Forma w lidze
Lusitânia Lourosa w tabeli
1. miejsce / 17 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Przewaga nad 4. miejscem: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
8 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
9 pkt
5:1 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Lusitânia Lourosa
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Portugalia | 27 | napastnik | 7 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Portugalia | 26 | napastnik | 7 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 1,24 średnia ocena | Mauritius | 26 | obrońca | 6 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 630 minut | Portugalia | 25 | pomocnik | 7 | 100 tys. € |
Przewidywany skład Lusitânia Lourosa 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Lusitânia Lourosa w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 15 |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 14 |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 13 |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
Wyniki Lusitânia Lourosa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Lusitânia Lourosa
1
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
![]()
F.C.Madalena
1
Lusitânia Lourosa
3
Puchar Portugalii
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Sporting CP B
1
Lusitânia Lourosa
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
Terminarz Lusitânia Lourosa
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Lusitânia Lourosa
![]()
Limianos
Puchar Portugalii
|
|
|
25 Paź 14:00
|
Felgueiras 1932
Lusitânia Lourosa
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
|
|
01 Lis 15:00
|
Lusitânia Lourosa
Farense
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Lusitânia Lourosa
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2019 |
![]() |
Portugalia |
![]() |
nieujawniona |
Lusitânia Lourosa to klub piłkarski z Portugalii występujący w Liga Portugal 2 (Portugalia). Swoim domowym obiektem jest Estádio do Lusitânia FC, który może pomieścić 11 000 widzów. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Portugalii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Lusitânia Lourosa w tabeli Liga Portugal 2?
Lusitânia Lourosa zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 17 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Lusitânia Lourosa?
W wyjściowym ustawieniu Lusitânia Lourosa między słupkami staje Brian da Rocha Araujo, a linię obrony najczęściej tworzą Ricardinho, S. Mandiang, B. Faria oraz D. Collard. W środku pola grają Fabinho, Diogo Filipe Eusebio Paulo oraz Daniel Paulo dos Santos, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Nunes, J. Santos oraz Paulo Miguel Gomes Ferreira.
Kiedy Lusitânia Lourosa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lusitânia Lourosa to spotkanie z Limianos, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio do Lusitânia FC w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lusitânia Lourosa?
Ostatni mecz Lusitânia Lourosa to remis z Chaves 1:1 w Liga Portugal 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rodrigues, Correia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lusitânia Lourosa w tym sezonie?
Bilans Lusitânia Lourosa w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-2-0 przy 12 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Lusitânia Lourosa

Lusitânia Lourosa terminarz
Kiedy Lusitânia Lourosa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lusitânia Lourosa to spotkanie z Limianos, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estádio do Lusitânia FC w ramach Pucharu Portugalii. Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Lusitânia Lourosa w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lusitânia Lourosa wyniki
Lusitânia Lourosa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 2,43 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lusitânia Lourosa?
Ostatni mecz Lusitânia Lourosa to remis z Chaves 1:1 w Liga Portugal 2, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rodrigues, Correia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lusitânia Lourosa – tabela Liga Portugal 2 (Portugalia)
Jakie miejsce w tabeli Liga Portugal 2 (Portugalia) zajmuje Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027.
Miejsce Lusitânia Lourosa w tabeli Liga Portugal 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lusitânia Lourosa
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 7 | 17 | |
2
|
Sporting CP B
|
7 | 5 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 15 | |
3
|
Farense
|
7 | 4 | 2 | 1 | 13:6 | 7 | 14 | |
4
|
Penafiel
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:7 | 7 | 13 | |
5
|
Benfica B
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
6
|
Académica Coimbra
|
7 | 4 | 0 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | |
7
|
CD Tondela
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Vizela
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:6 | 1 | 11 | |
9
|
UD Leiria
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 10 | |
10
|
Leixões
|
7 | 3 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 10 | |
11
|
Portimonense
|
7 | 3 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 10 | |
12
|
AVS Futebol
|
7 | 2 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 9 | |
13
|
FC Porto B
|
7 | 2 | 1 | 4 | 6:14 | -8 | 7 | |
14
|
Felgueiras 1932
|
7 | 1 | 3 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Torreense
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:10 | -3 | 6 | |
16
|
Amarante
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 5 | |
17
|
Chaves
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Feirense
|
7 | 0 | 1 | 6 | 2:10 | -8 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Farense
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 2 |
CD Tondela
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Lusitânia Lourosa
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
| 4 |
Benfica B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 7 | |
| 5 |
Vizela
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 6 |
Sporting CP B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 7 |
Penafiel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 3 | 6 | |
| 8 |
UD Leiria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 9 |
Leixões
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 10 |
AVS Futebol
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 11 |
Felgueiras 1932
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 12 |
Amarante
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 13 |
Chaves
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 14 |
Académica Coimbra
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 15 |
Portimonense
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 16 |
Torreense
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 | |
| 17 |
FC Porto B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lusitânia Lourosa
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sporting CP B
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 3 |
Académica Coimbra
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Penafiel
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 5 |
Portimonense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 6 |
Benfica B
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 7 |
FC Porto B
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 8 |
AVS Futebol
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 9 |
Farense
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 4 | |
| 10 |
Vizela
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 11 |
UD Leiria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
| 12 |
Leixões
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 1 | 4 | |
| 13 |
Torreense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 14 |
CD Tondela
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 15 |
Felgueiras 1932
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 16 |
Amarante
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 18 |
Feirense
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Lusitânia Lourosa w tabeli Liga Portugal 2?
Lusitânia Lourosa zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Liga Portugal 2 z dorobkiem 17 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Lusitânia Lourosa na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Lusitânia Lourosa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,6
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 2,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,71
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 16,0
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 23,3
- Zablokowane strzały / mecz 1,7
Strzelcy Lusitânia Lourosa
-
Joao Santos 2
-
Micael Correia 2

