Forma w lidze
Thor Akureyri w tabeli
10. miejsce / 21 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 32 punkty
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
13:20 bramki
1,18 gola/mecz
8 pkt
9:30 bramki
0,82 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Thor Akureyri
Wartość drużyny: 825 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Islandia | 26 | pomocnik | 24 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Islandia | 18 | napastnik | 24 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,81 średnia ocena | Islandia | 27 | bramkarz | 25 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2250 minut | Islandia | 27 | bramkarz | 25 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Thor Akureyri 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Thor Akureyri w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 53 |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 45 |
| ··· | |||||||
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | 21 |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | 21 |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | 20 |
Wyniki Thor Akureyri
Terminarz Thor Akureyri
Ostatnie transfery Thor Akureyri
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Lut 2027 |
|
Islandia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Sie 2026 |
|
Islandia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
|
za darmo |
Thor Akureyri to klub piłkarski z Islandii występujący w Besta deild karla (Islandia). Swoim domowym obiektem jest VÍS völlurinn, który może pomieścić 1 550 widzów. Zespół prowadzi Sigurdur Heidar Hoskuldsson. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 825 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Thor Akureyri w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Thor Akureyri trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Thor Akureyri w tabeli Besta deild karla?
Thor Akureyri zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 21 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 32 punkty, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:50, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Thor Akureyri?
W wyjściowym ustawieniu Thor Akureyri między słupkami staje A. Stefansson, a linię obrony najczęściej tworzą K. Kristjansson, G. Guðbrandsson, Y. Affi oraz Vilhelm Ottosson. W środku pola grają Þ. Ingólfsson, E. Halldórsson oraz K. Vazquez, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Jakobsen, A. Hlynsson oraz S. Gunnarsson. Trener Sigurdur Heidar Hoskuldsson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Kiedy Thor Akureyri gra następny mecz?
Najbliższy mecz Thor Akureyri to spotkanie z Stjarnan, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie VÍS völlurinn w ramach Besta deild karla (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Thor Akureyri?
Ostatni mecz Thor Akureyri to wygrana z IBV Vestmannaeyjar 1:0 w Besta deild karla, 10 października 2026. Bramkę zdobył Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Thor Akureyri w tym sezonie?
Bilans Thor Akureyri w tym sezonie to 25 meczów i wynik 7-3-15 przy 24 zdobytych bramkach i 57 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Thor Akureyri w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Thor Akureyri w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Thor Akureyri
Thor Akureyri terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
VÍS völlurinn U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
Kaplakrikavöllur Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Thor Akureyri gra następny mecz?
Najbliższy mecz Thor Akureyri to spotkanie z Stjarnan, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie VÍS völlurinn w ramach Besta deild karla (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki Thor Akureyri w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Thor Akureyri w sezonie 2026.
Forma i bramki Thor Akureyri w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Thor Akureyri wyniki
Thor Akureyri ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 9 z 25 meczów, ze średnią 1,78 punktu. W pozostałych ustawieniach Thor Akureyri zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Thor Akureyri?
Ostatni mecz Thor Akureyri to wygrana z IBV Vestmannaeyjar 1:0 w Besta deild karla, 10 października 2026. Bramkę zdobył Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Thor Akureyri – tabela Besta deild karla (Islandia)
Jakie miejsce w tabeli Besta deild karla (Islandia) zajmuje Thor Akureyri w sezonie 2026.
Miejsce Thor Akureyri w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 35:10 | 25 | 27 | |
| 2 |
KR Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 41:21 | 20 | 27 | |
| 3 |
Fram Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 31:24 | 7 | 21 | |
| 4 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 6 | 1 | 4 | 25:21 | 4 | 19 | |
| 5 |
Keflavik
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 18 | |
| 6 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 4 | 3 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 7 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 23:24 | -1 | 14 | |
| 8 |
Thor Akureyri
|
11 | 4 | 1 | 6 | 13:20 | -7 | 13 | |
| 9 |
Valur Reykjavik
|
11 | 3 | 3 | 5 | 22:27 | -5 | 12 | |
| 10 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 11 | |
| 11 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 3 | 2 | 6 | 17:21 | -4 | 11 | |
| 12 |
KA Akureyri
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:21 | -5 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 32:11 | 21 | 26 | |
| 2 |
Fram Reykjavik
|
11 | 7 | 3 | 1 | 25:18 | 7 | 24 | |
| 3 |
KR Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 33:28 | 5 | 17 | |
| 4 |
Valur Reykjavik
|
11 | 5 | 0 | 6 | 17:18 | -1 | 15 | |
| 5 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:26 | -6 | 14 | |
| 6 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:26 | -7 | 14 | |
| 7 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
| 8 |
Keflavik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 9 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:22 | -10 | 10 | |
| 10 |
KA Akureyri
|
11 | 2 | 4 | 5 | 19:27 | -8 | 10 | |
| 11 |
Thor Akureyri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 9:30 | -21 | 8 | |
| 12 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 1 | 4 | 6 | 15:24 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje Thor Akureyri w tabeli Besta deild karla?
