Forma w lidze
Farense w tabeli
3. miejsce / 14 punktów Play-offy
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 4. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
4 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
9:3 bramki
2,25 gola/mecz
4 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Farense
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Brazylia | 33 | obrońca | 7 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Portugalia | 23 | napastnik | 6 | 650 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 2,93 średnia ocena | Portugalia | 23 | pomocnik | 5 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 256 minut | Hiszpania | 25 | obrońca | 7 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Farense 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Farense w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 15 |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 14 |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 13 |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
Wyniki Farense
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Farense
2
Feirense
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Farense
4
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Sacavenense
0
Farense
1
Puchar Portugalii
|
Terminarz Farense
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Farense
AD Marco 09
Puchar Portugalii
|
|
|
24 Paź 19:00
|
Farense
Penafiel
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
|
|
01 Lis 15:00
|
Lusitânia Lourosa
Farense
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Farense
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo |
Farense to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal 2 (Portugalia). Swoim domowym obiektem jest Estádio de São Lúis, który może pomieścić 12 000 widzów. Zespół prowadzi Jose Faria. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Farense?
Klub piłkarski Farense zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Farense w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Farense trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 3,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ricardo Velho do Aris Saloniki za 3,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Farense w tabeli Liga Portugal 2?
Farense zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Farense?
W wyjściowym ustawieniu Farense między słupkami staje F. Buntić, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pinto, G. Silva, N. Zolotić oraz T. Herrero. W środku pola grają Mattheus de Andrade Gama Oliveira, C. Falcao oraz S. Singh, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Candeias, J. Resende oraz Bruno Miguel Vicente dos Santos. Trener Jose Faria ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Kiedy Farense gra następny mecz?
Najbliższy mecz Farense to spotkanie z AD Marco 09, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio de São Lúis w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Farense?
Ostatni mecz Farense to wygrana z Feirense 2:1 w Liga Portugal 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Silva, Singh oraz Monteiro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Farense w tym sezonie?
Bilans Farense w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 13 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Farense w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Farense w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Farense
Farense terminarz
Kiedy Farense gra następny mecz?
Najbliższy mecz Farense to spotkanie z AD Marco 09, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio de São Lúis w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Farense w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Farense w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Farense w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Farense wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 9/16 | 3/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
4:0 | – | 6/10 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Puchar Portugalii
|
0:1 | – | 4/6 | 4/10 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 2/8 | 2/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 4. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 3/7 | 4/8 | |
|
24 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 8/11 | 2/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 9/10 | 1/4 | |
|
09 Sie Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 10/13 | 1/2 | |
|
30 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), finał
|
0:0 | 3-4-3 | 6/17 | 2/4 | |
|
23 Maj Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), finał
|
1:0 | 3-4-3 | 3/7 | 2/4 |
Farense ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 6 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Farense zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Farense?
Ostatni mecz Farense to wygrana z Feirense 2:1 w Liga Portugal 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Silva, Singh oraz Monteiro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Farense – tabela Liga Portugal 2 (Portugalia)
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal 2 (Portugalia) zajmuje Farense w sezonie 2026/2027.
Miejsce Farense w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farense
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
CD Tondela
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lusitânia Lourosa
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Benfica B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 5 |
Vizela
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 6 |
Sporting CP B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 7 |
Penafiel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
UD Leiria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Leixões
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 10 |
AVS Futebol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 11 |
Felgueiras 1932
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Amarante
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 13 |
Chaves
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 14 |
Académica Coimbra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 15 |
Portimonense
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
Torreense
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 17 |
FC Porto B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lusitânia Lourosa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sporting CP B
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Académica Coimbra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Penafiel
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Portimonense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 6 |
Benfica B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
FC Porto B
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 8 |
AVS Futebol
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Farense
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
Vizela
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 11 |
UD Leiria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 12 |
Leixões
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 13 |
Torreense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 14 |
CD Tondela
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 15 |
Felgueiras 1932
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 16 |
Amarante
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Farense w tabeli Liga Portugal 2?
Farense zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lusitânia Lourosa wynosi 3 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Farense w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Farense na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Farense na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 6,4
- Asysty / mecz 1,33
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,86
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 9,0
- Przechwyty / mecz 4,7
- Wybicia / mecz 25,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Farense i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Farense to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Farense i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Farense otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Farense
92% bramek Farense pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Farense zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Farense
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Farense, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Farense
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów Farense padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Farense – faule i karne
- Faule / mecz 7,7
- Faule rywali / mecz 5,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Farense fauluje średnio 7,7 razy na mecz, a wymusza 5,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Farense, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Farense zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Farense ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Farense, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Farense – strzały
- Celne / mecz 6,4
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
Farense oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Farense – posiadanie piłki
- U siebie 52,5%
- Na wyjeździe 51,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 47%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Farense utrzymuje przy piłce 52,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 47%.