-
Saliou Mandiang 1

-
Joao Silva 1
-
Fabinho 1
-
Miguel Teixeira 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Lusitânia Lourosa i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lusitânia Lourosa to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Lusitânia Lourosa i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Lusitânia Lourosa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Lusitânia Lourosa
92% bramek Lusitânia Lourosa pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lusitânia Lourosa zdobywa w sezonie średnio 2,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,43.
Aktualne serie Lusitânia Lourosa
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Lusitânia Lourosa, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Lusitânia Lourosa
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Lusitânia Lourosa padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Lusitânia Lourosa – faule i karne
- Faule / mecz 11,7
- Faule rywali / mecz 10,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Lusitânia Lourosa fauluje średnio 11,7 razy na mecz, a wymusza 10,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lusitânia Lourosa, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lusitânia Lourosa zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Lusitânia Lourosa ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Lusitânia Lourosa, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 7 meczów.
Lusitânia Lourosa – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 7,7
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,3
Lusitânia Lourosa oddaje 12,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,3 strzału.
Lusitânia Lourosa – posiadanie piłki
- U siebie 48,3%
- Na wyjeździe 40,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Lusitânia Lourosa utrzymuje przy piłce 44,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Lusitânia Lourosa – podania
- Kluczowe / mecz 7,0
- Dośrodkowania / mecz 9,7
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 43
- Celność długich podań 41%
Lusitânia Lourosa wymienia średnio 271 podań na mecz przy celności 80%, z czego 7,0 to podania kluczowe.
Lusitânia Lourosa – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 0,71
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto Lusitânia Lourosa to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Lusitânia Lourosa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,3
Lusitânia Lourosa wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Lusitânia Lourosa – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Lusitânia Lourosa ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Lusitânia Lourosa – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Lusitânia Lourosa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,50 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Lusitânia Lourosa zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (13–18).
Lusitânia Lourosa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,00 3,00 | 1,75 1,67 | 1,00 0,33 |
|
2.
|
2,00 2,25 | 1,33 1,50 | 1,00 0,75 |
|
3.
|
2,50 1,33 | 2,25 1,33 | 0,75 1,00 |
|
4.
|
1,50 2,33 | 1,75 2,33 | 1,00 1,00 |
|
5.
|
1,75 2,00 | 0,75 1,67 | 0,75 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Lusitânia Lourosa
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lusitânia Lourosa w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Lusitânia Lourosa - FC Porto B 2:0 Liga Portugal 2 (Portugalia), 10.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Lusitânia Lourosa - Torreense 2:2, Liga Portugal 2 (Portugalia), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 21. minuta Santos, Lusitânia Lourosa - FC Porto B 2:0, Liga Portugal 2 (Portugalia), 10.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Teixeira, Académica Coimbra - Lusitânia Lourosa 0:2, Liga Portugal 2 (Portugalia), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Lusitânia Lourosa w tym sezonie?
Bilans Lusitânia Lourosa w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-2-0 przy 12 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 12,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lusitânia Lourosa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Lusitânia Lourosa 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Lusitânia Lourosa
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
27 | Portugalia | 450 tys. € | – | 7 | 100% | 2 | 0 | 184' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Portugalia | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 269' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
36 | Portugalia | 50 tys. € | 80 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 86' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Wenezuela | 0 € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 26' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
37 | Portugalia | 50 tys. € | 68 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 271' | 1 | 1 | |||||||
| 7 |
![]() |
29 | – | – | 4 | 57% | 2 | 0 | 88' | 0 | 0 | ||||||||
| 80 |
![]() |
19 | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 90 |
![]() |
22 | – | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 60 |
|
28 | Brazylia | – | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 34' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
31 | Portugalia | 250 tys. € | 61 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 224' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | – | – | 3 | 43% | 1 | 0 | 46' | 1 | 0 | ||||||||
| 20 |
![]() |
25 | Portugalia | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
23 | Portugalia | – | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
26 | Mauritius | 300 tys. € | 20 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 172' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
22 | Portugalia | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 180' | 3 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Senegal | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 211' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Portugalia | 450 tys. € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 172' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
34 | Portugalia | 300 tys. € | 152 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
30 | Portugalia | 275 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Portugalia | 0 € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Portugalia | 100 tys. € | 40 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
25 | Portugalia | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
21 | – | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 630' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Brazylia | 150 tys. € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Portugalia | 100 tys. € | 40 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Portugalia | 600 tys. € | 61 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Lusitânia Lourosa
3,9 mln €
śr. 151 tys. € / zawodnika
Ile Lusitânia Lourosa wydaje na pensje
661 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Portugalia (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027
Lusitânia Lourosa wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lusitânia Lourosa
Jak wygląda skład Lusitânia Lourosa?
W wyjściowym ustawieniu Lusitânia Lourosa między słupkami staje Brian da Rocha Araujo, a linię obrony najczęściej tworzą Ricardinho, S. Mandiang, B. Faria oraz D. Collard. W środku pola grają Fabinho, Diogo Filipe Eusebio Paulo oraz Daniel Paulo dos Santos, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Nunes, J. Santos oraz Paulo Miguel Gomes Ferreira.
Lusitânia Lourosa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lusitânia Lourosa w sezonie 2026/2027.
Lusitânia Lourosa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Lip 2019 |
![]() |
Portugalia | 37 |
![]() |
nieujawniona |