Forma w lidze
Breidablik Kopavougur w tabeli
4. miejsce / 30 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 23 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
25:21 bramki
2,27 gola/mecz
11 pkt
18:20 bramki
1,64 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Breidablik Kopavougur
Wartość drużyny: 2,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Islandia | 27 | pomocnik | 19 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Islandia | 23 | napastnik | 23 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,99 średnia ocena | Islandia | 21 | pomocnik | 18 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2160 minut | Islandia | 32 | bramkarz | 25 | 250 tys. € |
Przewidywany skład Breidablik Kopavougur 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Breidablik Kopavougur w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 53 |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 45 |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 44 |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 30 |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | 30 |
Wyniki Breidablik Kopavougur
Terminarz Breidablik Kopavougur
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 21:15
|
Breidablik Kopavougur
Vikingur Reykjavik
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
|
|
24 Paź 16:00
|
KR Reykjavik
Breidablik Kopavougur
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
Ostatnie transfery Breidablik Kopavougur
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Sie 2026 |
|
Islandia |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Islandia |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Islandia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
![]() |
za darmo |
Breidablik Kopavougur to klub piłkarski z Islandii występujący w Besta deild karla (Islandia). Swoim domowym obiektem jest Kópavogsvöllur, który może pomieścić 5 501 widzów. Zespół prowadzi Ólafur Ingi Skulason. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Breidablik Kopavougur?
Klub piłkarski Breidablik Kopavougur zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Islandii oraz Mistrzostwo Islandii. Ponadto triumfował w Puchar Islandii oraz Superpuchar Islandii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Breidablik Kopavougur w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Breidablik Kopavougur trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Breidablik Kopavougur w tabeli Besta deild karla?
Breidablik Kopavougur zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 30 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Breidablik Kopavougur?
W wyjściowym ustawieniu Breidablik Kopavougur między słupkami staje A. Einarsson, a linię obrony najczęściej tworzą Ó. Ómarsson, H. Karlsson, A. Orrason oraz H. Gunnlaugsson. W środku pola grają Jónatan Gudni Arnarsson, V. Einarsson, G. Snaer, A. Luðviksson oraz D. Ingvarsson, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kristinsson. Trener Ólafur Ingi Skulason ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Kiedy Breidablik Kopavougur gra następny mecz?
Najbliższy mecz Breidablik Kopavougur to spotkanie z Vikingur Reykjavik, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Kópavogsvöllur w ramach Besta deild karla (play offy). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Breidablik Kopavougur?
Ostatni mecz Breidablik Kopavougur to wygrana z Keflavik 3:1 w Besta deild karla, 11 października 2026. Bramki zdobyli Einarsson, Guðni Arnarsson, Ragnarsson oraz Gunnlaugsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Breidablik Kopavougur w tym sezonie?
Bilans Breidablik Kopavougur w tym sezonie to 25 meczów i wynik 10-6-9 przy 50 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Breidablik Kopavougur w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Breidablik Kopavougur w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Breidablik Kopavougur
Breidablik Kopavougur terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
dziś 21:15
|
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
Kópavogsvöllur U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy
|
KR-völlur Wyjazd | Trudny |
Kiedy Breidablik Kopavougur gra następny mecz?
Najbliższy mecz Breidablik Kopavougur to spotkanie z Vikingur Reykjavik, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 21:15 na obiekcie Kópavogsvöllur w ramach Besta deild karla (play offy). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Breidablik Kopavougur w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Breidablik Kopavougur w sezonie 2026.
Forma i bramki Breidablik Kopavougur w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Breidablik Kopavougur wyniki
Breidablik Kopavougur ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 20 z 25 meczów, ze średnią 1,30 punktu. W pozostałych ustawieniach Breidablik Kopavougur zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Breidablik Kopavougur?
Ostatni mecz Breidablik Kopavougur to wygrana z Keflavik 3:1 w Besta deild karla, 11 października 2026. Bramki zdobyli Einarsson, Guðni Arnarsson, Ragnarsson oraz Gunnlaugsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Breidablik Kopavougur – tabela Besta deild karla (Islandia)
Jakie miejsce w tabeli Besta deild karla (Islandia) zajmuje Breidablik Kopavougur w sezonie 2026.
Miejsce Breidablik Kopavougur w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 35:10 | 25 | 27 | |
| 2 |
KR Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 41:21 | 20 | 27 | |
| 3 |
Fram Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 31:24 | 7 | 21 | |
| 4 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 6 | 1 | 4 | 25:21 | 4 | 19 | |
| 5 |
Keflavik
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 18 | |
| 6 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 4 | 3 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 7 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 23:24 | -1 | 14 | |
| 8 |
Thor Akureyri
|
11 | 4 | 1 | 6 | 13:20 | -7 | 13 | |
| 9 |
Valur Reykjavik
|
11 | 3 | 3 | 5 | 22:27 | -5 | 12 | |
| 10 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 11 | |
| 11 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 3 | 2 | 6 | 17:21 | -4 | 11 | |
| 12 |
KA Akureyri
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:21 | -5 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 32:11 | 21 | 26 | |
| 2 |
Fram Reykjavik
|
11 | 7 | 3 | 1 | 25:18 | 7 | 24 | |
| 3 |
KR Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 33:28 | 5 | 17 | |
| 4 |
Valur Reykjavik
|
11 | 5 | 0 | 6 | 17:18 | -1 | 15 | |
| 5 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:26 | -6 | 14 | |
| 6 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:26 | -7 | 14 | |
| 7 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
| 8 |
Keflavik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 9 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:22 | -10 | 10 | |
| 10 |
KA Akureyri
|
11 | 2 | 4 | 5 | 19:27 | -8 | 10 | |
| 11 |
Thor Akureyri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 9:30 | -21 | 8 | |
| 12 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 1 | 4 | 6 | 15:24 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje Breidablik Kopavougur w tabeli Besta deild karla?