Farense – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 17,3
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 43%
Farense wymienia średnio 234 podań na mecz przy celności 76%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
Farense – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,86
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Farense to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Farense – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 8,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Farense wykonuje średnio 6,7 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Farense – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Farense ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Farense – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Farense według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 2,40 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Farense zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Farense na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 3,00 | 1,75 1,67 | 1,00 0,33 |
|
2.
|
2,00 2,25 | 1,33 1,50 | 1,00 0,75 |
|
3.
|
2,50 1,33 | 2,25 1,33 | 0,75 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,33 | 1,75 2,33 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 2,00 | 0,75 1,67 | 0,75 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Farense
Skrajne wyniki i osiągnięcia Farense w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Farense - Chaves 4:0 Liga Portugal 2 (Portugalia), 4.10.2026
- Najwyższa porażka Sporting CP B - Farense 2:1 Liga Portugal 2 (Portugalia), 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek FC Porto B - Farense 1:3, Liga Portugal 2 (Portugalia), 16.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Candeias, Farense - Chaves 4:0, Liga Portugal 2 (Portugalia), 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Poloni, FC Porto B - Farense 1:3, Liga Portugal 2 (Portugalia), 16.08.2026
Jakie statystyki ma Farense w tym sezonie?
Bilans Farense w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 13 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Farense – zawodnicy
Jak wygląda kadra Farense w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Farense 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Farense
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 89 |
![]() |
20 | Angola | 200 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 31' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Portugalia | 650 tys. € | 60 tys. € | 6 | 86% | 2 | 2 | 178' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Brazylia | 350 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 33' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
23 | Portugalia | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Portugalia | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 199' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
35 | Portugalia | 100 tys. € | 380 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 220' | 0 | 1 | |||||||
| 99 |
|
27 | Republika Zielonego Przylądka | 150 tys. € | 212 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
23 | Portugalia | 700 tys. € | 202 tys. € | 5 | 71% | 0 | 1 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
32 | Brazylia | 450 tys. € | – | 6 | 86% | 2 | 0 | 180' | 3 | 1 | |||||||
| 27 |
|
32 | Brazylia | 350 tys. € | 87 tys. € | 7 | 100% | 2 | 1 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Angola | 350 tys. € | 120 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 93' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Nowa Zelandia | 500 tys. € | 261 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 15' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
20 | Portugalia | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Portugalia | 250 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
24 | Kamerun | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
22 | Andora | 1,7 mln € | 202 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 37 |
|
35 | Portugalia | 175 tys. € | 116 tys. € | 6 | 86% | 3 | 0 | 256' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 256' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
33 | Bośnia | 300 tys. € | 240 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Brazylia | 150 tys. € | 202 tys. € | 7 | 100% | 3 | 0 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
|
28 | Portugalia | 350 tys. € | 280 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
21 | Portugalia | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Portugalia | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Portugalia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
22 | Brazylia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 97 |
|
29 | Chorwacja | 450 tys. € | 145 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
26 | Szwecja | 350 tys. € | 39 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
26 | Portugalia | 600 tys. € | 61 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Farense
9,4 mln €
śr. 337 tys. € / zawodnika
Ile Farense wydaje na pensje
2,7 mln € rocznie
śr. 96 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Portugalia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Farense w sezonie 2026/2027
Farense wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Farense
Jak wygląda skład Farense?
W wyjściowym ustawieniu Farense między słupkami staje F. Buntić, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pinto, G. Silva, N. Zolotić oraz T. Herrero. W środku pola grają Mattheus de Andrade Gama Oliveira, C. Falcao oraz S. Singh, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Candeias, J. Resende oraz Bruno Miguel Vicente dos Santos. Trener Jose Faria ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Portugal 2 (Portugalia) i pucharach.
Farense – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Farense w sezonie 2026/2027.
Farense transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 Wrz 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Portugalia | 35 |
|
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Portugalia | 28 |
|
3,5 mln € | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Republika Zielonego Przylądka | 26 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Republika Zielonego Przylądka | 30 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Macedonia | 29 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Portugalia | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Farense
Farense bilans transferowy
- +3,5 mln € 2026
- +1,6 mln € 2025
- +7,1 mln € 2024
Rekordy transferowe w historii Farense
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Farense w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Farense trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 3,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ricardo Velho do Aris Saloniki za 3,5 mln €.
Farense – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Farense? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Farense?
Klub piłkarski Farense zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii.
