Przebieg i wynik meczu Sporting CP B vs Penafiel (28. kolejka Liga Portugal 2 (Portugalia))
Sporting CP B - Penafiel (04.04.2026) wynik meczu 1:2. Przebieg na żywo minuta po minucie.
1. Połowa 1:0
0'
Sędzia rozpoczął spotkanie
45'
Koniec 1. połowy
2. Połowa 0:2
90'
Koniec spotkania
Promocje bukmacherskie
Legia Warszawa
Lech Poznań
Promocje bukmacherskie
Barcelona
Real Madryt
Promocje bukmacherskie
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
Promocje bukmacherskie
Lech Poznań
Wisła Kraków
Statystyki
44%
Posiadanie piłki
56%
5
Strzały
12
Składy
Sporting CP B
4-2-3-1
Penafiel
4-2-3-1
Informacje o spotkaniu
Rozgrywki:
Liga Portugal 2 2025/2026
Faza rozgrywek:
28. kolejka
Data:
04.04 12:00
Stadion:
CGD Stadium Aurélio Pereira
Pojemnosć:
3000
Pogoda:
słonecznie, 21°C
Sędzia:
Marcio Torres
Statystyki Sporting CP B vs Penafiel (28. kolejka Liga Portugal 2 (Portugalia))
Najważniejsze statystyki meczowe Sporting CP B - Penafiel (04.04.2026): posiadanie piłki, strzały, rzuty rożne i inne.
44%
Posiadanie piłki
56%
Atak
5
Strzały
12
3
Strzały celne
4
4
Strzały zablokowane
3
79
Ataki
91
36
Groźne ataki
51
Obrona
1
Żółte kartki
5
1
Czerwone kartki
0
13
Faule
10
6
Przechwyty
10
32
Wybicia
8
Ogólne
498
Wszystkie podania
368
8
Kluczowe podania
10
414
Dokładne podania
281
33
Dokładne długie podania
39
10
Rzuty wolne
11
4
Rzuty rożne
6
1
Spalone
3
Składy Sporting CP B vs Penafiel (28. kolejka Liga Portugal 2 (Portugalia))
Składy na mecz Sporting CP B - Penafiel (04.04.2026). Gospodarze grają w ustawieniu 4-2-3-1, goście wybrali system 4-2-3-1.
Sporting CP B
4-2-3-1

6.8
27.
Negrao
Penafiel
4-2-3-1
Skład podstawowy Sporting CP B
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
96.
Samuel Loureiro Carvalho Justo
60.
Rayan Lucas Marques de Souza
72'
83.
Bafdili
Zaid
62'
87.
Cardoso
Paulo
80'
Napastnicy
Rezerwowi
88.
Mendonca
Manuel
62'
59.
Kaua Wellhington Oliveira Pinto
49.
Romulo Helberte Pereira Junior
99.
Silva
Francisco
82.
Silva
Gabriel
80'
75.
Kissanga
Manuel
73.
Eduardo Felicissimo
72'
68.
Costa
Daniel
40.
Tanlongo
Mateo
80'
Zmiany
- 62' Z. Bafdili → M. Mendonca
- 72' Rayan Lucas Marques de Souza → Eduardo Felicissimo
- 80' P. Cardoso → G. Silva
- 80' L. Anjos → M. Tanlongo
Skład podstawowy Penafielu
Bramkarz
Obrońcy
Pomocnicy
Napastnicy
Rezerwowi
61.
Injai
Meireles
90'
34.
Jose Manuel Albergaria Costa Leite
59'
28.
Schutte
Ricardo
64'
20.
Santos
Alvaro
59'
19.
Alcaina
Raul
17.
Kebe
Ibrahima
1.
Oliveira
Miguel
9.
Dinis
18.
