Forma w lidze
IBV Vestmannaeyjar w tabeli
12. miejsce / 18 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 35 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
11 pkt
17:21 bramki
1,55 gola/mecz
7 pkt
15:24 bramki
1,36 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy IBV Vestmannaeyjar
Wartość drużyny: 1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Gambia | 25 | napastnik | 14 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Islandia | 33 | pomocnik | 21 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,01 średnia ocena | Gambia | 25 | napastnik | 14 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2160 minut | Szwecja | 27 | obrońca | 24 | 150 tys. € |
Przewidywany skład IBV Vestmannaeyjar 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








IBV Vestmannaeyjar w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 53 |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 45 |
| ··· | |||||||
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | 20 |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | 18 |
Wyniki IBV Vestmannaeyjar
Terminarz IBV Vestmannaeyjar
Ostatnie transfery IBV Vestmannaeyjar
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Polska |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Islandia |
|
wypożyczenie | |
| 02 Lip 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo |
IBV Vestmannaeyjar to klub piłkarski z Islandii występujący w Besta deild karla (Islandia). Swoim domowym obiektem jest Hásteinsvöllur, który może pomieścić 3 034 widzów. Zespół prowadzi Aleksandar Linta. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1 milion euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Islandii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IBV Vestmannaeyjar trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje IBV Vestmannaeyjar w tabeli Besta deild karla?
IBV Vestmannaeyjar zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 18 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 35 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład IBV Vestmannaeyjar?
W wyjściowym ustawieniu IBV Vestmannaeyjar między słupkami staje A. Petersen, a linię obrony najczęściej tworzą A. Kristinsson, E. Runarsson, M. Edeland oraz F. Friðriksson. W środku pola grają B. Gunnarsson, M. Tomić, Vicente Rafael Valor Martinez, A. Hilmarsson oraz Vitor Hugo Cruz Rocha, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Hlynsson. Trener Aleksandar Linta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
Kiedy IBV Vestmannaeyjar gra następny mecz?
Najbliższy mecz IBV Vestmannaeyjar to spotkanie z FH hafnarfjordur, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Hásteinsvöllur w ramach Besta deild karla (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IBV Vestmannaeyjar?
Ostatni mecz IBV Vestmannaeyjar to porażka z Thor Akureyri 1:0 w Besta deild karla, 10 października 2026. Bramkę zdobył Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma IBV Vestmannaeyjar w tym sezonie?
Bilans IBV Vestmannaeyjar w tym sezonie to 25 meczów i wynik 4-7-14 przy 33 zdobytych bramkach i 49 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań IBV Vestmannaeyjar
IBV Vestmannaeyjar terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
Hásteinsvöllur U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 16:00
|
Besta deild karla (Islandia), play offy baraży o utrzymanie
|
Akureyrarvöllur Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy IBV Vestmannaeyjar gra następny mecz?
Najbliższy mecz IBV Vestmannaeyjar to spotkanie z FH hafnarfjordur, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Hásteinsvöllur w ramach Besta deild karla (play offy baraży o utrzymanie). Transmisję pokażą Superbet TV, Betclic TV.
Wyniki IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026.
Forma i bramki IBV Vestmannaeyjar w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
IBV Vestmannaeyjar wyniki
IBV Vestmannaeyjar ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 16 z 25 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach IBV Vestmannaeyjar zdobywa 1,22 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz IBV Vestmannaeyjar?
Ostatni mecz IBV Vestmannaeyjar to porażka z Thor Akureyri 1:0 w Besta deild karla, 10 października 2026. Bramkę zdobył Jakobsen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
IBV Vestmannaeyjar – tabela Besta deild karla (Islandia)
Jakie miejsce w tabeli Besta deild karla (Islandia) zajmuje IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026.
