Forma w lidze
UD Leiria w tabeli
9. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do 3. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
4 pkt
6:5 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy UD Leirii
Wartość drużyny: 4,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Hiszpania | 30 | napastnik | 7 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 30 | napastnik | 7 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 3,30 średnia ocena | Hiszpania | 30 | napastnik | 7 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 270 minut | Brazylia | 37 | obrońca | 7 | 50 tys. € |
Przewidywany skład UD Leirii 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

UD Leiria w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 15 |
| ··· | |||||||
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 11 |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 10 |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 10 |
Wyniki UD Leirii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
UD Leiria
0
Académica Coimbra
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
![]()
O Elvas CAD
0
UD Leiria
2
Puchar Portugalii
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Amarante
2
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
Terminarz UD Leirii
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:00
|
UD Leiria
![]()
GD Braganca
Puchar Portugalii
|
|
|
25 Paź 15:30
|
FC Porto B
UD Leiria
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
|
|
31 Paź 19:00
|
UD Leiria
AVS Futebol
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery UD Leirii
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Francja |
|
125 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo |
UD Leiria to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal 2 (Portugalia). Swoim domowym obiektem jest Estádio Dr. Magalhães Pessoa, który może pomieścić 23 888 widzów. Zespół prowadzi Fabio Pereira. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski UD Leiria w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do UD Leirii trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 125 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Damien Loppy z Vizeli za 125 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Victor Rofino Gordo do Famalicão za 1,5 mln €.
Które miejsce zajmuje UD Leiria w tabeli Liga Portugal 2?
UD Leiria zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład UD Leirii?
W wyjściowym ustawieniu UD Leirii między słupkami staje J. Odehnal, a linię obrony najczęściej tworzą Marcelo dos Santos Ferreira, Miguel Angelo Moreira de Magalhaes, Jose Pedro Barros Goncalves oraz M. Baró. W środku pola grają J. Kouassi, A. Lottin, Ibrahima Kalil Guirassy oraz P. Fernandez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jose Nabil Ondo Onva Adjugu, J. Munoz. Trener Fabio Pereira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Kiedy UD Leiria gra następny mecz?
Najbliższy mecz UD Leirii to spotkanie z GD Braganca, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Estádio Dr. Magalhães Pessoa w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UD Leirii?
Ostatni mecz UD Leirii to porażka z Académica Coimbra 0:2 w Liga Portugal 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Silva, Zohi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma UD Leiria w tym sezonie?
Bilans UD Leirii w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz UD Leirii w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra UD Leiria w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań UD Leirii

UD Leiria terminarz
Kiedy UD Leiria gra następny mecz?
Najbliższy mecz UD Leirii to spotkanie z GD Braganca, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Estádio Dr. Magalhães Pessoa w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki UD Leirii w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub UD Leiria w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki UD Leirii w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
UD Leiria wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 8/13 | 2/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Portugalii
|
0:2 | – | 1/2 | 3/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 5/10 | 0/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 4/7 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 4. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 1/6 | 1/4 | |
|
22 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
2:4 | 4-4-2 | 5/13 | 2/6 | |
|
15 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 7/8 | 0/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 5/12 | 2/5 | |
|
17 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 9/17 | 1/3 | |
|
09 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/9 | 2/5 |
UD Leiria ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach UD Leiria zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UD Leirii?
Ostatni mecz UD Leirii to porażka z Académica Coimbra 0:2 w Liga Portugal 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Silva, Zohi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
UD Leiria – tabela Liga Portugal 2 (Portugalia)
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal 2 (Portugalia) zajmuje UD Leiria w sezonie 2026/2027.
Miejsce UD Leirii w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farense
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
CD Tondela
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lusitânia Lourosa
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Benfica B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 5 |
Vizela
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 6 |
Sporting CP B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 7 |
Penafiel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
UD Leiria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Leixões
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 10 |
AVS Futebol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 11 |
Felgueiras 1932
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Amarante
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 13 |
Chaves
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 14 |
Académica Coimbra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 15 |
Portimonense
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
Torreense
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 17 |
FC Porto B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lusitânia Lourosa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sporting CP B
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Académica Coimbra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Penafiel
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Portimonense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 6 |
Benfica B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
FC Porto B
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 8 |
AVS Futebol
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Farense
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
Vizela
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 11 |
UD Leiria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 12 |
Leixões
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 13 |
Torreense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 14 |
CD Tondela
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 15 |
Felgueiras 1932
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 16 |
Amarante
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje UD Leiria w tabeli Liga Portugal 2?
UD Leiria zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 7 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki UD Leirii w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki UD Leirii na tle ligi w sezonie 2026/2027.
UD Leiria na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 13,0
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 18,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Rozkład bramek w czasie
Bramki UD Leirii i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres UD Leirii to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu UD Leirii i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy UD Leiria otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla UD Leirii
100% bramek UD Leirii pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
UD Leiria zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie UD Leirii
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów UD Leirii, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach UD Leirii
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 43% meczów UD Leirii padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
UD Leiria – faule i karne
- Faule / mecz 16,0
- Faule rywali / mecz 18,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
UD Leiria fauluje średnio 16,0 razy na mecz, a wymusza 18,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla UD Leirii, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie UD Leiria zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach UD Leirii ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli UD Leirii, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
UD Leiria – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 6,1
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
UD Leiria oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
UD Leiria – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio UD Leiria utrzymuje przy piłce 51,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
UD Leiria – podania
- Kluczowe / mecz 8,3
- Dośrodkowania / mecz 22,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 55%
UD Leiria wymienia średnio 360 podań na mecz przy celności 84%, z czego 8,3 to podania kluczowe.
