Forma w lidze
Sporting CP B w tabeli
2. miejsce / 15 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 4. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
9 pkt
6:3 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Sporting CP B
Wartość drużyny: 11,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Portugalia | 20 | napastnik | 7 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Portugalia | 20 | napastnik | 7 | 1,5 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 4,40 średnia ocena | Portugalia | 19 | obrońca | 5 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 482 minut | 20 | napastnik | 7 | – |
Przewidywany skład Sporting CP B 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Sporting CP B w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 15 |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 14 |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 13 |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
Wyniki Sporting CP B
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Vizela
0
Sporting CP B
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Sporting CP B
1
Lusitânia Lourosa
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
|
|
05 Wrz Koniec
|
Feirense
1
Sporting CP B
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
Terminarz Sporting CP B
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 12:00
|
Sporting CP B
Portimonense
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:30
|
Leixões
Sporting CP B
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
|
|
08 Lis 19:00
|
Sporting CP B
CD Tondela
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Sporting CP B
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Republika Zielonego Przylądka |
|
za darmo |
Sporting CP B to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal 2 (Portugalia). Swoim domowym obiektem jest CGD Stadium Aurélio Pereira, który może pomieścić 3 000 widzów. Zespół prowadzi Tiago Fernandes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 11,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting CP B w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sporting CP B trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Sporting CP B w tabeli Liga Portugal 2?
Sporting CP B zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Sporting CP B?
W wyjściowym ustawieniu Sporting CP B między słupkami staje F. Silva, a linię obrony najczęściej tworzą D. Costa, Atanasio, L. Taibo oraz R. Mota. W środku pola grają Ivanildo da Silva Mendes, R. Rodrigues, M. Tanlongo, Samuel Loureiro Carvalho Justo oraz Kaua Wellhington Oliveira Pinto, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Couto. Trener Tiago Fernandes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Kiedy Sporting CP B gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting CP B to spotkanie z Portimonense, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie CGD Stadium Aurélio Pereira w ramach Liga Portugal 2 (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting CP B?
Ostatni mecz Sporting CP B to wygrana z Vizelą 0:2 w Liga Portugal 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Couto, Cardoso. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sporting CP B w tym sezonie?
Bilans Sporting CP B w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sporting CP B w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sporting CP B w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sporting CP B
Sporting CP B terminarz
Kiedy Sporting CP B gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting CP B to spotkanie z Portimonense, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie CGD Stadium Aurélio Pereira w ramach Liga Portugal 2 (8. kolejka). Transmisję pokaże STS TV.
Wyniki Sporting CP B w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sporting CP B w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sporting CP B w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sporting CP B wyniki
Sporting CP B ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 2,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Sporting CP B zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting CP B?
Ostatni mecz Sporting CP B to wygrana z Vizelą 0:2 w Liga Portugal 2, 10 października 2026. Bramki zdobyli Couto, Cardoso. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sporting CP B – tabela Liga Portugal 2 (Portugalia)
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal 2 (Portugalia) zajmuje Sporting CP B w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sporting CP B w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farense
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
CD Tondela
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lusitânia Lourosa
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Benfica B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 5 |
Vizela
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 6 |
Sporting CP B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 7 |
Penafiel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
UD Leiria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Leixões
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 10 |
AVS Futebol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 11 |
Felgueiras 1932
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Amarante
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 13 |
Chaves
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 14 |
Académica Coimbra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 15 |
Portimonense
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
Torreense
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 17 |
FC Porto B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lusitânia Lourosa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sporting CP B
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Académica Coimbra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Penafiel
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Portimonense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 6 |
Benfica B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
FC Porto B
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 8 |
AVS Futebol
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Farense
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
Vizela
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 11 |
UD Leiria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 12 |
Leixões
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 13 |
Torreense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 14 |
CD Tondela
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 15 |
Felgueiras 1932
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 16 |
Amarante
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sporting CP B w tabeli Liga Portugal 2?
Sporting CP B zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Sporting CP B w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sporting CP B na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sporting CP B na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,9
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,33
- Udane dryblingi / mecz 10,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,86
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 16,7
- Przechwyty / mecz 4,0
- Wybicia / mecz 24,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Sporting CP B
-
Mauro Couto 3
-
Rafael Nel 2
-
Samuel Loureiro Carvalho Justo 1
-
Gabriel Silva 1
-
Atanasio 1

-
Bidu 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sporting CP B i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sporting CP B to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Sporting CP B i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Sporting CP B otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sporting CP B
90% bramek Sporting CP B pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sporting CP B zdobywa w sezonie średnio 2,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,14.
Aktualne serie Sporting CP B
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Sporting CP B, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Sporting CP B
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Sporting CP B padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Sporting CP B – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 16,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sporting CP B fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 16,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sporting CP B, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sporting CP B zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Sporting CP B ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Sporting CP B, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Sporting CP B – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,3
Sporting CP B oddaje 11,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,3 strzału.