Breidablik Kopavougur zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 30 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 23 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 43:41, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Breidablik Kopavougur w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Breidablik Kopavougur na tle ligi w sezonie 2026.
Breidablik Kopavougur na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,40
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 26,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Breidablik Kopavougur
-
Kristofer Ingi Kristinsson 11
-
Agust Orri Thorsteinsson 6
-
David Ingvarsson 5
-
Viktor Karl Einarsson 3
-
Asgeir Helgi Orrason 3
-
Hoskuldur Gunnlaugsson 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki Breidablik Kopavougur i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Breidablik Kopavougur to 46–60 minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Po przerwie pada 56% bramek Breidablik Kopavougur.Przebieg meczu Breidablik Kopavougur i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 7-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 3-0-8 |
| Prowadził do przerwy | 9 | 5-4-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 3-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 10 | 2-0-8 |
Gdy Breidablik Kopavougur otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Breidablik Kopavougur
92% bramek Breidablik Kopavougur pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Breidablik Kopavougur zdobywa w sezonie średnio 1,44 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Breidablik Kopavougur
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 9 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Breidablik Kopavougur, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Breidablik Kopavougur wygra mecz Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Breidablik Kopavougur nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Breidablik Kopavougur
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 72%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 36%
- Powyżej 5,5 24%
W 72% meczów Breidablik Kopavougur padają co najmniej trzy bramki, a w 72% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Powyżej 2,5 bramki padło w 72% meczów Breidablik Kopavougur.Breidablik Kopavougur – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 10,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Breidablik Kopavougur fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 10,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Breidablik Kopavougur, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Breidablik Kopavougur zdobywa 1,83 punktu na mecz wobec 1,08 na wyjeździe.
Breidablik Kopavougur wygra mecz Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Breidablik Kopavougur zdobywa u siebie 61% możliwych punktów, na wyjeździe 36%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Breidablik Kopavougur ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Breidablik Kopavougur, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 25 meczów.
Breidablik Kopavougur wygra drugą połowę meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Drugą połowę Breidablik Kopavougur wygrywał w 10 z 25 meczów.Breidablik Kopavougur – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,2
Breidablik Kopavougur oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Breidablik Kopavougur oddaje 10,5 strzałów na mecz.Breidablik Kopavougur – posiadanie piłki
- U siebie 55,4%
- Na wyjeździe 51,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 25
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 25 meczów. Średnio Breidablik Kopavougur utrzymuje przy piłce 53,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Breidablik Kopavougur wygra mecz Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Breidablik Kopavougur utrzymuje średnio 53,3% posiadania piłki.Breidablik Kopavougur – podania
- Kluczowe / mecz 11,0
- Dośrodkowania / mecz 21,9
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 66
- Celność długich podań 43%
Breidablik Kopavougur wymienia średnio 464 podań na mecz przy celności 81%, z czego 11,0 to podania kluczowe.
Breidablik Kopavougur – czyste konta
- U siebie 3 z 12
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 48%
Czyste konto Breidablik Kopavougur to 20% meczów sezonu (5 z 25), z czego 3 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik Czyste konto Breidablik Kopavougur zachowuje w 20% meczów.Breidablik Kopavougur – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 72%
- Rożne u siebie / mecz 7,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,9
Breidablik Kopavougur wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Breidablik Kopavougur – kartki
- Żółte kartki 47
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 8%
Breidablik Kopavougur ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Breidablik Kopavougur – 2,1.
Breidablik Kopavougur według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 7 | 2-2-3 | 1,14 | 2,86 | 2,86 |
| Środka tabeli (5–8) | 10 | 4-2-4 | 1,40 | 1,60 | 1,90 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 4-2-2 | 1,75 | 1,75 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Breidablik Kopavougur zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Breidablik Kopavougur na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
1,91 2,18 | 2,82 2,27 | 2,18 1,64 |
|
3.
|
2,45 1,55 | 3,73 3,00 | 1,91 2,55 |
|
4.
|
1,73 1,00 | 2,27 1,64 | 1,91 1,82 |
|
5.
|
1,45 1,27 | 1,73 1,82 | 1,36 2,36 |
|
6.
|
1,64 0,91 | 1,64 1,36 | 1,18 2,27 |
Ciekawe rekordy w meczach Breidablik Kopavougur
Skrajne wyniki i osiągnięcia Breidablik Kopavougur w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Breidablik Kopavougur - Thor Akureyri 4:0 Besta deild karla (Islandia), 27.04.2026
- Najwyższa porażka Breidablik Kopavougur - Vikingur Reykjavik 1:4 Besta deild karla (Islandia), 25.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek Breidablik Kopavougur - KR Reykjavik 6:3, Besta deild karla (Islandia), 22.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Kristinsson, Breidablik Kopavougur - KR Reykjavik 6:3, Besta deild karla (Islandia), 22.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Ómarsson, Breidablik Kopavougur - Thor Akureyri 4:0, Besta deild karla (Islandia), 27.04.2026
Jakie statystyki ma Breidablik Kopavougur w tym sezonie?