UD Leiria – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto UD Leirii to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
UD Leiria – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
UD Leiria wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
UD Leiria – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 29%
UD Leiria ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale UD Leirii – 2,4.
UD Leiria według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,75 | 0,75 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz UD Leiria zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
UD Leiria na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,25 1,00 | 1,50 0,67 | 0,75 1,00 |
|
8.
|
1,75 1,33 | 0,50 1,67 | 0,50 1,33 |
|
9.
|
1,50 1,33 | 1,00 2,00 | 1,00 1,67 |
|
10.
|
1,50 1,33 | 1,75 0,67 | 1,75 0,33 |
|
11.
|
1,00 1,75 | 0,67 1,00 | 1,33 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach UD Leirii
Skrajne wyniki i osiągnięcia UD Leirii w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Leixões - UD Leiria 2:4 Liga Portugal 2 (Portugalia), 22.08.2026
- Najwyższa porażka UD Leiria - Académica Coimbra 0:2 Liga Portugal 2 (Portugalia), 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Leixões - UD Leiria 2:4, Liga Portugal 2 (Portugalia), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 15. minuta Munoz, Leixões - UD Leiria 2:4, Liga Portugal 2 (Portugalia), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 80. minuta Goncalves da Silva, Amarante - UD Leiria 2:2, Liga Portugal 2 (Portugalia), 13.09.2026
Jakie statystyki ma UD Leiria w tym sezonie?
Bilans UD Leirii w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
UD Leiria – zawodnicy
Jak wygląda kadra UD Leirii w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład UD Leirii 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra UD Leirii
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
30 | Hiszpania | 1 mln € | 290 tys. € | 7 | 100% | 3 | 1 | 263' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
|
21 | Kongo | 250 tys. € | 145 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 145' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Brazylia | 400 tys. € | – | 6 | 86% | 1 | 1 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
20 | Gwinea Równikowa | – | – | 6 | 86% | 2 | 0 | 164' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
22 | Belgia | 350 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 95' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Portugalia | 200 tys. € | 90 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 16' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
29 | Francja | 400 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
21 | Bułgaria | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 78 |
![]() |
22 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 79 |
|
21 | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 30' | 0 | 0 | ||||||||
| 97 |
|
17 | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
25 | Francja | 300 tys. € | 91 tys. € | 6 | 86% | 0 | 1 | 228' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Francja | 350 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 263' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Hiszpania | 350 tys. € | 101 tys. € | 7 | 100% | 2 | 1 | 228' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
30 | Portugalia | 150 tys. € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
22 | Portugalia | 250 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 200 tys. € | 350 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Portugalia | 350 tys. € | 138 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Holandia | 550 tys. € | 30 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
22 | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 37' | 0 | 0 | ||||||||
| 22 |
|
21 | Portugalia | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
36 | Portugalia | 25 tys. € | 111 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Hiszpania | 750 tys. € | 31 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
37 | Brazylia | 50 tys. € | 280 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 68 |
|
27 | Portugalia | 800 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 270' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Portugalia | 550 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Białoruś | – | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Portugalia | 400 tys. € | 280 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Hiszpania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
25 | Austria | 300 tys. € | 29 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
20 | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 80 |
|
27 | Kuba | 600 tys. € | 150 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry UD Leirii
9,3 mln €
śr. 291 tys. € / zawodnika
Ile UD Leiria wydaje na pensje
2,2 mln € rocznie
śr. 68 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Portugalia (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy UD Leirii w sezonie 2026/2027
UD Leiria wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry UD Leirii
Jak wygląda skład UD Leirii?
W wyjściowym ustawieniu UD Leirii między słupkami staje J. Odehnal, a linię obrony najczęściej tworzą Marcelo dos Santos Ferreira, Miguel Angelo Moreira de Magalhaes, Jose Pedro Barros Goncalves oraz M. Baró. W środku pola grają J. Kouassi, A. Lottin, Ibrahima Kalil Guirassy oraz P. Fernandez, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jose Nabil Ondo Onva Adjugu, J. Munoz. Trener Fabio Pereira ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
UD Leiria – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub UD Leiria w sezonie 2026/2027.
UD Leiria transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Francja | 29 |
|
125 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Sie 2026 |
|
Gwinea Bissau | 24 |
|
1,5 mln € | |
| 21 Sie 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Belgia | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Kongo | 21 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Gwinea Bissau | 24 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery UD Leirii
UD Leiria bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- +3,9 mln € 2025
- -120 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii UD Leirii
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski UD Leiria w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do UD Leirii trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 125 tys. €, a klub opuściło 5 piłkarzy, co przyniosło 1,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Damien Loppy z Vizeli za 125 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Victor Rofino Gordo do Famalicão za 1,5 mln €.