Juan Munoz jest piłkarzem występującym obecnie w UD Leiria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Juan Munoz
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Juan Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juan Munoz wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.57, a skuteczność strzałów to 33,3%. Juan Munoz oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Juan Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juan Munoz rozegrał w barwach UD Leirii w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 263 minuty. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Juan Munoz
Pierwszy transfer Juan Munoz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Alcorconu do Leganes za 1,5 miliona euro.
Jakie trofea zdobył Juan Munoz?
Juan Munoz ma na koncie 5 trofeów — 3 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Liga Europy — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Sevillą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Juan Munoz?
Juan Munoz najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Juan Munoz?
Wycena 30-letniego Juan Munoz według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Juan Munoz?
Juan Munoz urodził się 12 listopada 1995 w Utrera w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Juan Munoz – statystyki
Szczegółowe statystyki Juan Munoz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział UD Leiria. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Juan Munoz vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Juan Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Juan Munoz wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.57, a skuteczność strzałów to 33,3%. Juan Munoz oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Juan Munoz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Juan Munoz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Juan Munoz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Juan Munoz rozegrał w barwach UD Leirii w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 263 minuty. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.
Juan Munoz – transfery
W trakcie kariery Juan Munoz zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
UD Leiria 2024 – obecnie
-
Zagłębie Lubin 2023 – 2024
-
Leganes 2020 – 2023
-
Almeria 2019 – 2020
-
Leganes 2019 – 2019
-
Alcorcon 2018 – 2019
-
Sevilla 2018 – 2018
-
Almeria 2017 – 2018
-
Sevilla 2017 – 2017
-
Levante 2017 – 2017
-
Sevilla 2017 – 2017
-
Real Saragossa 2016 – 2017
-
Sevilla 2015 – 2016
-
Sevilla Atletico 2014 – 2015
-
Sevilla FC U19 do 2014

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Juan Munoz
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 23.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 09.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 16.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
270 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 27.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 07.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 23.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 22.01.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 29.08.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 28.02.2014 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Juan Munoz
Pierwszy transfer Juan Munoz w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Alcorconu do Leganes za 1,5 miliona euro.
Juan Munoz – forma
W ostatnich 5 meczach Juan Munoz zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Juan Munoz i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Sie
Koniec
|
Leixões
2
UD Leiria
4
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
UD Leiria
1
Benfica B
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Vizela
1
UD Leiria
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
UD Leiria
2
Feirense
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Vizela
1
UD Leiria
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
UD Leiria
0
Farense
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Felgueiras 1932
2
UD Leiria
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Leiria
4
Penafiel
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 30. kolejka
|
88'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Benfica B
2
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
UD Leiria
0
Lusitânia Lourosa
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 28. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
UD Leiria
2
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 20. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Chaves
0
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 27. kolejka
|
66'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
UD Leiria
1
CS Marítimo
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Leixões
1
UD Leiria
4
Liga Portugal 2 (Portugalia), 25. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
UD Leiria
1
Portimonense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 24. kolejka
|
80'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Oliveirense
2
UD Leiria
4
Liga Portugal 2 (Portugalia), 23. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
15 Lut
Koniec
|
UD Leiria
2
FC Porto B
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Torreense
3
UD Leiria
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 21. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sty
Koniec
|
UD Leiria
3
Sporting CP B
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 19. kolejka
|
88'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
21 Sty
Koniec
|
UD Leiria
2
Vizela
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 16. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Académico Viseu
2
UD Leiria
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Torreense
3
UD Leiria
1
Puchar Portugalii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Feirense
2
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Farense
0
UD Leiria
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
UD Leiria
2
Felgueiras 1932
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 14. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Penafiel
1
UD Leiria
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
UD Leiria
2
Benfica B
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Lusitânia Lourosa
1
UD Leiria
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Lis
Koniec
|
UD Leiria
2
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
CS Marítimo
1
UD Leiria
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
UD Leiria
1
Leixões
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Karne
|
UD Leiria
(4)
2
Alverca
(2)
2
Puchar Portugalii, 1/64 finału
|
–
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
UD Leiria
0
Oliveirense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Portimonense
1
UD Leiria
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FC Porto B
1
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
UD Leiria
1
Torreense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
UD Leiria
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Sporting CP B
1
UD Leiria
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
UD Leiria
3
Académico Viseu
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
02 Maj
Koniec
|
UD Leiria
5
Oliveirense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
UD Leiria
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
UD Leiria
1
Benfica B
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 30. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
UD Leiria
3
Mafra
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 26. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Felgueiras 1932
2
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
UD Leiria
1
Penafiel
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 24. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
CS Marítimo
1
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 23. kolejka
|
71'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
UD Leiria
1
Académico Viseu
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Alverca
2
UD Leiria
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 20. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
UD Leiria
1
Portimonense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 19. kolejka
|
9'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
UD Leiria
1
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 16. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
CD Tondela
1
UD Leiria
4
Liga Portugal 2 (Portugalia), 17. kolejka
|
5'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Vitória Guimarães
2
UD Leiria
0
Puchar Portugalii, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
UD Leiria
1
Leixões
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Mafra
2
UD Leiria
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
UD Leiria
1
Alverca
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Portimonense
0
UD Leiria
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
UD Leiria
0
Vizela
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Legia Warszawa
2
Zagłębie Lubin
1
PKO BP Ekstraklasa
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Zagłębie Lubin
2
ŁKS Łódź
1
PKO BP Ekstraklasa
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Zagłębie Lubin
2
Raków Częstochowa
0
PKO BP Ekstraklasa
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Jagiellonia Białystok
