość obstawiania kuponów bukmacherskich z wygranymi powiększonymi aż o 14% to tylko jeden z elementów pakietu powitalnego w forBET online. Nowi gracze po aktywacji darmowego konta do obstawiania otrzymają również szereg innych nagród finansowych, w tym bonus 100% od wpłaty do kwoty 2080 zł i dodatkowe 80 PLN za użycie kodu LEGALSPORT, MaxiZysk od drugiego depozytu 200 zł, cashback 1200 zł oraz freebet na start 30 zł.

Bonus powitalny forBET z kodem LEGALSPORT - infografika z kwotą bonusu

Pamiętajcie, by podczas rejestracji konta wykorzystać wspomniany już kod LEGALSPORT - tylko z tym kodem zgarniecie maksymalny bonus powitalny od forBET, co zapewni Wam nawet 3310 zł na start. W tym oczywiście możliwość obstawiania kuponów sportowych bez podatku aż przez 14 dni po rejestracji konta typerskiego!

FAQ - pytania typerów o grę bez podatku w forBET

Temat gry bez podatku w forBET cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród typerów, co przekłada się na liczne pytania, zadawane na forach bukmacherskich. Specjalnie dla Was zebraliśmy najczęściej powtarzające się pytania, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Czy w forBET można stawiać zakłady bukmacherskie bez podatku?

Tak, koncesjonowany bukmacher forBET umożliwia grę za pełną stawkę zarówno nowym graczom (gra bez podatku na start +14% aktywna przez 30 dni po rejestracji konta), jak i regularnym typerom. >> forBET bez podatku - więcej informacji

2. Czy forBET ma grę bez podatku w ofercie powitalnej?

Tak, nowi gracze mogą stawiać kupony z wygranymi powiększonymi o 14% przez 14 dni po rejestracji konta typerskiego. >> Jak działa powitalna gra bez podatku w forBET

3. Czy stali gracze też mogą stawiać kupony za pełną stawkę?

Tak, wiarygodny bukmacher internetowy forBET regularnie aktywuje dla swoich stałych graczy możliwość obstawiania kuponów z podwyższonymi wygranymi. Zakłady bez podatku dla stałych graczy dotyczą konkretnych wydarzeń sportowych, np. wielkoszlemowych turniejów tenisowych czy meczów o europejskie puchary piłkarskie. >> Jak grać bez podatku w forBET

4. Jakie warunki regulaminowe mają zakłady bez podatku w forBET?

Warunki gry bez podatku w forBET są bardzo proste - w przypadku promocji powitalnej jest to minimalna ilość zdarzeń na kuponie 3 minimalny kurs selekcji 1.40. >> Zasady gry bez podatku w forBET

5. Czy forBET ma inne promocje dla typerów?

Tak, w forBET dostępny jest bardzo szeroki wachlarz bonusów i promocji bukmacherskich dla typerów, w tym mnożnik wygranych MaxiZysk, podwyższone kursy w ramach Combo Promocji czy Turbo Kurs Bartka Ignacika. >> Więcej bonusów od forBET

6. Czy do gry bez podatku potrzebny jest kod?

Nie, zakłady za pełną stawkę dostępne są dla każdego typera, niezależnie czy podczas rejestracji użyje kodu czy nie. My rekomendujemy Wam zastosowanie kodu LEGALSPORT, bo wówczas - oprócz gry bez podatku - będziecie mogli zgarnąć najwyższy bonus powitalny od forBET w wysokości nawet 3310 zł. >> Sprawdź bonus powitalny z kodem w forBET

7. Czy inni bukmacherzy mają w ofercie grę bez podatku?

Tak, u innych legalnych operatorów również znajdziemy możliwość obstawiania kuponów za pełną stawkę. Grę bez podatku na start ma m.in. LVBET, a regularni typerzy mogą obstawiać swoje kupony z wygranymi +14% w TOTALbet oraz w Fortunie (promocja Happy Hours).

01.10.2021, 22:24
Aktualizacja: 01.10.2021, 22:24
Autor: R. Grycz

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

forBET zakłady bez podatku
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.