Forma w lidze
Penafiel w tabeli
4. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Strata do 3. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
7 pkt
7:3 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Penafielu
Wartość drużyny: 1,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Hiszpania | 24 | napastnik | 7 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Hiszpania | 29 | pomocnik | 6 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 3,45 średnia ocena | Hiszpania | 29 | pomocnik | 6 | 25 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 270 minut | Portugalia | 32 | bramkarz | 7 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Penafielu 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Penafiel w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 15 |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 14 |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 13 |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
Wyniki Penafielu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Penafiel
1
AVS Futebol
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Oliveirense
1
Penafiel
2
Puchar Portugalii
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Felgueiras 1932
1
Penafiel
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
Terminarz Penafielu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Penafiel
Leça
Puchar Portugalii
|
|
|
24 Paź 19:00
|
Farense
Penafiel
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:00
|
Penafiel
Feirense
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Penafielu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Gwinea Bissau | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Gwinea Bissau |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Penafiel to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal 2 (Portugalia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Municipal 25 de Abril, który może pomieścić 6 500 widzów. Zespół prowadzi Jose Manuel Aira. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,4 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Penafiel w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Penafielu trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Joseph Sery do Karpat Lwowa za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Penafiel w tabeli Liga Portugal 2?
Penafiel zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Penafielu?
W wyjściowym ustawieniu Penafielu między słupkami staje M. Oliveira, a linię obrony najczęściej tworzą G. Negrao, J. Sanchez oraz Adrian Pica. W środku pola grają A. Carbonell, P. Sa, M. Ramon oraz F. Varela, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Pinto, M. Svensson oraz Antonio David Alvarez Rey. Trener Jose Manuel Aira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Kiedy Penafiel gra następny mecz?
Najbliższy mecz Penafielu to spotkanie z Leça, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estádio Municipal 25 de Abril w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Penafielu?
Ostatni mecz Penafielu to porażka z AVS Futebol 1:2 w Liga Portugal 2, 9 października 2026. Bramki zdobyli Medeiros de Moura, Lobato oraz Svensson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Penafiel w tym sezonie?
Bilans Penafielu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 14 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Penafielu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Penafiel w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Penafielu
Penafiel terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 21:00
|
Puchar Portugalii
|
Estádio Municipal 25 de Abril U siebie | – | |
|
24 Paź 19:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
Estádio de São Lúis Wyjazd | Trudny | |
|
02 Lis 19:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
Estádio Municipal 25 de Abril U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 15:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira Wyjazd | Łatwy | |
|
15 Lis 17:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 11. kolejka
|
Estádio Municipal 25 de Abril U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 17:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 12. kolejka
|
Estádio Municipal 25 de Abril U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 17:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 13. kolejka
|
Estádio João Cardoso Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Gru 17:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 14. kolejka
|
Estádio Municipal 25 de Abril U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Gru 17:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 15. kolejka
|
Estádio Do Vizela Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Gru 17:00
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 16. kolejka
|
Estádio Municipal 25 de Abril U siebie | Łatwy |
Kiedy Penafiel gra następny mecz?
Najbliższy mecz Penafielu to spotkanie z Leça, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Estádio Municipal 25 de Abril w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Penafielu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Penafiel w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Penafielu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Penafiel wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 8/10 | 1/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Puchar Portugalii
|
1:2 | – | 4/4 | 5/9 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
1:2 | 3-4-3 | 5/10 | 1/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
4:1 | 3-4-3 | 2/6 | 7/9 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 4. kolejka
|
0:3 | 3-4-3 | 3/8 | 3/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
2:0 | 3-4-3 | 2/8 | 2/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
2:2 | 3-4-3 | 2/5 | 3/8 | |
|
08 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 5/9 | 2/3 | |
|
17 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 7/12 | 4/7 | |
|
09 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 1/3 | 3/4 |
Penafiel ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 1,86 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Penafielu?
Ostatni mecz Penafielu to porażka z AVS Futebol 1:2 w Liga Portugal 2, 9 października 2026. Bramki zdobyli Medeiros de Moura, Lobato oraz Svensson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Penafiel – tabela Liga Portugal 2 (Portugalia)
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal 2 (Portugalia) zajmuje Penafiel w sezonie 2026/2027.
Miejsce Penafielu w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farense
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
CD Tondela
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lusitânia Lourosa
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Benfica B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 5 |
Vizela
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 6 |
Sporting CP B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 7 |
Penafiel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
UD Leiria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Leixões
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 10 |
AVS Futebol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 11 |
Felgueiras 1932
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Amarante
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 13 |
Chaves
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 14 |
Académica Coimbra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 15 |
Portimonense
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
Torreense
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 17 |
FC Porto B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lusitânia Lourosa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sporting CP B
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Académica Coimbra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Penafiel
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Portimonense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 6 |
Benfica B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
FC Porto B
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 8 |
AVS Futebol
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Farense
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
Vizela
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 11 |
UD Leiria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 12 |
Leixões
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 13 |
Torreense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 14 |
CD Tondela
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 15 |
Felgueiras 1932
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 16 |
Amarante
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Penafiel w tabeli Liga Portugal 2?