2
PKO BP Ekstraklasa
|
20'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Zagłębie Lubin
0
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Górnik Zabrze
2
PKO BP Ekstraklasa
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Zagłębie Lubin
0
Stal Mielec
0
PKO BP Ekstraklasa
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Pogoń Szczecin
0
Zagłębie Lubin
2
PKO BP Ekstraklasa
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Puszcza Niepołomice
2
Zagłębie Lubin
2
PKO BP Ekstraklasa
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Cracovia
1
PKO BP Ekstraklasa
|
9'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Lech Poznań
2
Zagłębie Lubin
0
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Zagłębie Lubin
0
Legia Warszawa
3
PKO BP Ekstraklasa
|
17'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
ŁKS Łódź
0
Zagłębie Lubin
2
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Widzew Łódź
1
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
3
Zagłębie Lubin
0
PKO BP Ekstraklasa
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Piast Gliwice
1
PKO BP Ekstraklasa
|
73'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Stal Mielec
4
Zagłębie Lubin
2
PKO BP Ekstraklasa
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Korona Kielce
2
Zagłębie Lubin
0
PKO BP Ekstraklasa
|
19'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Puszcza Niepołomice
0
PKO BP Ekstraklasa
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Villarreal B
0
Leganes
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Malaga
0
La Liga 2
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Albacete
2
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Malaga
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Leganes
3
Fuenlabrada
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 5.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Burgos CF
4
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
1
Leganes
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Girona
3
Leganes
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Xerez Deportivo
1
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Leganes
4
Las Palmas
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Leganes
1
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Leganes
5
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Ponferradina
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
1
La Liga 2
|
17'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Tenerife
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sty
Koniec
|
Socuellamos
0
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Fuenlabrada
0
Leganes
0
La Liga 2
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ponferradina
3
Leganes
2
La Liga 2
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sabadell
1
Leganes
0
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Girona
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Leganes
0
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Leganes
3
Cartagena
1
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Leganes
1
Las Palmas
0
La Liga 2
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Girona
2
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Almeria
0
Malaga
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Almeria
3
Rayo Vallecano
2
La Liga 2
|
67'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Girona
1
Almeria
0
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Cze
Koniec
|
Almeria
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Almeria
4
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2
|
73'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Almeria
0
Racing Santander
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Lugo
0
Almeria
4
La Liga 2
|
64'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Almeria
2
Ponferradina
3
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Elche
1
Almeria
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Almeria
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
0
Almeria
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Lugo
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Alcorcon
0
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Numancia
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
1
Malaga
4
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
0
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Alcorcon
0
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Alcorcon
0
Lugo
0
La Liga 2
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Elche
3
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Rayo Majadahonda
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Alcorcon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Alcorcon
2
Las Palmas
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Alcorcon
0
Almeria
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Alcorcon
0
Reddis
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Albacete
2
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lugo
0
Alcorcon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Tenerife
3
Alcorcon
2
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Alcorcon
1
Granada
0
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
1
Alcorcon
3
La Liga 2
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Las Palmas
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Malaga
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Almeria
0
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Almeria
1
Albacete
1
La Liga 2
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Almeria
1
Gimnastic de Tarragona
1
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Almeria
0
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Reddis
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Almeria
1
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
41'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Almeria
0
Huesca
3
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Osasuna
2
Almeria
1
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Almeria
2
![]()
La Hoya Lorca CF
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Cadiz
3
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
40'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
0
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
51'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Elche
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Levante
4
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Sevilla
1
Granada
4
La Liga
|
73'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Juan Munoz 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.52.
W ostatnich 10 meczach Juan Munoz 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 4 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.52.
W jakiej formie jest Juan Munoz?
Juan Munoz jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.52 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.57). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Juan Munoz – zarobki
Juan Munoz gra w UD Leiria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 289 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Juan Munoz w UD Leiria (2023/24)
| Rocznie | 289 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 24 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 793 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Juan Munoz w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
289 tys. € |
| 2022/23 |
|
280 tys. € |
| 2021/22 |
|
272 tys. € |
| 2020/21 |
|
306 tys. € |
| 2019/20 |
|
153 tys. € |
| 2015/16 |
|
286 tys. € |
| 2014/15 |
|
109 tys. € |
Juan Munoz – trofea
W trakcie kariery Juan Munoz zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Juan Munoz
Jakie trofea zdobył Juan Munoz?
Juan Munoz zdobył w karierze 5 trofeów — 3 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Sevilli — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 2 razy.
Juan Munoz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Juan Munoz wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Juan Munoz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Juan Munoz
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | 30 |
|
1 mln € |
| 21.12.2025 | 30 |
|
700 tys. € |
| 22.06.2025 | 29 |
|
500 tys. € |
| 15.12.2024 | 29 |
|
300 tys. € |
| 06.06.2024 | 28 |
|
350 tys. € |
| 27.03.2024 | 28 |
|
350 tys. € |
| 28.12.2023 | 28 |
|
450 tys. € |
| 05.10.2023 | 27 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 27 |
|
1 mln € |
| 28.12.2022 | 27 |
|
900 tys. € |
| 28.06.2022 | 26 |
|
800 tys. € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
800 tys. € |
| 23.06.2021 | 25 |
|
1 mln € |
| 07.01.2021 | 25 |
|
1 mln € |
| 07.10.2020 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2019 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 18.02.2019 | 23 |
|
1 mln € |
| 20.10.2018 | 22 |
|
700 tys. € |
| 29.05.2018 | 22 |
|
500 tys. € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2017 | 21 |
|
500 tys. € |
| 23.01.2017 | 21 |
|
400 tys. € |
| 14.07.2016 | 20 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2016 | 20 |
|
500 tys. € |
| 30.09.2015 | 19 |
|
200 tys. € |
| 11.07.2014 | 18 |
|
0 € |
| 23.04.2014 | 18 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Juan Munoz?
Wycena Juan Munoz wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Juan Munoz wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 0 €.