Escario
Jaime
Zmiany
Miejsca Sporting CP B oraz Penafiel w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Marítimo
|
34 | 20 | 6 | 8 | 50:29 | 21 | 66 | |
2
|
Académico Viseu
|
34 | 17 | 8 | 9 | 58:33 | 25 | 59 | |
3
|
Torreense
|
34 | 18 | 5 | 11 | 46:33 | 13 | 59 | |
4
|
Vizela
|
34 | 14 | 9 | 11 | 39:40 | -1 | 51 | |
5
|
FC Porto B
|
34 | 15 | 6 | 13 | 41:42 | -1 | 51 | |
6
|
UD Leiria
|
34 | 13 | 11 | 10 | 52:46 | 6 | 50 | |
7
|
Leixões
|
34 | 15 | 5 | 14 | 46:55 | -9 | 50 | |
8
|
Feirense
|
34 | 12 | 10 | 12 | 37:40 | -3 | 46 | |
9
|
Chaves
|
34 | 13 | 6 | 15 | 42:40 | 2 | 45 | |
10
|
Benfica B
|
34 | 11 | 11 | 12 | 43:44 | -1 | 44 | |
11
|
Felgueiras 1932
|
34 | 11 | 11 | 12 | 34:38 | -4 | 44 | |
12
|
Lusitânia Lourosa
|
34 | 11 | 10 | 13 | 44:52 | -8 | 43 | |
13
|
Sporting CP B
|
34 | 13 | 3 | 18 | 41:34 | 7 | 42 | |
14
|
Penafiel
|
34 | 11 | 8 | 15 | 37:39 | -2 | 41 | |
15
|
Portimonense
|
34 | 11 | 7 | 16 | 39:49 | -10 | 40 | |
16
|
Farense
|
34 | 10 | 10 | 14 | 31:37 | -6 | 40 | |
17
|
Paços de Ferreira
|
34 | 9 | 12 | 13 | 34:48 | -14 | 39 | |
18
|
Oliveirense
|
34 | 8 | 10 | 16 | 34:49 | -15 | 34 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Marítimo
|
34 | 20 | 6 | 8 | 50:29 | 21 | 66 | |
2
|
Académico Viseu
|
34 | 17 | 8 | 9 | 58:33 | 25 | 59 | |
3
|
Torreense
|
34 | 18 | 5 | 11 | 46:33 | 13 | 59 | |
4
|
Vizela
|
34 | 14 | 9 | 11 | 39:40 | -1 | 51 | |
5
|
FC Porto B
|
34 | 15 | 6 | 13 | 41:42 | -1 | 51 | |
6
|
UD Leiria
|
34 | 13 | 11 | 10 | 52:46 | 6 | 50 | |
7
|
Leixões
|
34 | 15 | 5 | 14 | 46:55 | -9 | 50 | |
8
|
Feirense
|
34 | 12 | 10 | 12 | 37:40 | -3 | 46 | |
9
|
Chaves
|
34 | 13 | 6 | 15 | 42:40 | 2 | 45 | |
10
|
Benfica B
|
34 | 11 | 11 | 12 | 43:44 | -1 | 44 | |
11
|
Felgueiras 1932
|
34 | 11 | 11 | 12 | 34:38 | -4 | 44 | |
12
|
Lusitânia Lourosa
|
34 | 11 | 10 | 13 | 44:52 | -8 | 43 | |
13
|
Sporting CP B
|
34 | 13 | 3 | 18 | 41:34 | 7 | 42 | |
14
|
Penafiel
|
34 | 11 | 8 | 15 | 37:39 | -2 | 41 | |
15
|
Portimonense
|
34 | 11 | 7 | 16 | 39:49 | -10 | 40 | |
16
|
Farense
|
34 | 10 | 10 | 14 | 31:37 | -6 | 40 | |
17
|
Paços de Ferreira
|
34 | 9 | 12 | 13 | 34:48 | -14 | 39 | |
18
|
Oliveirense
|
34 | 8 | 10 | 16 | 34:49 | -15 | 34 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
