Forma w lidze
Benfica B w tabeli
5. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 3. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
3:3 bramki
0,75 gola/mecz
6 pkt
5:2 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Benfiki B
Wartość drużyny: 5,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Portugalia | 20 | pomocnik | 5 | 1,8 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Portugalia | 20 | pomocnik | 5 | 1,8 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 4,19 średnia ocena | Portugalia | 20 | pomocnik | 5 | 1,8 mln € | ||
![]() |
Najwięcej minut 270 minut | Portugalia | 20 | obrońca | 7 | 800 tys. € |
Przewidywany skład Benfiki B 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Benfica B w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 15 |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 14 |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 13 |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 12 |
Wyniki Benfiki B
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Benfica B
1
Felgueiras 1932
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Académica Coimbra
0
Benfica B
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Benfica B
0
Torreense
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
Terminarz Benfiki B
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 15:00
|
Feirense
Benfica B
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:00
|
Benfica B
Chaves
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
|
|
08 Lis 15:00
|
Farense
Benfica B
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Benfiki B
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
|
Portugalia |
|
2,5 mln € |
Benfica B to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal 2 (Portugalia). Swoim domowym obiektem jest Caixa Futebol Campus, który może pomieścić 2 720 widzów. Zespół prowadzi Nelson Verissimo. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Benfica B w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Benfiki B trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 5,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Gustavo Varela do Monzy za 2,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Benfica B w tabeli Liga Portugal 2?
Benfica B zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Benfiki B?
W wyjściowym ustawieniu Benfiki B między słupkami staje Diogo Jose de Nazare Jesus Ferreira, a linię obrony najczęściej tworzą D. Soares, J. Fonseca, D. Banjaqui oraz R. Silva. W środku pola grają R. Quintas, T. Freitas oraz M. Figueiredo, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Silva, Goncalo Carvalho Moreira oraz O. Tome. Trener Nelson Verissimo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Kiedy Benfica B gra następny mecz?
Najbliższy mecz Benfiki B to spotkanie z Feirense, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Estádio Marcolino de Castro w ramach Liga Portugal 2 (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Benfiki B?
Ostatni mecz Benfiki B to wygrana z Felgueiras 1932 1:0 w Liga Portugal 2, 12 października 2026. Bramkę zdobył Anisio. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Benfica B w tym sezonie?
Bilans Benfiki B w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Benfiki B w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Benfica B w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Benfiki B
Benfica B terminarz
Kiedy Benfica B gra następny mecz?
Najbliższy mecz Benfiki B to spotkanie z Feirense, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Estádio Marcolino de Castro w ramach Liga Portugal 2 (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Benfiki B w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Benfica B w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Benfiki B w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Benfica B wyniki
Benfica B ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 1,86 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Benfiki B?
Ostatni mecz Benfiki B to wygrana z Felgueiras 1932 1:0 w Liga Portugal 2, 12 października 2026. Bramkę zdobył Anisio. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Benfica B – tabela Liga Portugal 2 (Portugalia)
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal 2 (Portugalia) zajmuje Benfica B w sezonie 2026/2027.
Miejsce Benfiki B w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farense
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
CD Tondela
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lusitânia Lourosa
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Benfica B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 5 |
Vizela
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 6 |
Sporting CP B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 7 |
Penafiel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
UD Leiria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Leixões
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 10 |
AVS Futebol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 11 |
Felgueiras 1932
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Amarante
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 13 |
Chaves
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 14 |
Académica Coimbra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 15 |
Portimonense
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
Torreense
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 17 |
FC Porto B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lusitânia Lourosa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sporting CP B
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Académica Coimbra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Penafiel
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Portimonense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 6 |
Benfica B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
FC Porto B
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 8 |
AVS Futebol
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Farense
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
Vizela
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 11 |
UD Leiria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 12 |
Leixões
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 13 |
Torreense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 14 |
CD Tondela
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 15 |
Felgueiras 1932
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 16 |
Amarante
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Benfica B w tabeli Liga Portugal 2?
Benfica B zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Benfiki B w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Benfiki B na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Benfica B na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,3
- Strzały celne / mecz 3,7
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,71
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 9,3
- Przechwyty / mecz 8,7
- Wybicia / mecz 22,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Benfiki B
-
Goncalo Carvalho Moreira 2