Penafiel zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Penafielu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Penafielu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Penafiel na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,3
- Strzały celne / mecz 5,6
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 5,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 15,0
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 23,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Penafielu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Penafielu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Penafielu to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Penafielu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Penafiel otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Penafielu
100% bramek Penafielu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Penafiel zdobywa w sezonie średnio 1,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,86.
Aktualne serie Penafielu
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Penafielu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Penafielu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów Penafielu padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Penafiel – faule i karne
- Faule / mecz 20,0
- Faule rywali / mecz 8,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Penafiel fauluje średnio 20,0 razy na mecz, a wymusza 8,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Penafielu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Penafiel zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Penafielu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Penafielu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Penafiel – strzały
- Celne / mecz 5,6
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Penafiel oddaje 12,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Penafiel – posiadanie piłki
- U siebie 51,8%
- Na wyjeździe 43,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Penafiel utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Penafiel – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 13,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 47%
Penafiel wymienia średnio 389 podań na mecz przy celności 80%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Penafiel – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 86%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Penafielu to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Penafiel – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Penafiel wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Penafiel – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
Penafiel ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Penafielu – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Penafiel według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Penafiel zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Penafiel na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 2,25 | 1,33 1,50 | 1,00 0,75 |
|
3.
|
2,50 1,33 | 2,25 1,33 | 0,75 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,33 | 1,75 2,33 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 2,00 | 0,75 1,67 | 0,75 0,67 |
|
6.
|
1,00 2,25 | 0,33 2,25 | 1,67 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Penafielu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Penafielu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Porto B - Penafiel 0:3 Liga Portugal 2 (Portugalia), 30.08.2026
- Najwyższa porażka Penafiel - Portimonense 0:1 Liga Portugal 2 (Portugalia), 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Penafiel - Académica Coimbra 4:1, Liga Portugal 2 (Portugalia), 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Svensson, FC Porto B - Penafiel 0:3, Liga Portugal 2 (Portugalia), 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Svensson, Penafiel - Sporting CP B 2:0, Liga Portugal 2 (Portugalia), 23.08.2026
Jakie statystyki ma Penafiel w tym sezonie?
Bilans Penafielu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 14 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Penafiel – zawodnicy
Jak wygląda kadra Penafielu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Penafielu 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Penafielu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | 320 tys. € | 7 | 100% | 3 | 2 | 243' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Hiszpania | 400 tys. € | 180 tys. € | 7 | 100% | 5 | 1 | 239' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Portugalia | 200 tys. € | 42 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 66' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Kolumbia | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Kamerun | – | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
23 | Portugalia | 100 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Gwinea Bissau | 100 tys. € | 280 tys. € | 3 | 43% | 1 | 0 | 38' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
29 | Hiszpania | 25 tys. € | 354 tys. € | 6 | 86% | 0 | 4 | 262' | 3 | 1 | |||||||
| 21 |
|
32 | Portugalia | 100 tys. € | 116 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 270' | 2 | 1 | |||||||
| 17 |
|
24 | Portugalia | 300 tys. € | 90 tys. € | 7 | 100% | 2 | 0 | 232' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
21 | Brazylia | 125 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
31 | Portugalia | 250 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
20 | Portugalia | – | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 85 |
|
22 | Gwinea Bissau | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
26 | Portugalia | 500 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 245' | 2 | 0 | |||||||
| 75 |
|
24 | Francja | 175 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 246' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Hiszpania | 500 tys. € | 320 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 267' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Hiszpania | 175 tys. € | 273 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 225' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Gwinea Bissau | 325 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Portugalia | – | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 234' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
33 | Portugalia | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Brazylia | 300 tys. € | 36 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Portugalia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Portugalia | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
![]() |
23 | Gwinea Bissau | 100 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Portugalia | 75 tys. € | 28 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
21 | Kolumbia | 150 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
23 | Hiszpania | 200 tys. € | 70 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Penafielu
4,7 mln €
śr. 168 tys. € / zawodnika
Ile Penafiel wydaje na pensje
2,1 mln € rocznie
śr. 75 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Portugalia (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Penafielu w sezonie 2026/2027
Penafiel wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Penafielu
Jak wygląda skład Penafielu?
W wyjściowym ustawieniu Penafielu między słupkami staje M. Oliveira, a linię obrony najczęściej tworzą G. Negrao, J. Sanchez oraz Adrian Pica. W środku pola grają A. Carbonell, P. Sa, M. Ramon oraz F. Varela, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Pinto, M. Svensson oraz Antonio David Alvarez Rey. Trener Jose Manuel Aira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Penafiel – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Penafiel w sezonie 2026/2027.
Penafiel transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Gwinea Bissau | 27 | – | za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 30 | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Gwinea Bissau | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Portugalia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Portugalia | 31 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Portugalia | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 26 |
|
200 tys. € | |
| 10 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Penafielu
Penafiel bilans transferowy
- +200 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Penafielu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Penafiel w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Penafielu trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Joseph Sery do Karpat Lwowa za 200 tys. €.