Bilans Breidablik Kopavougur w tym sezonie to 25 meczów i wynik 10-6-9 przy 50 zdobytych bramkach i 47 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Breidablik Kopavougur – zawodnicy
Jak wygląda kadra Breidablik Kopavougur w sezonie 2026.
Przewidywany skład Breidablik Kopavougur 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Breidablik Kopavougur
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
![]() |
17 | Islandia | – | – | 3 | 14% | 1 | 0 | 70' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
27 | Islandia | 100 tys. € | 41 tys. € | 19 | 86% | 11 | 4 | 1 177' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Islandia | 25 tys. € | 30 tys. € | 18 | 82% | 2 | 0 | 694' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
31 | Islandia | 250 tys. € | 48 tys. € | 14 | 64% | 3 | 5 | 774' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
|
15 | – | – | 24 | 109% | 2 | 1 | 570' | 0 | 0 | ||||||||
| 16 |
|
21 | Islandia | 50 tys. € | – | 18 | 82% | 0 | 2 | 437' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
23 | Islandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Islandia | 300 tys. € | – | 5 | 23% | 0 | 0 | 310' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Islandia | 275 tys. € | – | 23 | 105% | 3 | 2 | 1 479' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Islandia | 350 tys. € | 62 tys. € | 11 | 50% | 0 | 0 | 894' | 3 | 0 | |||||||
| 13 |
|
23 | Islandia | 350 tys. € | 67 tys. € | 19 | 86% | 2 | 2 | 826' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
36 | Islandia | 50 tys. € | 93 tys. € | 18 | 82% | 0 | 0 | 446' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
|
34 | Islandia | 50 tys. € | – | 15 | 68% | 0 | 0 | 639' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | 21 | 95% | 0 | 0 | 10' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
32 | Islandia | 350 tys. € | – | 18 | 82% | 3 | 4 | 1 162' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Islandia | 175 tys. € | – | 22 | 100% | 2 | 0 | 1 711' | 7 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Islandia | 125 tys. € | – | 24 | 109% | 5 | 3 | 1 809' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
21 | Islandia | 100 tys. € | – | 23 | 105% | 3 | 1 | 1 727' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Islandia | 250 tys. € | 19 tys. € | 23 | 105% | 2 | 5 | 1 882' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
|
36 | Islandia | 10 tys. € | – | 14 | 64% | 1 | 0 | 570' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Islandia | 200 tys. € | – | 24 | 109% | 0 | 1 | 1 318' | 4 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
19 | Islandia | – | – | 25 | 114% | 1 | 0 | 1 022' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Islandia | 250 tys. € | – | 25 | 114% | 0 | 0 | 2 160' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | 22 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Breidablik Kopavougur
3,3 mln €
śr. 131 tys. € / zawodnika
Ile Breidablik Kopavougur wydaje na pensje
361 tys. € rocznie
śr. 14 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Islandia (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Breidablik Kopavougur w sezonie 2026
Breidablik Kopavougur wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Breidablik Kopavougur
Jak wygląda skład Breidablik Kopavougur?
W wyjściowym ustawieniu Breidablik Kopavougur między słupkami staje A. Einarsson, a linię obrony najczęściej tworzą Ó. Ómarsson, H. Karlsson, A. Orrason oraz H. Gunnlaugsson. W środku pola grają Jónatan Gudni Arnarsson, V. Einarsson, G. Snaer, A. Luðviksson oraz D. Ingvarsson, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Kristinsson. Trener Ólafur Ingi Skulason ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Breidablik Kopavougur – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Breidablik Kopavougur w sezonie 2026.
Breidablik Kopavougur transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Sie 2026 |
|
Islandia | 21 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
|
Islandia | – |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Islandia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 19 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Islandia | 24 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Islandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Kwi 2026 |
![]() |
Islandia | 21 |
|
za darmo | |
| 18 Mar 2026 |
![]() |
Islandia | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Breidablik Kopavougur
Breidablik Kopavougur bilans transferowy
- 0 € 2026
- -100 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +306 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Breidablik Kopavougur
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Breidablik Kopavougur w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Breidablik Kopavougur trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy.
Breidablik Kopavougur – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Breidablik Kopavougur? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Breidablik Kopavougur?
Klub piłkarski Breidablik Kopavougur zdobył w swojej historii 10 trofeów — 10 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Ligi Islandii oraz Mistrzostwo Islandii. Ponadto triumfował w Puchar Islandii oraz Superpuchar Islandii.