Miejsce IBV Vestmannaeyjar w tabeli Besta deild karla
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vikingur Reykjavik
|
22 | 16 | 5 | 1 | 67:21 | 46 | 53 | |
2
|
Fram Reykjavik
|
22 | 13 | 6 | 3 | 56:42 | 14 | 45 | |
3
|
KR Reykjavik
|
22 | 13 | 5 | 4 | 74:49 | 25 | 44 | |
4
|
Breidablik Kopavougur
|
22 | 8 | 6 | 8 | 43:41 | 2 | 30 | |
5
|
IA Akranes
|
22 | 8 | 6 | 8 | 39:41 | -2 | 30 | |
6
|
Keflavik
|
22 | 8 | 4 | 10 | 33:38 | -5 | 28 | |
7
|
Stjarnan
|
22 | 8 | 4 | 10 | 42:50 | -8 | 28 | |
8
|
Valur Reykjavik
|
22 | 8 | 3 | 11 | 39:45 | -6 | 27 | |
9
|
FH hafnarfjordur
|
22 | 4 | 9 | 9 | 27:39 | -12 | 21 | |
10
|
Thor Akureyri
|
22 | 6 | 3 | 13 | 22:50 | -28 | 21 | |
11
|
KA Akureyri
|
22 | 5 | 5 | 12 | 35:48 | -13 | 20 | |
12
|
IBV Vestmannaeyjar
|
22 | 4 | 6 | 12 | 32:45 | -13 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 35:10 | 25 | 27 | |
| 2 |
KR Reykjavik
|
11 | 8 | 3 | 0 | 41:21 | 20 | 27 | |
| 3 |
Fram Reykjavik
|
11 | 6 | 3 | 2 | 31:24 | 7 | 21 | |
| 4 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 6 | 1 | 4 | 25:21 | 4 | 19 | |
| 5 |
Keflavik
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 18 | |
| 6 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 4 | 3 | 19:15 | 4 | 16 | |
| 7 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 23:24 | -1 | 14 | |
| 8 |
Thor Akureyri
|
11 | 4 | 1 | 6 | 13:20 | -7 | 13 | |
| 9 |
Valur Reykjavik
|
11 | 3 | 3 | 5 | 22:27 | -5 | 12 | |
| 10 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 15:17 | -2 | 11 | |
| 11 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 3 | 2 | 6 | 17:21 | -4 | 11 | |
| 12 |
KA Akureyri
|
11 | 3 | 1 | 7 | 16:21 | -5 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vikingur Reykjavik
|
11 | 8 | 2 | 1 | 32:11 | 21 | 26 | |
| 2 |
Fram Reykjavik
|
11 | 7 | 3 | 1 | 25:18 | 7 | 24 | |
| 3 |
KR Reykjavik
|
11 | 5 | 2 | 4 | 33:28 | 5 | 17 | |
| 4 |
Valur Reykjavik
|
11 | 5 | 0 | 6 | 17:18 | -1 | 15 | |
| 5 |
IA Akranes
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:26 | -6 | 14 | |
| 6 |
Stjarnan
|
11 | 4 | 2 | 5 | 19:26 | -7 | 14 | |
| 7 |
Breidablik Kopavougur
|
11 | 2 | 5 | 4 | 18:20 | -2 | 11 | |
| 8 |
Keflavik
|
11 | 3 | 1 | 7 | 15:25 | -10 | 10 | |
| 9 |
FH hafnarfjordur
|
11 | 2 | 4 | 5 | 12:22 | -10 | 10 | |
| 10 |
KA Akureyri
|
11 | 2 | 4 | 5 | 19:27 | -8 | 10 | |
| 11 |
Thor Akureyri
|
11 | 2 | 2 | 7 | 9:30 | -21 | 8 | |
| 12 |
IBV Vestmannaeyjar
|
11 | 1 | 4 | 6 | 15:24 | -9 | 7 |
Które miejsce zajmuje IBV Vestmannaeyjar w tabeli Besta deild karla?
IBV Vestmannaeyjar zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Besta deild karla z dorobkiem 18 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikingur Reykjavik wynosi 35 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 32:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki IBV Vestmannaeyjar na tle ligi w sezonie 2026.
IBV Vestmannaeyjar na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,9
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,84
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,96
- Czyste konta 4%
- Odbiory / mecz 17,9
- Przechwyty / mecz 10,6
- Wybicia / mecz 28,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy IBV Vestmannaeyjar
-
Omar Sowe 5
-
Vicente Rafael Valor Martinez 4

-
Robert Elis Hlynsson 4

-
Sesar Orn Hardarson 4
-
Bjarki Bjorn Gunnarsson 3

-
Alex Freyr Hilmarsson 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki IBV Vestmannaeyjar i rywali według minuty w ostatnich 25 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres IBV Vestmannaeyjar to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur Po przerwie pada 61% bramek IBV Vestmannaeyjar.Przebieg meczu IBV Vestmannaeyjar i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 3-4-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 15 | 1-3-11 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-2-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 1-3-4 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-2-10 |
Gdy IBV Vestmannaeyjar otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla IBV Vestmannaeyjar
85% bramek IBV Vestmannaeyjar pada z gry. Z karnych odpowiadają za 12% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
IBV Vestmannaeyjar zdobywa w sezonie średnio 0,76 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,30.