Sporting CP B – posiadanie piłki
- U siebie 54,0%
- Na wyjeździe 53,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Sporting CP B utrzymuje przy piłce 53,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Sporting CP B – podania
- Kluczowe / mecz 8,7
- Dośrodkowania / mecz 13,3
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 46%
Sporting CP B wymienia średnio 449 podań na mecz przy celności 85%, z czego 8,7 to podania kluczowe.
Sporting CP B – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,86
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Sporting CP B to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Sporting CP B – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 14%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Sporting CP B wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 14% spotkań.
Sporting CP B – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 14%
Sporting CP B ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Sporting CP B – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Sporting CP B według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,50 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Sporting CP B zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Sporting CP B na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 3,00 | 1,75 1,67 | 1,00 0,33 |
|
2.
|
2,00 2,25 | 1,33 1,50 | 1,00 0,75 |
|
3.
|
2,50 1,33 | 2,25 1,33 | 0,75 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,33 | 1,75 2,33 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 2,00 | 0,75 1,67 | 0,75 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Sporting CP B
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sporting CP B w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Feirense - Sporting CP B 1:3 Liga Portugal 2 (Portugalia), 5.09.2026
- Najwyższa porażka Penafiel - Sporting CP B 2:0 Liga Portugal 2 (Portugalia), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Feirense - Sporting CP B 1:3, Liga Portugal 2 (Portugalia), 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 26. minuta Nel, Sporting CP B - Lusitânia Lourosa 1:2, Liga Portugal 2 (Portugalia), 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Feirense - Sporting CP B 1:3, Liga Portugal 2 (Portugalia), 5.09.2026
Jakie statystyki ma Sporting CP B w tym sezonie?
Bilans Sporting CP B w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sporting CP B – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sporting CP B w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sporting CP B 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Sporting CP B
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 91 |
![]() |
19 | Portugalia | – | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
20 | Portugalia | 1,5 mln € | 58 tys. € | 7 | 100% | 3 | 1 | 250' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
20 | – | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 482' | 0 | 0 | ||||||||
| 75 |
![]() |
20 | Angola | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 88 |
|
19 | – | – | 3 | 43% | 1 | 0 | 196' | 1 | 0 | ||||||||
| 94 |
|
20 | Peru | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 59 |
|
22 | Brazylia | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 80' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
22 | Andora | 1,7 mln € | 202 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 245' | 1 | 0 | |||||||
| 76 |
![]() |
18 | Portugalia | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 276' | 1 | 0 | |||||||
| 40 |
|
23 | Argentyna | 800 tys. € | 120 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 62 |
![]() |
20 | Portugalia | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 48' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
18 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 56 |
|
20 | Portugalia | – | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 60 |
|
18 | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 63 |
![]() |
19 | Portugalia | – | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
19 | Portugalia | 2,5 mln € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
22 | Portugalia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 83 |
|
18 | Belgia | 350 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 89 |
|
17 | – | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 84 |
![]() |
19 | Portugalia | 200 tys. € | – | 4 | 57% | 1 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 85 |
![]() |
19 | Portugalia | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 209' | 0 | 0 | |||||||
| 86 |
![]() |
19 | Portugalia | 100 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
20 | Portugalia | 175 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 25' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 43 |
|
21 | Portugalia | 1,5 mln € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 54 |
|
21 | Brazylia | 900 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 68 |
![]() |
19 | Portugalia | – | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
|
20 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 51 |
![]() |
19 | Portugalia | – | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
24 | Brazylia | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
20 | Portugalia | 400 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sporting CP B
10,8 mln €
śr. 349 tys. € / zawodnika
Ile Sporting CP B wydaje na pensje
500 tys. € rocznie
śr. 16 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Portugalia (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sporting CP B w sezonie 2026/2027
Sporting CP B wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sporting CP B
Jak wygląda skład Sporting CP B?
W wyjściowym ustawieniu Sporting CP B między słupkami staje F. Silva, a linię obrony najczęściej tworzą D. Costa, Atanasio, L. Taibo oraz R. Mota. W środku pola grają Ivanildo da Silva Mendes, R. Rodrigues, M. Tanlongo, Samuel Loureiro Carvalho Justo oraz Kaua Wellhington Oliveira Pinto, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Couto. Trener Tiago Fernandes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Sporting CP B – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sporting CP B w sezonie 2026/2027.
Sporting CP B transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Portugalia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia | 18 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Republika Zielonego Przylądka | 22 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Brazylia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Portugalia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Portugalia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Portugalia | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Portugalia | 19 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Sporting CP B
Sporting CP B bilans transferowy
- +5 mln € 2026
- +9,3 mln € 2025
- +4,6 mln € 2024
- +6,9 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Sporting CP B
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting CP B w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sporting CP B trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.