Samuel Loureiro Carvalho Justo jest piłkarzem występującym obecnie w Sporting CP B. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Samuel Loureiro Carvalho Justo
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Paź
21:15
|
Sporting CP
2
CS Marítimo
1
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Puchar Ligi Portugalii, 1/4 finału | |||||||
|
23 Sie
15:00
|
Penafiel
2
Sporting CP B
0
|
65' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
16:30
|
Sporting CP B
1
Chaves
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Samuel Loureiro Carvalho Justo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Loureiro Carvalho Justo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.03, a skuteczność strzałów to 16,7%. Samuel Loureiro Carvalho Justo oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Samuel Loureiro Carvalho Justo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Loureiro Carvalho Justo rozegrał w barwach Sporting CP B w Liga Portugal 2 10 meczów, a w barwach Sportingu w Taça da Liga 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 250 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Samuel Loureiro Carvalho Justo?
Samuel Loureiro Carvalho Justo najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Loureiro Carvalho Justo?
Wycena 22-letniego Samuel Loureiro Carvalho Justo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,7 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,7 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Samuel Loureiro Carvalho Justo?
Samuel Loureiro Carvalho Justo urodził się 2 kwietnia 2004 w Amadora w Portugalii, ma narodowość andorską. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Samuel Loureiro Carvalho Justo - statystyki
Szczegółowe statystyki Samuel Loureiro Carvalho Justo w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sporting CP B. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Samuel Loureiro Carvalho Justo
Samuel Loureiro Carvalho Justo vs. inni
Atak
Obrona
Podania Samuel Loureiro Carvalho Justo
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Samuel Loureiro Carvalho Justo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Samuel Loureiro Carvalho Justo wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.03, a skuteczność strzałów to 16,7%. Samuel Loureiro Carvalho Justo oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Samuel Loureiro Carvalho Justo - transfery
W trakcie kariery Samuel Loureiro Carvalho Justo zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sporting CP B 2025 – obecnie
-
Farense 2025 – 2025
-
Sporting CP B 2024 – 2025
-
Casa Pia 2023 – 2024
-
Sporting CP B 2022 – 2023
-
Sporting CP U19 2021 – 2022
-
Atletico CP U17 2019 – 2021

-
Sporting CP Sub-15 2017 – 2019

-
Sporting CP Youth do 2017

Samuel Loureiro Carvalho Justo - forma
W ostatnich 5 meczach Samuel Loureiro Carvalho Justo zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,57. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Samuel Loureiro Carvalho Justo 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.57.
W ostatnich 10 meczach Samuel Loureiro Carvalho Justo 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56.
W jakiej formie jest Samuel Loureiro Carvalho Justo?
Samuel Loureiro Carvalho Justo jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.57 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.03). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Samuel Loureiro Carvalho Justo w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Samuel Loureiro Carvalho Justo rozegrał w barwach Sporting CP B w Liga Portugal 2 10 meczów, a w barwach Sportingu w Taça da Liga 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 250 minut. Średnio dawało to 23 minuty gry na spotkanie.
Samuel Loureiro Carvalho Justo - zarobki
Samuel Loureiro Carvalho Justo gra w Sporting CP B na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 203 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Samuel Loureiro Carvalho Justo w Sporting CP B (2024/25)
| Rocznie | 203 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 17 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 555 € |
Samuel Loureiro Carvalho Justo - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Samuel Loureiro Carvalho Justo wynosi obecnie 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Samuel Loureiro Carvalho Justo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Samuel Loureiro Carvalho Justo?
Wycena Samuel Loureiro Carvalho Justo wynosi obecnie 1,7 mln €. W szczycie kariery Samuel Loureiro Carvalho Justo wyceniano na 1,7 mln €, a najniżej na 200 tys. €.