Aktualne serie IBV Vestmannaeyjar
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów IBV Vestmannaeyjar, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
IBV Vestmannaeyjar wygra mecz IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur IBV Vestmannaeyjar przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach IBV Vestmannaeyjar
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 16%
W 56% meczów IBV Vestmannaeyjar padają co najmniej trzy bramki, a w 68% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów IBV Vestmannaeyjar.IBV Vestmannaeyjar – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
IBV Vestmannaeyjar fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla IBV Vestmannaeyjar, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie IBV Vestmannaeyjar zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,54 na wyjeździe.
IBV Vestmannaeyjar wygra mecz IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur IBV Vestmannaeyjar zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 18%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 25 meczach IBV Vestmannaeyjar ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli IBV Vestmannaeyjar, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 25 meczów.
IBV Vestmannaeyjar wygra drugą połowę meczu IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur Drugą połowę IBV Vestmannaeyjar wygrywał w 5 z 25 meczów.IBV Vestmannaeyjar – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
IBV Vestmannaeyjar oddaje 9,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur IBV Vestmannaeyjar oddaje 9,9 strzałów na mecz.IBV Vestmannaeyjar – posiadanie piłki
- U siebie 50,2%
- Na wyjeździe 49,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 25
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 25
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 25 meczów. Średnio IBV Vestmannaeyjar utrzymuje przy piłce 49,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
IBV Vestmannaeyjar wygra mecz IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur IBV Vestmannaeyjar utrzymuje średnio 49,9% posiadania piłki.IBV Vestmannaeyjar – podania
- Kluczowe / mecz 9,1
- Dośrodkowania / mecz 16,6
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 68
- Celność długich podań 44%
IBV Vestmannaeyjar wymienia średnio 427 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,1 to podania kluczowe.
IBV Vestmannaeyjar – czyste konta
- U siebie 1 z 12
- Na wyjeździe 0 z 13
- Stracone / mecz 1,96
- Bez straty do przerwy 36%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 56%
Czyste konto IBV Vestmannaeyjar to 4% meczów sezonu (1 z 25), z czego 1 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu IBV Vestmannaeyjar - FH hafnarfjordur Czyste konto IBV Vestmannaeyjar zachowuje w 4% meczów.IBV Vestmannaeyjar – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 76%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 36%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,1
IBV Vestmannaeyjar wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
IBV Vestmannaeyjar – kartki
- Żółte kartki 63
- Pow. 3,5 kartki w meczu 76%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 12%
IBV Vestmannaeyjar ogląda średnio 2,5 żółtej kartki na mecz, a rywale IBV Vestmannaeyjar – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
IBV Vestmannaeyjar według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 8 | 0-1-7 | 0,13 | 1,13 | 3,13 |
| Środka tabeli (5–8) | 10 | 3-3-4 | 1,20 | 1,60 | 1,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 7 | 1-3-3 | 0,86 | 1,14 | 1,29 |
Najwięcej punktów na mecz IBV Vestmannaeyjar zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
IBV Vestmannaeyjar na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,09 1,36 | 2,00 1,55 | 2,45 1,64 |
|
9.
|
1,00 0,91 | 1,36 1,09 | 1,55 2,00 |
|
10.
|
1,18 0,73 | 1,18 0,82 | 1,82 2,73 |
|
11.
|
0,91 0,91 | 1,45 1,73 | 1,91 2,45 |
|
12.
|
1,00 0,64 | 1,55 1,36 | 1,91 2,18 |
Ciekawe rekordy w meczach IBV Vestmannaeyjar
Skrajne wyniki i osiągnięcia IBV Vestmannaeyjar w tym sezonie
- Najwyższa wygrana IBV Vestmannaeyjar - Keflavik 6:1 Besta deild karla (Islandia), 31.05.2026
- Najwyższa porażka IBV Vestmannaeyjar - KR Reykjavik 2:6 Besta deild karla (Islandia), 23.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek IBV Vestmannaeyjar - KR Reykjavik 2:6, Besta deild karla (Islandia), 23.04.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Jeffs, IBV Vestmannaeyjar - Breidablik Kopavougur 1:2, Besta deild karla (Islandia), 3.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Valor Martinez, Vikingur Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar 2:2, Besta deild karla (Islandia), 9.08.2026
Jakie statystyki ma IBV Vestmannaeyjar w tym sezonie?
