Paulo Miguel Gomes Ferreira jest piłkarzem występującym obecnie w Lusitânia Lourosa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Paulo Miguel Gomes Ferreira
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Paulo Miguel Gomes Ferreira w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paulo Miguel Gomes Ferreira wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Paulo Miguel Gomes Ferreira oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Paulo Miguel Gomes Ferreira w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paulo Miguel Gomes Ferreira rozegrał w barwach Lusitânia Lourosa w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 359 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Paulo Miguel Gomes Ferreira?
Paulo Miguel Gomes Ferreira ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Paulo Miguel Gomes Ferreira?
Wycena 26-letniego Paulo Miguel Gomes Ferreira według stanu na grudzień 2025 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Paulo Miguel Gomes Ferreira?
Paulo Miguel Gomes Ferreira urodził się 24 sierpnia 2000 w Lisboa w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Paulo Miguel Gomes Ferreira – statystyki
Szczegółowe statystyki Paulo Miguel Gomes Ferreira w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lusitânia Lourosa. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Paulo Miguel Gomes Ferreira vs. inni
Jakie statystyki ma Paulo Miguel Gomes Ferreira w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paulo Miguel Gomes Ferreira wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Paulo Miguel Gomes Ferreira oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Paulo Miguel Gomes Ferreira – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Paulo Miguel Gomes Ferreira w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Sie
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Sie
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
2:0 | 89' | 0 | 1 | ||||
|
17 Maj
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
2:1 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Maj
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
3:2 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 30. kolejka
|
0:3 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Kwi
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 28. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Mar
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 27. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
08 Mar
Koniec
|
Liga Portugal 2 (Portugalia), 25. kolejka
|
1:4 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Paulo Miguel Gomes Ferreira w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paulo Miguel Gomes Ferreira rozegrał w barwach Lusitânia Lourosa w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 359 minut. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Paulo Miguel Gomes Ferreira – forma
W ostatnich 5 meczach Paulo Miguel Gomes Ferreira zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,74. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Paulo Miguel Gomes Ferreira 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.74 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Paulo Miguel Gomes Ferreira 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Paulo Miguel Gomes Ferreira?
Paulo Miguel Gomes Ferreira jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.74 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.81). Jego dyspozycja rośnie.
Paulo Miguel Gomes Ferreira – trofea
W trakcie kariery Paulo Miguel Gomes Ferreira zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Paulo Miguel Gomes Ferreira?
Paulo Miguel Gomes Ferreira zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Estorilu Praia — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii — 1 raz.
Paulo Miguel Gomes Ferreira – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Paulo Miguel Gomes Ferreira wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Paulo Miguel Gomes Ferreira na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Paulo Miguel Gomes Ferreira?
Wycena Paulo Miguel Gomes Ferreira wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Paulo Miguel Gomes Ferreira wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.