Awans
Play-off
Baraże
Spadek
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Académico Viseu
|
17 | 11 | 3 | 3 | 30:11 | 19 | 36 | |
| 2 |
Torreense
|
17 | 10 | 2 | 5 | 25:18 | 7 | 32 | |
| 3 |
FC Porto B
|
17 | 10 | 2 | 5 | 20:14 | 6 | 32 | |
| 4 |
CS Marítimo
|
17 | 9 | 4 | 4 | 22:17 | 5 | 31 | |
| 5 |
Vizela
|
17 | 8 | 4 | 5 | 25:20 | 5 | 28 | |
| 6 |
UD Leiria
|
17 | 7 | 6 | 4 | 28:25 | 3 | 27 | |
| 7 |
Penafiel
|
17 | 7 | 5 | 5 | 19:15 | 4 | 26 | |
| 8 |
Leixões
|
17 | 8 | 1 | 8 | 24:32 | -8 | 25 | |
| 9 |
Benfica B
|
17 | 7 | 4 | 6 | 25:22 | 3 | 25 | |
| 10 |
Felgueiras 1932
|
17 | 7 | 4 | 6 | 16:16 | 0 | 25 | |
| 11 |
Paços de Ferreira
|
17 | 6 | 7 | 4 | 22:22 | 0 | 25 | |
| 12 |
Feirense
|
17 | 6 | 6 | 5 | 17:14 | 3 | 24 | |
| 13 |
Chaves
|
17 | 6 | 5 | 6 | 18:16 | 2 | 23 | |
| 14 |
Lusitânia Lourosa
|
17 | 5 | 7 | 5 | 19:23 | -4 | 22 | |
| 15 |
Oliveirense
|
17 | 6 | 4 | 7 | 26:29 | -3 | 22 | |
| 16 |
Sporting CP B
|
17 | 7 | 0 | 10 | 23:19 | 4 | 21 | |
| 17 |
Portimonense
|
17 | 5 | 5 | 7 | 19:22 | -3 | 20 | |
| 18 |
Farense
|
17 | 4 | 5 | 8 | 14:21 | -7 | 17 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
CS Marítimo
|
17 | 11 | 2 | 4 | 28:12 | 16 | 35 | |
| 2 |
Torreense
|
17 | 8 | 3 | 6 | 21:15 | 6 | 27 | |
| 3 |
Leixões
|
17 | 7 | 4 | 6 | 22:23 | -1 | 25 | |
| 4 |
Académico Viseu
|
17 | 6 | 5 | 6 | 28:22 | 6 | 23 | |
| 5 |
Vizela
|
17 | 6 | 5 | 6 | 14:20 | -6 | 23 | |
| 6 |
UD Leiria
|
17 | 6 | 5 | 6 | 24:21 | 3 | 23 | |
| 7 |
Farense
|
17 | 6 | 5 | 6 | 17:16 | 1 | 23 | |
| 8 |
Feirense
|
17 | 6 | 4 | 7 | 20:26 | -6 | 22 | |
| 9 |
Chaves
|
17 | 7 | 1 | 9 | 24:24 | 0 | 22 | |
| 10 |
Lusitânia Lourosa
|
17 | 6 | 3 | 8 | 25:29 | -4 | 21 | |
| 11 |
Sporting CP B
|
17 | 6 | 3 | 8 | 18:15 | 3 | 21 | |
| 12 |
Portimonense
|
17 | 6 | 2 | 9 | 20:27 | -7 | 20 | |
| 13 |
FC Porto B
|
17 | 5 | 4 | 8 | 21:28 | -7 | 19 | |
| 14 |
Benfica B
|
17 | 4 | 7 | 6 | 18:22 | -4 | 19 | |
| 15 |
Felgueiras 1932
|
17 | 4 | 7 | 6 | 18:22 | -4 | 19 | |
| 16 |
Penafiel
|
17 | 4 | 3 | 10 | 18:24 | -6 | 15 | |
| 17 |
Paços de Ferreira
|
17 | 3 | 5 | 9 | 12:26 | -14 | 14 | |
| 18 |
Oliveirense
|
17 | 2 | 6 | 9 | 8:20 | -12 | 12 |
M - Mecze
Z - Zwycięstwa
R - Remisy
P - Porażki
B - Bramki
RB - Bilans bramkowy
PKT - Punkty