Thor Akureyri zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 21 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 32 punkty, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:50, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Thor Akureyri w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Thor Akureyri na tle ligi w sezonie 2026.
Thor Akureyri na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,7
- Strzały celne / mecz 3,2
- Asysty / mecz 0,68
- Udane dryblingi / mecz 5,9
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,28
- Czyste konta 24%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 30,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Thor Akureyri
-
Agust Edvald Hlynsson 5
-
Christian Jakobsen 4
-
Sigfus Fannar Gunnarsson 3

-
Ingimar Arnar Kristjansson 3

-
Einar Halldorsson 2

-
Aron Stefansson 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Thor Akureyri i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Thor Akureyri to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Po przerwie pada 58% bramek Thor Akureyri.Przebieg meczu Thor Akureyri i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 6-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 1-1-13 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-1-1 |
| Remis do przerwy | 8 | 4-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-1-11 |
Gdy Thor Akureyri otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Thor Akureyri
96% bramek Thor Akureyri pada z gry. Z karnych odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Thor Akureyri zdobywa w sezonie średnio 0,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Thor Akureyri
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Thor Akureyri, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Thor Akureyri wygra mecz Thor Akureyri - Stjarnan Thor Akureyri nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Thor Akureyri
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 68%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 32%
- Powyżej 5,5 24%
W 56% meczów Thor Akureyri padają co najmniej trzy bramki, a w 48% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Thor Akureyri.Thor Akureyri – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 15,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Thor Akureyri fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 15,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Thor Akureyri, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Thor Akureyri zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,62 na wyjeździe.
Thor Akureyri wygra mecz Thor Akureyri - Stjarnan Thor Akureyri zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 21%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach Thor Akureyri ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Thor Akureyri, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 25 meczów.
Thor Akureyri wygra drugą połowę meczu Thor Akureyri - Stjarnan Drugą połowę Thor Akureyri wygrywał w 6 z 25 meczów.Thor Akureyri – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Thor Akureyri oddaje 7,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Thor Akureyri oddaje 7,7 strzałów na mecz.Thor Akureyri – posiadanie piłki
- U siebie 45,1%
- Na wyjeździe 44,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 25
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 25 meczów. Średnio Thor Akureyri utrzymuje przy piłce 44,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Thor Akureyri wygra mecz Thor Akureyri - Stjarnan Thor Akureyri utrzymuje średnio 44,6% posiadania piłki.Thor Akureyri – podania
- Kluczowe / mecz 7,9
- Dośrodkowania / mecz 20,2
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 61
- Celność długich podań 38%
Thor Akureyri wymienia średnio 330 podań na mecz przy celności 73%, z czego 7,9 to podania kluczowe.
Thor Akureyri – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 2 z 13
- Stracone / mecz 2,28
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto Thor Akureyri to 24% meczów sezonu (6 z 25), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Thor Akureyri - Stjarnan Czyste konto Thor Akureyri zachowuje w 24% meczów.Thor Akureyri – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 68%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Thor Akureyri wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 7,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
Thor Akureyri – kartki
- Żółte kartki 61
- Pow. 3,5 kartki w meczu 68%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 4%
Thor Akureyri ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Thor Akureyri – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Thor Akureyri według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 3-1-4 | 1,25 | 1,25 | 3,13 |
| Środka tabeli (5–8) | 9 | 1-0-8 | 0,33 | 1,00 | 2,56 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 3-2-3 | 1,38 | 0,63 | 1,13 |
Najwięcej punktów na mecz Thor Akureyri zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Thor Akureyri na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,09 1,36 | 2,00 1,55 | 2,45 1,64 |
|
9.
|
1,00 0,91 | 1,36 1,09 | 1,55 2,00 |
|
10.
|
1,18 0,73 | 1,18 0,82 | 1,82 2,73 |
|
11.
|
0,91 0,91 | 1,45 1,73 | 1,91 2,45 |
|
12.
|
1,00 0,64 | 1,55 1,36 | 1,91 2,18 |
Ciekawe rekordy w meczach Thor Akureyri
Skrajne wyniki i osiągnięcia Thor Akureyri w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Valur Reykjavik - Thor Akureyri 1:2 Besta deild karla (Islandia), 12.04.2026
- Najwyższa porażka Vikingur Reykjavik - Thor Akureyri 6:0 Besta deild karla (Islandia), 8.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek KR Reykjavik - Thor Akureyri 5:2, Besta deild karla (Islandia), 17.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Hlynsson, Thor Akureyri - KR Reykjavik 3:3, Besta deild karla (Islandia), 2.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Atanga, KR Reykjavik - Thor Akureyri 5:2, Besta deild karla (Islandia), 17.04.2026
Jakie statystyki ma Thor Akureyri w tym sezonie?