Bilans IBV Vestmannaeyjar w tym sezonie to 25 meczów i wynik 4-7-14 przy 33 zdobytych bramkach i 49 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
IBV Vestmannaeyjar – zawodnicy
Jak wygląda kadra IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026.
Przewidywany skład IBV Vestmannaeyjar 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra IBV Vestmannaeyjar
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 67 |
|
25 | Gambia | 50 tys. € | 57 tys. € | 14 | 64% | 5 | 0 | 643' | 1 | 1 | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Islandia | 50 tys. € | – | 22 | 100% | 4 | 2 | 1 446' | 5 | 0 | |||||||
| 7 |
|
– | Islandia | – | – | 21 | 95% | 4 | 0 | 1 203' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
23 | Islandia | 50 tys. € | – | 5 | 23% | 0 | 0 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Islandia | 25 tys. € | – | 24 | 109% | 2 | 1 | 784' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
20 | Islandia | 125 tys. € | – | 20 | 91% | 1 | 0 | 553' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 14' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
33 | Islandia | 100 tys. € | – | 21 | 95% | 3 | 7 | 1 644' | 4 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
26 | Islandia | 100 tys. € | – | 24 | 109% | 3 | 5 | 1 739' | 6 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
26 | Serbia | 150 tys. € | – | 20 | 91% | 1 | 0 | 1 558' | 10 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
28 | Islandia | 125 tys. € | – | 23 | 105% | 4 | 1 | 1 825' | 1 | 0 | |||||||
| 80 |
|
30 | Islandia | 25 tys. € | – | 18 | 82% | 2 | 2 | 509' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Islandia | 75 tys. € | – | 25 | 114% | 0 | 0 | 1 248' | 5 | 0 | |||||||
| 42 |
|
30 | – | – | 24 | 109% | 0 | 0 | 504' | 2 | 0 | ||||||||
| 5 |
|
20 | Islandia | – | – | 12 | 55% | 0 | 0 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
16 | Islandia | – | – | 14 | 64% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Islandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
28 | Norwegia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
![]() |
27 | Szwecja | 150 tys. € | – | 24 | 109% | 1 | 0 | 2 160' | 5 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Islandia | 100 tys. € | – | 22 | 100% | 0 | 0 | 1 722' | 5 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
27 | Islandia | 125 tys. € | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 1 647' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
27 | Islandia | 150 tys. € | – | 22 | 100% | 1 | 2 | 1 652' | 6 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
18 | Islandia | – | – | 11 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
25 | Islandia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
23 | Wyspy Owcze | 100 tys. € | – | 25 | 114% | 0 | 0 | 1 890' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Islandia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry IBV Vestmannaeyjar
1,6 mln €
śr. 61 tys. € / zawodnika
Ile IBV Vestmannaeyjar wydaje na pensje
57 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Islandia (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026
IBV Vestmannaeyjar wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry IBV Vestmannaeyjar
Jak wygląda skład IBV Vestmannaeyjar?
W wyjściowym ustawieniu IBV Vestmannaeyjar między słupkami staje A. Petersen, a linię obrony najczęściej tworzą A. Kristinsson, E. Runarsson, M. Edeland oraz F. Friðriksson. W środku pola grają B. Gunnarsson, M. Tomić, Vicente Rafael Valor Martinez, A. Hilmarsson oraz Vitor Hugo Cruz Rocha, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Hlynsson. Trener Aleksandar Linta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Besta deild karla (Islandia) i pucharach.
IBV Vestmannaeyjar – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026.
IBV Vestmannaeyjar transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Lip 2026 |
|
Polska | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Islandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Lip 2026 |
|
Serbia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Kwi 2026 |
![]() |
Islandia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Kwi 2026 |
|
Islandia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Kwi 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
za darmo | |
| 26 Mar 2026 |
|
Uganda | 27 |
|
za darmo | |
| 09 Mar 2026 |
|
Islandia | 30 |
|
za darmo | |
| 24 Lut 2026 |
|
Wyspy Owcze | 23 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii IBV Vestmannaeyjar
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski IBV Vestmannaeyjar w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do IBV Vestmannaeyjar trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.