Samuel Ntanda-Lukisa jest piłkarzem występującym obecnie w UD Leiria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Samuel Ntanda-Lukisa
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Sie
12:00
|
Leixões
2
UD Leiria
4
|
16' |
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
15:00
|
UD Leiria
1
Benfica B
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka | |||||||
|
09 Sie
15:00
|
Vizela
1
UD Leiria
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Samuel Ntanda-Lukisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Ntanda-Lukisa wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.53, a skuteczność strzałów to 50,0%. Samuel Ntanda-Lukisa oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuel Ntanda-Lukisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Ntanda-Lukisa rozegrał w barwach UD Leirii w Liga Portugal 2 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 145 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Samuel Ntanda-Lukisa
Pierwszy transfer Samuel Ntanda-Lukisa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sampdorii do RSC Anderlecht II za 700 tysięcy euro.
Czy Samuel Ntanda-Lukisa ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Samuel Ntanda-Lukisa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Ntanda-Lukisa to skręcenie z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Samuel Ntanda-Lukisa?
Samuel Ntanda-Lukisa najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Ntanda-Lukisa?
Wycena 21-letniego Samuel Ntanda-Lukisa według stanu na kwiecień 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuel Ntanda-Lukisa?
Samuel Ntanda-Lukisa urodził się 30 czerwca 2005 w Belgii, ma narodowość kongijską. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Samuel Ntanda-Lukisa - statystyki
Szczegółowe statystyki Samuel Ntanda-Lukisa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział UD Leiria. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Samuel Ntanda-Lukisa
Samuel Ntanda-Lukisa vs. inni
Atak
Obrona
Podania Samuel Ntanda-Lukisa
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Samuel Ntanda-Lukisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Ntanda-Lukisa wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.53, a skuteczność strzałów to 50,0%. Samuel Ntanda-Lukisa oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Samuel Ntanda-Lukisa - transfery
W trakcie kariery Samuel Ntanda-Lukisa zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 700 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
UD Leiria 2026 – obecnie
-
RSC Anderlecht II 2025 – 2026
-
Sampdoria 2025 – 2025
-
Sampdoria Primavera 2022 – 2025

-
VV St. Truiden U18 2021 – 2022

-
VV St. Truiden Youth 2020 – 2021

-
KV Mechelen Youth 2019 – 2020

-
Anderlecht Youth do 2019

Historia transferów Samuel Ntanda-Lukisa
Pierwszy transfer Samuel Ntanda-Lukisa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Sampdorii do RSC Anderlecht II za 700 tysięcy euro.
Samuel Ntanda-Lukisa - forma
W ostatnich 5 meczach Samuel Ntanda-Lukisa zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,62. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Samuel Ntanda-Lukisa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.62.
W ostatnich 10 meczach Samuel Ntanda-Lukisa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Samuel Ntanda-Lukisa?
Samuel Ntanda-Lukisa jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.62 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.53). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Samuel Ntanda-Lukisa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Ntanda-Lukisa rozegrał w barwach UD Leirii w Liga Portugal 2 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 145 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Samuel Ntanda-Lukisa - zarobki
Samuel Ntanda-Lukisa gra w UD Leiria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 145 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Samuel Ntanda-Lukisa w UD Leiria (2023/24)
| Rocznie | 145 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 12 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 398 € |
Samuel Ntanda-Lukisa - kontuzje
W trakcie kariery Samuel Ntanda-Lukisa zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Samuel Ntanda-Lukisa
-
Skręcenie
06.02.24 – 14.02.24 (9 dni)
Sampdoria opuszczone: 2 mecze
Czy Samuel Ntanda-Lukisa ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Samuel Ntanda-Lukisa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Samuel Ntanda-Lukisa to skręcenie z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 9 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Samuel Ntanda-Lukisa - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuel Ntanda-Lukisa wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuel Ntanda-Lukisa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Ntanda-Lukisa?
Wycena Samuel Ntanda-Lukisa wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Samuel Ntanda-Lukisa wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.