Bilans Thor Akureyri w tym sezonie to 25 meczów i wynik 7-3-15 przy 24 zdobytych bramkach i 57 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Thor Akureyri – zawodnicy
Jak wygląda kadra Thor Akureyri w sezonie 2026.
Przewidywany skład Thor Akureyri 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Thor Akureyri
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 37 |
![]() |
24 | Islandia | 150 tys. € | – | 21 | 95% | 3 | 3 | 1 063' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
18 | Islandia | 75 tys. € | – | 24 | 109% | 2 | 4 | 1 947' | 4 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
17 | Islandia | – | – | 10 | 45% | 1 | 1 | 513' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
33 | Hiszpania | – | – | 8 | 36% | 0 | 0 | 360' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
29 | Islandia | 0 € | – | 25 | 114% | 0 | 0 | 819' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Ghana | 225 tys. € | 232 tys. € | 5 | 23% | 1 | 1 | 187' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
29 | Portugalia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
31 | Islandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
27 | Kanada | 100 tys. € | 76 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
– | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
26 | Islandia | 75 tys. € | – | 24 | 109% | 5 | 1 | 1 946' | 5 | 0 | |||||||
| 25 |
|
33 | Dania | 150 tys. € | 48 tys. € | 23 | 105% | 4 | 3 | 1 864' | 4 | 1 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Islandia | 50 tys. € | – | 21 | 95% | 1 | 0 | 1 736' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Islandia | 25 tys. € | – | 22 | 100% | 0 | 2 | 1 498' | 8 | 1 | |||||||
| 7 |
|
35 | Islandia | 75 tys. € | – | 19 | 86% | 0 | 1 | 768' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
22 | Islandia | 50 tys. € | – | 19 | 86% | 0 | 0 | 427' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
17 | Islandia | 25 tys. € | – | 23 | 105% | 0 | 0 | 722' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Islandia | 10 tys. € | – | 23 | 105% | 0 | 0 | 168' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
– | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
– | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Islandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
20 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
30 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 100 tys. € | 39 tys. € | 22 | 100% | 1 | 0 | 1 830' | 7 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
27 | Islandia | 50 tys. € | – | 11 | 50% | 1 | 0 | 990' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Islandia | 100 tys. € | – | 17 | 77% | 0 | 0 | 945' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
33 | Hiszpania | 300 tys. € | 420 tys. € | 9 | 41% | 0 | 0 | 744' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | 21 | 95% | 0 | 0 | 1 402' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
24 | Islandia | 50 tys. € | – | 17 | 77% | 0 | 0 | 860' | 4 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
17 | Islandia | – | – | 9 | 41% | 0 | 0 | 70' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
28 | Islandia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
27 | Islandia | 50 tys. € | – | 25 | 114% | 1 | 0 | 2 250' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Thor Akureyri
1,8 mln €
śr. 53 tys. € / zawodnika
Ile Thor Akureyri wydaje na pensje
816 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Islandia (26 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Thor Akureyri w sezonie 2026
Thor Akureyri wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Thor Akureyri
Jak wygląda skład Thor Akureyri?
W wyjściowym ustawieniu Thor Akureyri między słupkami staje A. Stefansson, a linię obrony najczęściej tworzą K. Kristjansson, G. Guðbrandsson, Y. Affi oraz Vilhelm Ottosson. W środku pola grają Þ. Ingólfsson, E. Halldórsson oraz K. Vazquez, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Jakobsen, A. Hlynsson oraz S. Gunnarsson. Trener Sigurdur Heidar Hoskuldsson ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Thor Akureyri – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Thor Akureyri w sezonie 2026.
Thor Akureyri transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Lut 2027 |
|
Islandia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 18 Sie 2026 |
|
Islandia | 37 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 21 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 17 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 29 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 30 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Islandia | 37 |
|
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 27 |
|
wypożyczenie |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Thor Akureyri w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Thor Akureyri trafiło 14 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.