-
Francisco Silva 1

-
Tomas Soares 1

-
Olivio Tome 1
-
Francisco Neto 1
-
Anisio Cabral 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Benfiki B i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Benfiki B to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Benfiki B i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Benfica B otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Benfiki B
75% bramek Benfiki B pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Benfica B zdobywa w sezonie średnio 1,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,86.
Aktualne serie Benfiki B
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Benfiki B, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Benfiki B
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów Benfiki B padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Benfica B – faule i karne
- Faule / mecz 18,7
- Faule rywali / mecz 17,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Benfica B fauluje średnio 18,7 razy na mecz, a wymusza 17,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Benfiki B, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Benfica B zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Benfiki B ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Benfiki B, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Benfica B – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 36%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,0
Benfica B oddaje 10,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 36% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,0 strzału.
Benfica B – posiadanie piłki
- U siebie 54,5%
- Na wyjeździe 50,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Benfica B utrzymuje przy piłce 52,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Benfica B – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 18,3
- Celność dośrodkowań 33%
- Podania długie / mecz 44
- Celność długich podań 50%
Benfica B wymienia średnio 432 podań na mecz przy celności 84%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
Benfica B – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,71
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Benfiki B to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Benfica B – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,7
Benfica B wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Benfica B – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 14%
Benfica B ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Benfiki B – 1,9.
Benfica B według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Benfica B zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Benfica B na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,50 1,33 | 2,25 1,33 | 0,75 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,33 | 1,75 2,33 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 2,00 | 0,75 1,67 | 0,75 0,67 |
|
6.
|
1,00 2,25 | 0,33 2,25 | 1,67 1,25 |
|
7.
|
2,25 1,00 | 1,50 0,67 | 0,75 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Benfiki B
Skrajne wyniki i osiągnięcia Benfiki B w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Académica Coimbra - Benfica B 0:3 Liga Portugal 2 (Portugalia), 11.09.2026
- Najwyższa porażka Benfica B - Torreense 0:2 Liga Portugal 2 (Portugalia), 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek UD Leiria - Benfica B 1:2, Liga Portugal 2 (Portugalia), 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Neto, Benfica B - Leixões 1:0, Liga Portugal 2 (Portugalia), 10.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Carvalho Moreira, UD Leiria - Benfica B 1:2, Liga Portugal 2 (Portugalia), 15.08.2026
Jakie statystyki ma Benfica B w tym sezonie?
Bilans Benfiki B w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 8 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Benfica B – zawodnicy
Jak wygląda kadra Benfiki B w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Benfiki B 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kontuzje w kadrze Benfiki B
-
Daniel Banjaqui Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 9 dniopuszczone: 2 mecze

Kadra Benfiki B
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
![]() |
20 | Portugalia | 1,8 mln € | – | 5 | 71% | 2 | 2 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 54 |
|
20 | Portugalia | – | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 195' | 1 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
19 | Portugalia | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 103' | 1 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
18 | Portugalia | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 75' | 1 | 0 | |||||||
| 74 |
|
20 | Portugalia | – | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 81 |
|
18 | Portugalia | 600 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
![]() |
21 | Belgia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
![]() |
22 | Portugalia | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
19 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 73 |
![]() |
18 | Portugalia | 1,3 mln € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 163' | 2 | 0 | |||||||
| 88 |
|
20 | Portugalia | – | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 175' | 1 | 0 | |||||||
| 76 |
![]() |
18 | Portugalia | 750 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 135' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
35 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 71 |
![]() |
19 | Włochy | 1 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 58 |
![]() |
18 | Portugalia | 10 mln € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 177' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
![]() |
20 | Portugalia | 800 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
19 | Portugalia | 350 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 75 |
|
20 | Portugalia | 200 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 85 |
|
20 | Portugalia | 300 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
24 | Portugalia | 35 mln € | 1,6 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 79 |
|
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 94 |
![]() |
19 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 50 |
|
19 | Portugalia | 1,5 mln € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Benfiki B
55 mln €
śr. 2,4 mln € / zawodnika
Ile Benfica B wydaje na pensje
1,6 mln € rocznie
śr. 71 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Portugalia (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Benfiki B w sezonie 2026/2027
Benfica B wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Benfiki B
Jak wygląda skład Benfiki B?
W wyjściowym ustawieniu Benfiki B między słupkami staje Diogo Jose de Nazare Jesus Ferreira, a linię obrony najczęściej tworzą D. Soares, J. Fonseca, D. Banjaqui oraz R. Silva. W środku pola grają R. Quintas, T. Freitas oraz M. Figueiredo, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Silva, Goncalo Carvalho Moreira oraz O. Tome. Trener Nelson Verissimo ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Benfica B – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Benfica B w sezonie 2026/2027.
Benfica B transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
USA | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Portugalia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Lip 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
2,5 mln € | |
| 24 Lip 2026 |
|
Brazylia | 35 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
500 tys. € | |
| 14 Lip 2026 |
|
Portugalia | 23 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Portugalia | 24 |
|
2,5 mln € | |
| 02 Lip 2026 |
|
Portugalia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Portugalia | 20 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Benfiki B
Benfica B bilans transferowy
- +16,8 mln € 2026
- -1 mln € 2025
- -850 tys. € 2024
- +3,8 mln € 2023
- +1,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Benfiki B
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Benfica B w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Benfiki B trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 5,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Gustavo Varela do Monzy za 2,5 mln €.